| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksei Zakharov | Baş Scout | 7 | 0 | 46% | 18.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Konstantin Bokov | Scout | 6 | 0 | 56% | 02.01.2027 | Doğu Avrupaİskandinavya |
| Gennady Belousov | Scout | 3 | 0 | 66% | 31.08.2026 | |
| Innokentiy Radchenko | Scout | 2 | 0 | 65% | 01.01.2027 | |
| Anatoly Lukin | Scout | 1 | 0 | 51% | 01.01.2027 | |
| Konstantin Muratov | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Alarcón | DC | 25 | Dinamo Makhachkala | Aleksei Zakharov | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 75 | 89 | 84% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Artem Arutyunov | ST | 23 | Arsenal Tula | Gennady Belousov | Maç Yıldızı | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 1 | 47 | 48 | 83% | 47% | 60.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Artem Polshakov | ST | 25 | Rodina | Konstantin Bokov | Maç Yıldızı | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 1 | 13 | 25 | 83% | 24% | 2.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Artem Maximenko | ST | 28 | Rodina | Konstantin Bokov | Maç Yıldızı | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 1 | 61 | 57 | 83% | 53% | 72.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Ivan Kovrechenkov | ST | 20 | Ural | Innokentiy Radchenko | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 112 | 65% | 100% | 850.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxim Alexandrov | GK | 19 | Ural | Innokentiy Radchenko | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 102 | 65% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ivan Metin | ST | 19 | Ural | Gennady Belousov | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 102 | 58% | 100% | 500.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ivan Kovrechenkov | ST | 20 | Ural | Gennady Belousov | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 103 | 58% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxim Alexandrov | GK | 19 | Ural | Konstantin Bokov | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 113 | 51% | 100% | 450.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Artem Ponomarchuk | DM | 20 | CSKA Moscow | Anatoly Lukin | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 94 | 51% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Nikita Yermoshin | ST | 20 | Arsenal Tula | Aleksei Zakharov | Personel Önerisi | Aktif | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 88 | 48% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Mohamed Tarek | FC | 26 | Panathinaikos | Aleksei Zakharov | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 131 | 40% | 103% | 2.8M | — | — | — | |
| Ramahlwe Furman | FL | 26 | PAOK | Aleksei Zakharov | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 131 | 40% | 105% | 4.0M | — | — | — | |
| Juan Manuel Boselli | AMR | 27 | Krasnodar | Konstantin Bokov | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 101 | 40% | 88% | 2.6M | — | — | — | |
| Cosmin Chiriches | MC | 24 | Viitorul | Konstantin Bokov | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 119 | 40% | 99% | 1.3M | — | — | — | |
| Marvin Keller | GK | 24 | Young Boys | Aleksei Zakharov | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 118 | 40% | 89% | 2.5M | — | — | — | |
| Elías Rafn Ólafsson | GK | 26 | FC Midtjylland | Konstantin Bokov | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 114 | 40% | 87% | 1.4M | — | — | — | |
| Danil Krugovoy | DL | 28 | CSKA Moscow | Aleksei Zakharov | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 114 | 40% | 112% | 5.5M | — | — | — | |
| Gonzalo Requena | DC | 24 | Krylya Sovetov | Aleksei Zakharov | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 107 | 28% | 100% | 600.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | #22 | GK | 138 | 21–29 | 168.8K | Aleksei Zakharov | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #23 | DL | 143 | 21–29 | 168.8K | Konstantin Bokov | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #12 | #24 | MC | 146 | 21–29 | 168.8K | Gennady Belousov | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #25 | ST | 148 | 21–29 | 168.8K | Anatoly Lukin | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Aleksei Zakharov | Arsenal Tula 2 | #10, #11, #12, #13 | |
| Konstantin Bokov | Rodina 2 | #10, #11, #12, #13 | |
| Gennady Belousov | Baltika 2 | #10, #11, #12, #13 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrés Alarcón | İzlemeye Devam | — | 1.44 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 1.37 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Konstantin Bokov | Maxim Alexandrov | İzle | 0.00 | 51% | Yüksek Potansiyel |
| Gennady Belousov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Konstantin Bokov | Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Konstantin Bokov | Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Aleksei Zakharov | Andrés Alarcón | Onayla | 1.44 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Innokentiy Radchenko | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrés Alarcón | İzlemeye Devam | — | 1.44 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 1.37 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Konstantin Bokov | Maxim Alexandrov | İzle | 0.00 | 51% | Yüksek Potansiyel |
