| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Gözlemci | 106 | 0 | 55% | 20.01.2029 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Gözlemci | 12 | 0 | 50% | 23.01.2027 | Doğu AsyaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüneydoğu Asya | |
| Gözlemci | 7 | 1 | 40% | 05.02.2029 | ||
| Gözlemci | 6 | 0 | 39% | 24.01.2028 | Güney Amerika | |
| Gözlemci | 4 | 0 | 41% | 24.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Andrei Matveev | Gözlemci | 4 | 0 | 36% | 03.01.2029 | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 67% | 24.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 72% | 17.08.2026 | ||
| Yuriy Rodin | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Du Queiróz | DM | 29 | Zenit | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 05.02.2029 | 05.02.2029 | 1 | 0 | 126 | 126 | 70% | 100% | 4.8M | — | — | — | ||
| Matvey Kislyak | DM | 23 | RB Leipzig | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 138 | 145 | 95% | 100% | 17.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alexandr Kanaplin | MC | 28 | Dnepr Mogilev | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2028 | 16.01.2029 | 10 | 0 | 100 | 97 | 91% | 92% | 1.9M | — | — | — | |
| Konstantin Tyukavin | ST | 26 | Olympique de Marseille | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2028 | 25.01.2028 | 1 | 0 | 132 | 134 | 91% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Maksim Samorodov | AMR | 26 | Akhmat Grozny | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 23.01.2027 | 9 | 0 | 120 | 118 | 90% | 102% | 8.3M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | ||
| Federico Losas | GK | 27 | Chacarita Juniors | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2027 | 21.01.2028 | 6 | 0 | 119 | 114 | 86% | 101% | 850.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maksim Samorodov | AMR | 26 | Akhmat Grozny | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2027 | 03.07.2028 | 5 | 0 | 136 | 125 | 83% | 105% | 14.0M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| Facundo Troncoso | GK | 26 | Sacachispas | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2027 | 22.01.2028 | 5 | 0 | 112 | 109 | 83% | 111% | 1.0M | — | — | — | |
| Lucas Arcanjo | GK | 30 | Vitória | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2027 | 17.01.2028 | 5 | 0 | 128 | 127 | 83% | 110% | 3.9M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| Tomás Lingua | GK | 29 | Liniers | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2027 | 02.01.2028 | 5 | 0 | 103 | 107 | 83% | 107% | 700.0K | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| Husain Norchayev | AMR | 27 | Navbahor | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2028 | 12.01.2029 | 4 | 0 | 134 | 126 | 80% | 102% | 7.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Abel Ruiz | AMC | 29 | Lanús | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2028 | 12.01.2029 | 4 | 0 | 145 | 145 | 80% | 110% | 14.0M | — | — | — | |
| Juan Villagra | AML | 29 | Villa San Carlos | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2028 | 23.12.2028 | 4 | 0 | 107 | 106 | 80% | 95% | 900.0K | — | — | — | |
| Franco Herrera | GK | 26 | Deportivo Merlo | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2027 | 08.01.2028 | 4 | 0 | 112 | 103 | 80% | 115% | 600.0K | — | — | — | |
| Tomás Durso | GK | 30 | Atlético Tucumán | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2027 | 19.12.2027 | 4 | 0 | 127 | 122 | 80% | 112% | 3.7M | — | — | — | Tutum |
| Husain Norchayev | AMR | 27 | Navbahor | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 26.10.2026 | 4 | 0 | 115 | 119 | 80% | 98% | 5.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Maxim Glushenkov | MR | 29 | Tenerife | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2028 | 25.01.2028 | 1 | 0 | 141 | 142 | 78% | 100% | 13.8M | — | — | — | |
| Nicolás Fernández | MR | 30 | UAI Urquiza | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2028 | 11.01.2029 | 3 | 0 | 110 | 108 | 75% | 97% | 800.0K | — | — | — | |
| Kevin Viveros | AMR | 29 | Athletico Paranaense | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2028 | 19.12.2028 | 3 | 0 | 130 | 120 | 75% | 101% | 6.7M | — | — | — | |
| Agustín Curruhinca | MR | 29 | Deportivo Merlo | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2028 | 05.11.2028 | 3 | 0 | 108 | 106 | 75% | 93% | 1.6M | — | — | — | |
| Aaron Connolly | AML | 29 | Leyton Orient | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.05.2028 | 11.06.2028 | 3 | 0 | 122 | 122 | 75% | 100% | 11.0M | — | — | — | |
| Lautaro Amadé | GK | 29 | Defensa y Justicia | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2027 | 13.01.2028 | 3 | 0 | 125 | 128 | 75% | 116% | 2.7M | — | — | — | |
