| TV Geliri | $3.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $4.3M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $52K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $40K |
| Tesis Bakımı | $809K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.0M | $5.2M | $-1.3M | $47.1M |
| Jul 2028 | $10.9M | $3.4M | $7.5M | $48.3M |
| Jun 2028 | $3.9M | $3.7M | $201K | $40.8M |
| May 2028 | $3.9M | $4.4M | $-451K | $40.5M |
| Apr 2028 | $4.0M | $3.7M | $265K | $40.9M |
| Mar 2028 | $3.9M | $4.6M | $-663K | $40.6M |
| Feb 2028 | $3.9M | $4.1M | $-211K | $41.2M |
| Jan 2028 | $4.3M | $3.8M | $474K | $41.4M |
| Dec 2027 | $4.7M | $3.8M | $863K | $40.8M |
| Nov 2027 | $5.5M | $4.0M | $1.5M | $39.9M |
| Oct 2027 | $4.7M | $4.9M | $-130K | $38.4M |
| Sep 2027 | $4.1M | $3.9M | $232K | $38.4M |