| TV Geliri | $8.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2.2M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $135K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $112K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $703K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $11.1M | $2.5M | $8.6M | $35.5M |
| Jun 2027 | $4.0M | $2.9M | $1.1M | $26.8M |
| May 2027 | $4.1M | $2.8M | $1.2M | $25.6M |
| Apr 2027 | $4.1M | $2.9M | $1.1M | $24.2M |
| Mar 2027 | $4.2M | $3.3M | $845K | $23.0M |
| Feb 2027 | $4.5M | $3.5M | $934K | $22.0M |
| Jan 2027 | $4.4M | $3.0M | $1.4M | $21.0M |
| Dec 2026 | $4.2M | $3.0M | $1.2M | $19.5M |
| Nov 2026 | $2.0M | $2.8M | $-847K | $18.2M |
| Oct 2026 | $2.3M | $3.7M | $-1.4M | $19.0M |
| Sep 2026 | $6.1M | $2.0M | $4.1M | $20.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $21.6M |