| Tomás Akimenco | GK | 30 | Villa San Carlos | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2027 | 03.01.2028 | 3 | 0 | 99 | 99 | 75% | 107% | 350.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | Sakat |
| Maxim Belov | GK | 30 | Dinamo Brest | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2027 | 10.12.2027 | 3 | 0 | 102 | 95 | 75% | 87% | 1.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | Tutum |
| Marat Bokoev | DL | 27 | Akron | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 115 | 72% | 100% | 3.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| José Manuel López | ST | 28 | Santos | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2028 | 09.01.2029 | 2 | 0 | 142 | 136 | 67% | 109% | 18.0M | — | — | — | |
| Ignacio Serpa | ST | 25 | San Martín de Burzaco | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2028 | 09.01.2029 | 2 | 0 | 107 | 115 | 67% | 96% | 700.0K | — | — | — | |
| Alejandro Piedrahita | AMR | 26 | Deportivo Pereira | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2028 | 08.01.2029 | 2 | 0 | 124 | 126 | 67% | 103% | 2.2M | — | — | — | Sakat |
| Facundo Farías | AML | 26 | Estudiantes | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2028 | 07.01.2029 | 2 | 0 | 130 | 129 | 67% | 104% | 9.3M | — | — | — | |
| Shodiyor Shodiboyev | AMR | 23 | Nasaf | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2028 | 02.01.2029 | 2 | 0 | 105 | 102 | 67% | 94% | 2.5M | — | — | — | |
| Nicolás Baigorria | ST | 24 | San Telmo | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2028 | 29.12.2028 | 2 | 0 | 96 | 101 | 67% | 87% | 420.8K | — | — | — | |
| Franco Sosa | ST | 29 | Argentino de Quilmes | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2028 | 26.12.2028 | 2 | 0 | 104 | 99 | 67% | 91% | 550.0K | — | — | — | |
| Leon Sabua | AML | 29 | Marek | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2028 | 21.12.2028 | 2 | 0 | 104 | 107 | 67% | 94% | 3.1M | — | — | — | |
| Amirbek Saidov | ST | 23 | Bukhara | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2028 | 18.12.2028 | 2 | 0 | 113 | 112 | 67% | 92% | 2.5M | — | — | — | |
| Franco Mesa | ST | 26 | Londrina | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2028 | 18.12.2028 | 2 | 0 | 118 | 108 | 67% | 92% | 3.8M | — | — | — | |
| Timofey Simanenka | AMR | 22 | Gomel | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2028 | 14.12.2028 | 2 | 0 | 109 | 106 | 67% | 95% | 3.2M | — | — | — | |
| Matías Salerno | ML | 25 | San Telmo | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2028 | 08.12.2028 | 2 | 0 | 119 | 117 | 67% | 94% | 1.6M | — | — | — | Tutum |
| Renato Marques | ST | 25 | Mirassol | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2028 | 06.12.2028 | 2 | 0 | 127 | 122 | 67% | 101% | 4.5M | — | — | — | |
| Alejo Veliz | ST | 25 | Bahia | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 10.03.2028 | 06.12.2028 | 2 | 0 | 149 | 140 | 67% | 109% | 12.0M | — | — | — | Sakat |
| Talles Magno | AMR | 26 | New York City | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2028 | 27.11.2028 | 2 | 0 | 143 | 144 | 67% | 108% | 17.6M | — | — | — | |
| Mateo Bajamich | ML | 29 | Atlético Tucumán | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2028 | 23.11.2028 | 2 | 0 | 133 | 120 | 67% | 105% | 4.8M | — | — | — | |
| Nicolás Molina | ST | 30 | Temperley | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2028 | 16.11.2028 | 2 | 0 | 104 | 108 | 67% | 97% | 1.0M | — | — | — | |
| Dylan Cabral | AMC | 23 | Arsenal | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2028 | 16.10.2028 | 2 | 0 | 104 | 107 | 67% | 91% | 800.0K | — | — | — | |
| Sam Bell | AMR | 27 | Bristol City | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 26.05.2028 | 31.07.2028 | 2 | 0 | 132 | 136 | 67% | 102% | 20.0M | — | — | — | |
| Vadim Rakov | AMR | 24 | Lokomotiv Moscow | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 25.04.2028 | 09.06.2028 | 2 | 0 | 136 | 128 | 67% | 102% | 13.0M | — | — | — | |
| Clayton | ST | 30 | Pescara | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 22.03.2028 | 10.05.2028 | 2 | 0 | 132 | 135 | 67% | 110% | 21.0M | — | — | — | |
| Stanislav Biblyk | ST | 27 | Chernomorets | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2028 | 25.04.2028 | 2 | 0 | 109 | 99 | 67% | 89% | 2.0M | — | — | — | |
| Augusto Bottini | GK | 30 | Almirante Brown | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2027 | 25.01.2028 | 2 | 0 | 106 | 95 | 67% | 109% | 550.0K | — | — | — | |
| Esteban Glellel | GK | 30 | Quilmes | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2027 | 17.01.2028 | 2 | 0 | 111 | 111 | 67% | 108% | 850.0K | — | — | — | |
