| TV Geliri | $12.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $3.0M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.8M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $47K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $702K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $16.1M | $5.6M | $10.6M | $17.0M |
| Dec 2027 | $6.5M | $6.3M | $207K | $6.4M |
| Nov 2027 | $6.5M | $7.9M | $-1.4M | $6.1M |
| Oct 2027 | $6.4M | $6.7M | $-271K | $7.5M |
| Sep 2027 | $5.9M | $5.9M | $17K | $7.7M |
| Aug 2027 | $5.7M | $5.6M | $73K | $7.6M |
| Jul 2027 | $5.7M | $5.8M | $-83K | $7.5M |
| Jun 2027 | $5.6M | $5.9M | $-343K | $7.5M |
| May 2027 | $5.5M | $6.4M | $-865K | $7.8M |
| Apr 2027 | $6.2M | $5.6M | $624K | $8.7M |
| Mar 2027 | $6.1M | $5.5M | $598K | $8.0M |
| Feb 2027 | $6.2M | $5.9M | $291K | $7.3M |