| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $117K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $611K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.7M | $1.8M | $2.0M | $16.1M |
| Aug 2027 | $3.8M | $1.8M | $2.0M | $14.1M |
| Jul 2027 | $3.4M | $2.0M | $1.4M | $12.1M |
| Jun 2027 | $1.5M | $1.4M | $112K | $10.8M |
| May 2027 | $1.6M | $1.3M | $310K | $10.7M |
| Apr 2027 | $1.6M | $1.3M | $275K | $10.3M |
| Mar 2027 | $556K | $1.2M | $-612K | $10.1M |
| Feb 2027 | $474K | $1.2M | $-721K | $10.7M |
| Jan 2027 | $6.6M | $956K | $5.6M | $11.4M |
| Dec 2026 | $1.9M | $998K | $906K | $5.8M |
| Nov 2026 | $2.4M | $966K | $1.4M | $4.9M |
| Oct 2026 | $848K | $1.0M | $-182K | $3.4M |