| Christian | DM | 28 | Krasnodar | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2027 | 18.04.2027 | 2 | 0 | 131 | 136 | 67% | 108% | 15.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maksim Samorodov | AMR | 26 | Akhmat Grozny | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 24.01.2027 | 2 | 0 | 127 | 123 | 67% | 102% | 8.3M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | ||
| Sergio Castel | ST | 34 | Persik | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 05.11.2026 | 2 | 0 | 105 | 116 | 67% | 97% | 1.8M | — | — | İzlemeye Devam | Yaş | |
| Alexandr Siljanov | DR | 28 | Bodo/Glimt | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2028 | 25.01.2028 | 1 | 0 | 132 | 133 | 66% | 100% | 7.7M | — | — | — | |
| Lukáš Červ | DM | 28 | Sparta Prague | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 130 | 130 | 66% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yan Tses' | DC | 25 | Yenisey | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 14.08.2028 | 14.08.2028 | 1 | 0 | 99 | 97 | 55% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Mitja Križan | DC | 32 | Rodina | Evgeny Demidov | Personel Önerisi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 100 | 113 | 55% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Amur Kalmykov | ST | 35 | Spartak Kostroma | Maç Yıldızı | Aktif | 17.11.2027 | 17.11.2027 | 1 | 1 | 108 | 108 | 52% | 100% | 300.0K | — | — | — | Yaş | |
| Nikita Kireev | MC | 30 | Dinamo Vologda | Maç Yıldızı | Aktif | 13.10.2027 | 13.10.2027 | 1 | 1 | 91 | 91 | 52% | 100% | 350.0K | — | — | — | ||
| Stefan Lončar | DM | 33 | Akron | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 134 | 44% | 100% | 3.4M | — | — | — | ||
| Yegor Ponomarev | MC | 26 | Tver | Andrei Matveev | Maç Yıldızı | Aktif | 16.08.2028 | 16.08.2028 | 1 | 1 | 84 | 84 | 42% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Artem Mikhailusov | AMR | 21 | Chertanovo | Andrei Matveev | Maç Yıldızı | Aktif | 16.08.2028 | 16.08.2028 | 1 | 1 | 63 | 68 | 42% | 100% | 20.0K | — | — | — | Tutum |
| Fer Niño | ST | 28 | Fluminense | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 20.01.2029 | 20.01.2029 | 1 | 0 | 136 | 132 | 40% | 107% | 14.0M | — | — | — | |
| Vitinho | AMR | 30 | Internacional | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 17.01.2029 | 17.01.2029 | 1 | 0 | 131 | 133 | 40% | 104% | 9.5M | — | — | — | |
| Christian Saydee | AMC | 27 | Wigan Athletic | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 16.01.2029 | 16.01.2029 | 1 | 0 | 128 | 117 | 40% | 102% | 16.0M | — | — | — | |
| Rodrigo Auzmendi | ST | 28 | Banfield | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 15.01.2029 | 15.01.2029 | 1 | 0 | 117 | 116 | 40% | 103% | 5.0M | — | — | — | |
| Ephron Mason-Clark | ML | 29 | Norwich City | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 14.01.2029 | 14.01.2029 | 1 | 0 | 125 | 129 | 40% | 99% | 11.7M | — | — | — | |
| Eddie Nketiah | AML | 30 | Huddersfield Town | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2029 | 11.01.2029 | 1 | 0 | 150 | 158 | 40% | 108% | 28.0M | — | — | — | |
| Renzo Machado | ST | 23 | Liverpool Montevideo | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2029 | 04.01.2029 | 1 | 0 | 126 | 130 | 40% | 99% | 4.0M | — | — | — | |
| Mateo Joseph | ST | 25 | Watford | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2028 | 29.12.2028 | 1 | 0 | 139 | 136 | 40% | 105% | 24.0M | — | — | — | |
| Tadeo Allende | AMR | 30 | Inter Miami CF | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2028 | 21.12.2028 | 1 | 0 | 119 | 115 | 40% | 105% | 7.9M | — | — | — | |
| Mustapha Isah | AML | 24 | Kristiansund | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2028 | 17.12.2028 | 1 | 0 | 120 | 134 | 40% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Otabek Jo'raqo'ziyev | ST | 27 | Sogdiana | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2028 | 14.12.2028 | 1 | 0 | 93 | 109 | 40% | 96% | 3.2M | — | — | — | |
| Aziz Xolmurodov | AMR | 25 | AGMK | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2028 | 03.12.2028 | 1 | 0 | 112 | 105 | 40% | 98% | 2.1M | — | — | — | |
| Yegor Kortsov | AMR | 29 | Osipovichi | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2028 | 28.11.2028 | 1 | 0 | 110 | 100 | 40% | 91% | 1.7M | — | — | — | |
| Kirill Tsepenkov | AMR | 24 | Dnepr Mogilev | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2028 | 23.11.2028 | 1 | 0 | 110 | 118 | 40% | 92% | 2.9M | — | — | — | |
| Genaro Rossi | ST | 27 | San Martín SJ | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2028 | 20.11.2028 | 1 | 0 | 124 | 123 | 40% | 100% | 2.5M | — | — | — | |