| Gennady Belousov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Konstantin Bokov | Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Konstantin Bokov | Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Aleksei Zakharov | Andrés Alarcón | Onayla | 1.44 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Innokentiy Radchenko | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrés Alarcón | İzlemeye Devam | — | 1.44 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 1.37 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Konstantin Bokov | Maxim Alexandrov | İzle | 0.00 | 51% | Yüksek Potansiyel |
| Gennady Belousov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Konstantin Bokov | Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Konstantin Bokov | Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Aleksei Zakharov | Andrés Alarcón | Onayla | 1.44 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Innokentiy Radchenko | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrés Alarcón | İzlemeye Devam | — | 1.44 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 1.37 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Konstantin Bokov | Maxim Alexandrov | İzle | 0.00 | 51% | Yüksek Potansiyel |
| Gennady Belousov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Konstantin Bokov | Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Konstantin Bokov | Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Aleksei Zakharov | Andrés Alarcón | Onayla | 1.44 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Innokentiy Radchenko | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | #14 | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | #14 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | #14 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Metin | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Konstantin Bokov | Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Konstantin Bokov | Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Kötü Tutum |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Metin | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Alexandrov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Kovrechenkov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Maxim Alexandrov | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gennady Belousov | Ivan Kovrechenkov | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Osipenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.60 | 1.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Román Vega | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.24 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikhail Kerzhakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanja Drkušić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Román Vega | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christopher Wooh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mantuan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikhail Kerzhakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vanja Drkušić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Román Vega | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christopher Wooh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikhail Kerzhakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mantuan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Moskvichev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Innokentiy Radchenko | Oleg Penin | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danylo Udod | Rostov | DR | Defans | 100 | 139 | 95% | 1.8M | 06.02.2027 | 21 | 4 |
| Alexis Cantero | Orenburg | DL | Defans | 87 | 112 | 75% | 1.9M | 06.02.2027 | 2 | 1 |
| Alex Szabó | Orenburg | DR | Defans | 75 | 103 | 48% | 550.0K | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Attila Dibusz | Orenburg | GK | Kaleci | 90 | 102 | 28% | 900.0K | 06.02.2027 | 0 | 1 |
| Edgar Sevikyan | Akron | AMR | Orta Saha | 88 | 108 | 58% | 2.0M | 30.01.2027 | 1 | 1 |
| Gonzalo Requena | Krylya Sovetov | DC | Defans | 84 | 107 | 38% | 1.2M | 16.01.2027 | 0 | 2 |
| Ignacio Riera | Spartak Moscow | DM | Defans | 104 | 143 | 65% | 1.6M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Daniel Ruiz | CSKA Moscow | AMR | Orta Saha | 92 | 111 | 58% | 1.5M | 02.01.2027 | 1 | 1 |
| Jhon Durán | Zenit | ST | Forvet | 95 | 113 | 65% | 2.5M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Andrés Alarcón | Dinamo Makhachkala | DC | Defans | 75 | 89 | 84% | 600.0K | 19.12.2026 | 2 | 2 |
| Mehdi Moubarik | Dinamo Makhachkala | DM | Defans | 88 | 103 | 55% | 1.3M | 19.12.2026 | 1 | 2 |
| Batuhan Şen | Sochi | GK | Kaleci | 109 | 125 | 28% | 1.3M | 05.12.2026 | 0 | 1 |
| Noah Sahsah | Baltika | AMR | Orta Saha | 94 | 119 | 48% | 2.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Alex Opoku Sarfo | Pari Nizhniy Novgorod | DM | Defans | 70 | 91 | 48% | 250.0K | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #22 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 138 | 151 | 21–29 | 168.8K | İzlemede | — | — |
| #23 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 143 | 156 | 21–29 | 168.8K | İzlemede | — | — |
| #24 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 168.8K | İzlemede | — | — |
| #25 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 148 | 161 | 21–29 | 168.8K | İzlemede | — | — |