| Sebastián Cocimano | ST | 29 | Nueva Chicago | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2028 | 12.11.2028 | 1 | 0 | 113 | 119 | 40% | 97% | 1.5M | — | — | — | |
| Tobías Zárate | ST | 28 | Excursionistas | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2028 | 06.11.2028 | 1 | 0 | 104 | 102 | 40% | 93% | 1.0M | — | — | — | |
| Agustín Gallo | ST | 30 | Tristán Suárez | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2028 | 29.10.2028 | 1 | 0 | 106 | 116 | 40% | 101% | 1.0M | — | — | — | |
| Thiago Borbas | ST | 27 | Bragantino | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2028 | 27.10.2028 | 1 | 0 | 139 | 136 | 40% | 108% | 13.0M | — | — | — | |
| Lautaro Taboada | ST | 25 | Comunicaciones | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2028 | 25.10.2028 | 1 | 0 | 117 | 107 | 40% | 90% | 1.2M | — | — | — | |
| Gonzalo Puntano | ST | 24 | Gimnasia y Esgrima | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2028 | 20.10.2028 | 1 | 0 | 117 | 106 | 40% | 91% | 1.0M | — | — | — | |
| Javier Martínez | ST | 30 | Almirante Brown | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2028 | 14.10.2028 | 1 | 0 | 118 | 107 | 40% | 99% | 726.8K | — | — | — | |
| Lucas Varaldo | ST | 27 | Central Córdoba SdE | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2028 | 13.10.2028 | 1 | 0 | 120 | 120 | 40% | 103% | 3.3M | — | — | — | |
| Jonathan Dellarossa | ST | 29 | Montevideo City Torque | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2028 | 12.10.2028 | 1 | 0 | 125 | 116 | 40% | 102% | 3.2M | — | — | — | |
| Bautista Tomatis | AMR | 24 | Racing | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2028 | 09.10.2028 | 1 | 0 | 124 | 129 | 40% | 102% | 3.3M | — | — | — | |
| Walter Núñez | AML | 26 | Montevideo City Torque | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2028 | 05.10.2028 | 1 | 0 | 119 | 122 | 40% | 98% | 2.3M | — | — | — | |
| Fabrizio Cavegn | ST | 26 | Bristol Rovers | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 23.05.2028 | 23.05.2028 | 1 | 0 | 114 | 131 | 40% | 98% | 10.0M | — | — | — | |
| Toluwalase Arokodare | ST | 28 | Wolverhampton | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 22.05.2028 | 22.05.2028 | 1 | 0 | 126 | 141 | 40% | 107% | 36.0M | — | — | — | |
| Dajaune Brown | AMC | 23 | Rotherham United | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 21.05.2028 | 21.05.2028 | 1 | 0 | 133 | 114 | 40% | 98% | 8.8M | — | — | — | |
| Ronan Hale | AML | 30 | Gillingham | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 15.05.2028 | 15.05.2028 | 1 | 0 | 103 | 125 | 40% | 97% | 7.0M | — | — | — | |
| Bradley Fink | ST | 26 | Wycombe Wanderers | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 27.04.2028 | 27.04.2028 | 1 | 0 | 128 | 113 | 40% | 97% | 7.7M | — | — | — | |
| Lewis Jamieson | ST | 27 | Newport County | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 27.04.2028 | 27.04.2028 | 1 | 0 | 122 | 95 | 40% | 92% | 3.8M | — | — | — | |
| Lorent Tolaj | ST | 27 | Plymouth Argyle | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 26.04.2028 | 26.04.2028 | 1 | 0 | 130 | 139 | 40% | 104% | 20.0M | — | — | — | |
| Yousef Salech | ST | 27 | Cardiff City | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 21.04.2028 | 21.04.2028 | 1 | 0 | 145 | 134 | 40% | 105% | 40.0M | — | — | — | |
| Žan Vipotnik | ST | 27 | Swansea City | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 19.04.2028 | 19.04.2028 | 1 | 0 | 152 | 145 | 40% | 107% | 31.0M | — | — | — | |
| Danila Shilov | MC | 27 | Dinamo Stavropol | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 16.04.2028 | 16.04.2028 | 1 | 0 | 86 | 105 | 40% | 95% | 750.0K | — | — | — | |
| Gustavo Santos | AMR | 28 | Krasnodar | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 28.03.2028 | 28.03.2028 | 1 | 0 | 126 | 124 | 40% | 103% | 12.0M | — | — | — | |
| Joaquín Camejo | MR | 26 | Caxias | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2028 | 11.03.2028 | 1 | 0 | 103 | 90 | 40% | 93% | 1.0M | — | — | — | |
| Yegor Golenkov | ST | 29 | Akhmat Grozny | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 07.03.2028 | 07.03.2028 | 1 | 0 | 126 | 132 | 40% | 104% | 7.3M | — | — | — | |
| Juan Moreno | GK | 29 | La Luz | Transfer Talebi | Aktif | 24.01.2028 | 24.01.2028 | 1 | 0 | 118 | 121 | 40% | 115% | 550.0K | — | — | — | ||
| Kirill Veidyger | GK | 27 | Neman | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 23.01.2028 | 23.01.2028 | 1 | 0 | 86 | 101 | 40% | 101% | 1.0M | — | — | — | |
| Daniil Frolkin | GK | 28 | Fakel | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 21.01.2028 | 21.01.2028 | 1 | 0 | 121 | 101 | 40% | 98% | 1.1M | — | — | — | |
| Alexander | GK | 30 | Treze | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2027 | 26.12.2027 | 1 | 0 | 108 | 92 | 40% | 104% | 550.0K | — | — | — | |
| Mauro Casoli | GK | 29 | Talleres | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2027 | 20.12.2027 | 1 | 0 | 98 | 103 | 40% | 103% | 550.0K | — | — | — | |
| Denis Shpakovskiy | GK | 28 | Baranovichi | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2027 | 11.12.2027 | 1 | 0 | 86 | 98 | 40% | 95% | 750.0K | — | — | — | |
| Emmanuel Gómez Riga | GK | 27 | Alvarado | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2027 | 02.12.2027 | 1 | 0 | 114 | 116 | 40% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Franco Petroli | GK | 31 | Lanús | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2027 | 25.11.2027 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 120% | 3.0M | — | — | — | |
| Gabriel Batista | GK | 31 | Fluminense | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2027 | 25.11.2027 | 1 | 0 | 139 | 128 | 40% | 107% | 6.3M | — | — | — | |
| Mikhail Kozakevich | GK | 27 | Dinamo Minsk | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2027 | 24.11.2027 | 1 | 0 | 112 | 106 | 40% | 89% | 1.7M | — | — | — | |
| Alexey Ploschadny | GK | 25 | Noah | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2027 | 13.11.2027 | 1 | 0 | 102 | 119 | 40% | 109% | 855.0K | — | — | — | |
| Manuel Roffo | GK | 29 | Cerro Porteno | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2027 | 13.11.2027 | 1 | 0 | 124 | 130 | 40% | 110% | 5.3M | — | — | — | |
| Diego Loureiro | GK | 30 | Boavista | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2027 | 11.11.2027 | 1 | 0 | 98 | 115 | 40% | 103% | 850.0K | — | — | — | |
| Stanislav Kleschuk | GK | 29 | Gomel | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2027 | 09.11.2027 | 1 | 0 | 93 | 90 | 40% | 102% | 800.0K | — | — | — | |
| Vini | GK | 26 | Central | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2027 | 05.11.2027 | 1 | 0 | 87 | 95 | 40% | 109% | 600.0K | — | — | — | |
| Emiliano González | GK | 31 | Almagro | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2027 | 01.11.2027 | 1 | 0 | 112 | 127 | 40% | 118% | 450.0K | — | — | — | Sakat |
| Jefry Zapata | AMR | 29 | Once Caldas | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 117 | 111 | 40% | 101% | 3.3M | — | — | — | |
| Facundo Pellistri | MR | 27 | CSKA Moscow | Evgeny Demidov | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2027 | 08.04.2027 | 1 | 0 | 133 | 124 | 40% | 101% | 14.0M | — | — | — | |
| Christian | DM | 28 | Krasnodar | Transfer Talebi | Aktif | 24.01.2027 | 24.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 124 | 40% | 108% | 13.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Tamerlan Musaev | ST | 27 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 16.01.2027 | 16.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 129 | 40% | 107% | 5.8M | — | — | — | ||
| Alexander Aravena | AMR | 26 | Portland Timbers | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 135 | 114 | 40% | 98% | 9.3M | — | — | — | ||
| Joy-Lance Mickels | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 129 | 127 | 40% | 101% | 2.1M | — | — | — | Yaş | ||
| Yuma Suzuki | MR | 33 | Kashima Antlers | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 152 | 146 | 40% | 106% | 3.1M | — | — | — | ||
| Shohruhbek Abdurahmonov | AMR | 30 | Navbahor | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 101 | 119 | 40% | 97% | 2.4M | — | — | — | ||
| Danny Pérez | AML | 29 | IF Gnistan | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 124 | 98 | 40% | 97% | 3.8M | — | — | — | ||
| Maksim Samorodov | AMR | 26 | Akhmat Grozny | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 106 | 112 | 40% | 102% | 5.4M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | ||
| Alexandre Jesus | ST | 27 | Orenburg | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 110 | 40% | 95% | 2.2M | — | — | — | ||
| Victor Parada | DL | 27 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 01.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 117 | 40% | 102% | 6.3M | — | — | — | ||
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | AML | 32 | Fredrikstad | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 104 | 40% | 100% | 2.8M | — | — | — | ||
| Nikolay Komlichenko | ST | 33 | Lokomotiv Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 119 | 40% | 104% | 2.2M | — | — | — | Yaş | |
| Patrick Berg | DM | 31 | Ajax | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 147 | 35% | 100% | 9.4M | — | — | — | ||
| Lovro Majer | MC | 31 | AEK | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 11.0M | — | — | — | ||
| Leroy Sané | MR | 33 | RB Leipzig | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 157 | 157 | 35% | 100% | 15.0M | — | — | — | ||
| Erison | AMR | 30 | Kawasaki Frontale | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 8.5M | — | — | — | ||
| Lucas Torreira | DM | 33 | Galatasaray | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 150 | 150 | 35% | 100% | 13.0M | — | — | — | ||
| Stanislav Lobotka | DM | 34 | Napoli | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 153 | 153 | 35% | 100% | 11.0M | — | — | — | ||
| Damián Puebla | ML | 26 | Orenburg | Andrei Matveev | Maç Yıldızı | Aktif | 03.01.2029 | 03.01.2029 | 1 | 1 | 144 | 144 | 30% | 100% | 14.0M | — | — | — | |
| Mateusz Karol | AMC | 24 | Textilschik | Andrei Matveev | Maç Yıldızı | Aktif | 16.08.2028 | 16.08.2028 | 1 | 1 | 90 | 93 | 30% | 100% | 360.0K | — | — | — | |
| Igor Sokolov | MR | 27 | Kaluga | Maç Yıldızı | Aktif | 13.10.2027 | 13.10.2027 | 1 | 1 | 96 | 96 | 30% | 100% | 600.0K | — | — | — | Tutum | |
| Du Queiróz | DM | 29 | Zenit | Maç Yıldızı | Aktif | 24.02.2027 | 24.02.2027 | 1 | 1 | 129 | 129 | 30% | 100% | 5.9M | — | — | — | ||
| Danil Karpov | AMR | 29 | Chaika | Maç Yıldızı | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 1 | 93 | 93 | 30% | 100% | 800.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Latyshonok | GK | Lokomotiv Moscow | #188 | — | Hemen Al | 127 | 127 | 80% | 119% | 2.6M | Gölge | |
| Etienne Green | GK | Randers | #195 | — | Hemen Al | 118 | 133 | 67% | 114% | 1.8M | Gölge | |
| Santino Barbi | GK | Sol de America | #186 | — | Hemen Al | 105 | 122 | 67% | 113% | 2.2M | Gölge | |
| Kayne Ramsay | DR | Charlton Athletic | #100 | — | Hemen Al | 124 | 136 | 40% | 103% | 18.0M | Gölge | |
| Maksim Samorodov | AMR | Akhmat Grozny | #86 | — | Al | 129 | 122 | 86% | 102% | 7.8M | Gölge | |
| Romeo Vermant | ST | Anderlecht | #89 | — | Al | 123 | 126 | 80% | 105% | 10.8M | Gölge | |
| Facundo Troncoso | GK | Sacachispas | #189 | — | Al | 112 | 113 | 80% | 111% | 600.0K | Sakat | Gölge |
| Liel Abada | AMR | Everton | #273 | — | Al | 145 | 150 | 75% | 106% | 31.0M | Gölge | |
| Abel Ruiz | AMC | Lanús | #335 | — | Al | 144 | 145 | 75% | 110% | 14.0M | Gölge | |
| Lautaro Amadé | GK | Defensa y Justicia | #192 | — | Al | 125 | 128 | 75% | 116% | 2.7M | Gölge | |
| Mirlind Daku | ST | Racing Club | #90 | — | Al | 124 | 127 | 75% | 107% | 14.0M | Gölge | |
| Aaron Connolly | AML | Leyton Orient | #271 | — | Al | 122 | 122 | 75% | 100% | 11.0M | Gölge | |
| Tomás Akimenco | GK | Villa San Carlos | #186 | — | Al | 99 | 99 | 75% | 107% | 350.0K | Sakat | Gölge |
| Pedro | ST | Fluminense | #91 | — | Al | 150 | 150 | 67% | 110% | 19.8M | Gölge | |
| Esteban Glellel | GK | Quilmes | #193 | — | Al | 111 | 111 | 67% | 108% | 850.0K | Gölge | |
| Christian | DM | Krasnodar | #100 | — | Al | 134 | 124 | 40% | 108% | 13.0M | Gölge | |
| Alexandr Kanaplin | MC | Dnepr Mogilev | #341 | — | Düşün | 100 | 97 | 91% | 92% | 1.9M | Gölge | |
| Jackson Muleka | AML | Hull City | #268 | — | Düşün | 139 | 136 | 86% | 106% | 28.8M | Gölge | |
| Lucas Arcanjo | GK | Vitória | #193 | — | Düşün | 128 | 127 | 83% | 110% | 3.9M | Gölge | |
| Yaroslav Gladyshev | AMR | Zenit | #271 | — | Düşün | 126 | 131 | 83% | 98% | 9.9M | Gölge | |
| Sam Surridge | ST | Columbus Crew | #91 | — | Düşün | 145 | 129 | 80% | 108% | 14.4M | Gölge | |
| Husain Norchayev | AMR | Navbahor | #338 | — | Düşün | 134 | 126 | 80% | 102% | 7.4M | Gölge | |
| Franco Herrera | GK | Deportivo Merlo | #189 | — | Düşün | 112 | 103 | 80% | 115% | 600.0K | Gölge | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | Burnley | #89 | — | Düşün | 148 | 144 | 75% | 109% | 56.7M | Gölge | |
| Carlos Miguel | GK | Atlético Mineiro | #199 | — | Düşün | 138 | 132 | 75% | 101% | 5.9M | Gölge | |
| Federico Losas | GK | Chacarita Juniors | #188 | — | Düşün | 120 | 112 | 75% | 101% | 850.0K | Gölge | |
| José Manuel López | ST | Santos | #336 | — | Düşün | 142 | 136 | 67% | 109% | 18.0M | Gölge | |
| Pontus Dahlberg | GK | Viking | #191 | — | Düşün | 133 | 120 | 67% | 99% | 1.1M | Gölge | |
| Stanislav Agkatsev | GK | Spartak Moscow | #192 | — | Düşün | 132 | 138 | 67% | 116% | 8.1M | Gölge | |
| Vadim Rakov | AMR | Lokomotiv Moscow | #270 | — | Düşün | 124 | 128 | 67% | 102% | 13.0M | Gölge | |
| Vladimir Nazarov | GK | Persepolis | #194 | — | Düşün | 120 | 119 | 67% | 114% | 2.1M | Gölge | |
| Viktor Johansson | GK | Arsenal | #196 | — | Düşün | 144 | 134 | 40% | 104% | 4.8M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marat Bokoev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Husain Norchayev | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Castel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksim Samorodov | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matvey Kislyak | İzlemeye Devam | — | 1.01 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Losas | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Lingua | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Akimenco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Arcanjo | İzlemeye Devam | — | 1.33 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Demidov | Husain Norchayev | Onayla | 0.85 | 80% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maksim Samorodov | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Şimdi Hazır |
| Evgeny Demidov | Christian | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Matvey Kislyak | Onayla | 1.01 | 95% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Federico Losas | Onayla | 0.91 | 86% | Rol Uyumlu |
| Evgeny Demidov | Maxim Belov | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Evgeny Demidov | Tomás Lingua | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Evgeny Demidov | Tomás Akimenco | İzle | 0.00 | 75% | Sakatlık Endişesi |
| Evgeny Demidov | Lucas Arcanjo | Güçlü Onay | 1.33 | 83% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominic Solanke | Tottenham | ST | Forvet | 150 | 150 | 35% | 45.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Ermedin Demirović | VfB Stuttgart | AML | Forvet | 147 | 147 | 35% | 19.8M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 147 | 147 | 35% | 18.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Gianluca Scamacca | Atalanta | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 35.1M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Eren Elmalı | Galatasaray | DL | Orta Saha | 138 | 138 | 35% | 7.7M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 141 | 142 | 78% | 13.8M | 31.08.2026 | 1 | 0 |
| Patrick Berg | Bodo/Glimt | DM | Orta Saha | 147 | 147 | 47% | 9.4M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Sam Surridge | Nashville SC | ST | Forvet | 137 | 137 | 35% | 15.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Odin Bjørtuft | Bodo/Glimt | DC | Orta Saha | 141 | 141 | 35% | 5.8M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 133 | 133 | 35% | 2.6M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Matvey Kislyak | CSKA Moscow | DM | Defans | 138 | 145 | 95% | 17.0M | 24.08.2026 | 8 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 141 | 141 | 47% | 9.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Leon Bailey | Olympiacos | MR | Orta Saha | 146 | 146 | 35% | 5.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Germán Berterame | Inter Miami CF | ST | Forvet | 141 | 141 | 35% | 12.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Lovro Majer | AEK | MC | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 11.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Fiete Arp | OB | AML | Forvet | 138 | 138 | 35% | 7.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Leroy Sané | Galatasaray | MR | Orta Saha | 157 | 157 | 47% | 15.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 146 | 146 | 47% | 2.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Konstantin Tyukavin | Zenit | ST | Forvet | 132 | 134 | 91% | 10.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Petar Musa | FC Dallas | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 13.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Erison | Kawasaki Frontale | AMR | Forvet | 142 | 142 | 35% | 8.5M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexandr Siljanov | Lokomotiv Moscow | DR | Defans | 132 | 133 | 66% | 7.7M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Alexey Batrakov | Galatasaray | MC | Forvet | 144 | 144 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Torreira | Galatasaray | DM | Orta Saha | 150 | 150 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Rasmus Kristensen | FC Midtjylland | DR | Orta Saha | 150 | 150 | 35% | 9.7M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ritsu Doan | Gamba Osaka | MR | Orta Saha | 157 | 157 | 35% | 16.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 156 | 156 | 35% | 6.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Stanislav Lobotka | Napoli | DM | Orta Saha | 153 | 153 | 35% | 11.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Marco Asensio | Fenerbahce | MC | Orta Saha | 151 | 151 | 35% | 15.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Franculino | Trabzonspor | ST | Forvet | 142 | 147 | 70% | 14.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 130 | 130 | 66% | 4.1M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | ST | Forvet | 132 | 133 | 66% | 8.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Vadim Rakov | Forvet | 124 | 04.06.2029 | 67% | Düşün |
| Evgeny Latyshonok | Kaleci | 127 | 07.05.2029 | 80% | Hemen Al |
| Maksim Samorodov | Forvet | 129 | 30.04.2029 | 86% | Al |
| Yaroslav Gladyshev | Forvet | 126 | 23.04.2029 | 83% | Düşün |
| Christian | Orta Saha | 134 | 09.04.2029 | 40% | Al |
| Stanislav Agkatsev | Kaleci | 132 | 26.03.2029 | 67% | Düşün |
| Abel Ruiz | Forvet | 144 | 01.01.2029 | 75% | Al |
| Husain Norchayev | Forvet | 134 | 01.01.2029 | 80% | Düşün |
| José Manuel López | Forvet | 142 | 01.01.2029 | 67% | Düşün |
| Alexandr Kanaplin | Forvet | 100 | 01.01.2029 | 91% | Düşün |
| Liel Abada | Forvet | 145 | 13.06.2028 | 75% | Al |
| Jackson Muleka | Forvet | 139 | 05.06.2028 | 86% | Düşün |
| Aaron Connolly | Forvet | 122 | 05.06.2028 | 75% | Al |
| Tomás Akimenco | Kaleci | 99 | 03.01.2028 | 75% | Al |
| Santino Barbi | Kaleci | 105 | 03.01.2028 | 67% | Hemen Al |
| Etienne Green | Kaleci | 118 | 03.01.2028 | 67% | Hemen Al |
| Federico Losas | Kaleci | 120 | 03.01.2028 | 75% | Düşün |
| Franco Herrera | Kaleci | 112 | 03.01.2028 | 80% | Düşün |
| Facundo Troncoso | Kaleci | 112 | 03.01.2028 | 80% | Al |
| Viktor Johansson | Kaleci | 144 | 03.01.2028 | 40% | Düşün |
| Pontus Dahlberg | Kaleci | 133 | 03.01.2028 | 67% | Düşün |
| Lautaro Amadé | Kaleci | 125 | 03.01.2028 | 75% | Al |
| Lucas Arcanjo | Kaleci | 128 | 03.01.2028 | 83% | Düşün |
| Esteban Glellel | Kaleci | 111 | 03.01.2028 | 67% | Al |
| Vladimir Nazarov | Kaleci | 120 | 03.01.2028 | 67% | Düşün |
| Carlos Miguel | Kaleci | 138 | 03.01.2028 | 75% | Düşün |
| Mirlind Daku | Forvet | 124 | 17.05.2027 | 75% | Al |
| Kayne Ramsay | Orta Saha | 124 | 24.01.2027 | 40% | Hemen Al |
| Romeo Vermant | Forvet | 123 | 04.01.2027 | 80% | Al |
| Jean-Philippe Mateta | Forvet | 148 | 04.01.2027 | 75% | Düşün |
| Sam Surridge | Forvet | 145 | 04.01.2027 | 80% | Düşün |
| Pedro | Forvet | 150 | 04.01.2027 | 67% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #263 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 5.7M | Görüşmede | Mikhail Gaidash | ✓ |
| #269 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 5.7M | Görüşmede | Alexandr Osipov | ✓ |
| #267 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 112 | 116 | 20–30 | 20.4M | Tamamlandı | Du Queiróz | — |
| #258 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 90 | 95 | 18–32 | 5.7M | Tamamlandı | Rasul Mitsaev | ✓ |
| #259 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 5.7M | Tamamlandı | Maxim Voronov | ✓ |
| #260 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 103 | 108 | 18–32 | 5.7M | Tamamlandı | Yegor Smelov | ✓ |
| #266 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 5.7M | Tamamlandı | Alexandr Osipov | ✓ |
| #271 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 5.7M | Tamamlandı | David Gagua | ✓ |
| #262 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 116 | 116 | 21–29 | 20.4M | Vazgeçildi | Du Queiróz | ✗ |
| #252 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 9.9M | Vazgeçildi | Luciano Gondou | ✗ |
| #253 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Pavel Meleshin | ✓ |
| #254 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 103 | 108 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Yegor Smelov | ✓ |
| #255 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 123 | 128 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Kevin Andrade | ✗ |
| #256 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 117 | 122 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Wílmar Barrios | ✓ |
| #257 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 115 | 120 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Srđan Babić | ✓ |
| #261 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 103 | 108 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Yegor Smelov | ✓ |
| #264 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | David Gagua | ✓ |
| #265 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Maxim Osipenko | ✓ |
| #268 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Maxim Osipenko | ✓ |
| #270 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Evgeny Bolotov | ✓ |
| #272 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 86 | 91 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Evgeny Zamerets | ✓ |
| #273 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 86 | 91 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Evgeny Zamerets | ✓ |
| #274 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 5.7M | Vazgeçildi | Vladislav Yakovlev | ✓ |