| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Baş Scout | 13 | 0 | 48% | 17.07.2027 | Güney AmerikaBatı Afrika |
| Guillermo Aranguiz | Scout | 4 | 0 | 44% | 01.06.2027 | Güney AmerikaBatı Afrika |
| Luis Bravo | Scout | 3 | 0 | 45% | 01.01.2027 | Güney Amerika |
| Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | ||
| Cristian Beausejour | Scout | 1 | 0 | 55% | 01.01.2027 | |
| Sebastian Beausejour | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | ST | 24 | Union La Calera | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 113 | 84% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Felipe Salomoni | DL | 24 | Guarani | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 84 | 99 | 58% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ariel Molas | DC | 23 | Boca Juniors | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 106 | 119 | 58% | 100% | 750.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lucas Molina | DL | 23 | Universidad de Concepcion | Guillermo Aranguiz | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 73 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Rodrigo Olivares | AMR | 22 | Universidad de Concepcion | Luis Bravo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 73 | 63 | 55% | 100% | 90.0K | — | — | — | |
| Yerco Oyanedel | DL | 26 | Universidad de Concepcion | Cristian Beausejour | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 82 | 55% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Kevin Altez | AML | 22 | Defensor Sporting | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 88 | 105 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Benjamín Schamine | DM | 23 | O'Higgins | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 108 | 48% | 100% | 300.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Marcelo Morales | DL | 24 | Universidad de Chile | Alexis Suazo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 119 | 48% | 100% | 300.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Lucas Assadi | AML | 23 | Universidad de Chile | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 117 | 48% | 100% | 42.8K | — | — | — | ||
| Camilo Lemos | GK | 24 | Penarol | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 17.07.2027 | 17.07.2027 | 1 | 0 | 128 | 132 | 40% | 98% | 2.8M | #18 GK | — | — | |
| Lautaro Rivero | DC | 23 | Newell's Old Boys | Guillermo Aranguiz | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 135 | 134 | 40% | 113% | 5.4M | #19 DL | — | — | |
| Orji Okwonkwo | AMR | 29 | Rivers United | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 28.08.2026 | 28.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 94 | 40% | 91% | 1.6M | — | — | — | |
| Jorge Graterol | GK | 27 | Zamora | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 73 | 40% | 68% | 405.0K | — | — | — | Tutum |
| Tomás Ahumada | GK | 25 | Audax Italiano | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 88 | 40% | 68% | 250.0K | — | — | — | |
| Carlos Moreno | GK | 29 | Zulia | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 92 | 40% | 70% | 360.0K | — | — | — | |
| Blás Riveros | DL | 29 | Cerro Porteno | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 114 | 40% | 104% | 3.8M | — | — | — | |
| Kwadwo Asante | DC | 25 | Liberty Professionals | Alexis Suazo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 94 | 40% | 88% | 900.0K | — | — | — | |
| Franco Troyansky | AML | 30 | Audax Italiano | Guillermo Aranguiz | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 70 | 40% | 75% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Kwame Asamoah | AMC | 25 | WAFA | Guillermo Aranguiz | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 90 | 40% | 81% | 800.0K | — | — | — | |
| Fernando Moreno | FC | 23 | Estudiantes de Caracas | Luis Bravo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 105 | 40% | 84% | 1.1M | — | — | — | |
| Rodrigo Dioses | ST | 22 | Universitario | Luis Bravo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 89 | 40% | 79% | 1.3M | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Camilo Lemos | GK | Penarol | #6 | — | Al | 128 | 132 | 40% | 98% | 2.8M | Aktif | |
| Lautaro Rivero | DC | Newell's Old Boys | #7 | — | Düşün | 135 | 134 | 40% | 113% | 5.4M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #20 | MC | 129 | 21–29 | 756.0K | Luis Bravo | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #21 | ST | 131 | 21–29 | 756.0K | Cristian Beausejour | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Guillermo Aranguiz | Union La Calera U20 | #8, #9 | |
| Alexis Suazo | Universidad de Chile U20 | #8, #9 | |
| Luis Bravo | Cobresal U20 | #6, #8, #9 | |
| Luis Bravo | Audax Italiano U20 | #6, #8, #9 | |
| Luis Bravo | Colo-Colo U20 | #8, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Pozzo | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Salomoni | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Schamine | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Suazo | Francisco Pozzo | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Marcelo Morales | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Felipe Salomoni | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alexis Suazo | Benjamín Schamine | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alexis Suazo | Ariel Molas | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Felipe Salomoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Pozzo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Levit Béjar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Felipe Salomoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Pozzo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Levit Béjar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Felipe Salomoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Pozzo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Levit Béjar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamín Schamine | O'Higgins | DM | Defans | 92 | 108 | 82% | 1.0M | 07.08.2027 | 3 | 0 |
| Marcelo Morales | Universidad de Chile | DL | Defans | 90 | 119 | 82% | 950.0K | 31.07.2027 | 3 | 0 |
| Giovani Chiaverano | Audax Italiano | AMR | Orta Saha | 90 | 104 | 84% | 550.0K | 17.07.2027 | 2 | 2 |
| Rodrigo Cabral | Audax Italiano | AMR | Orta Saha | 96 | 111 | 84% | 1.4M | 17.07.2027 | 2 | 2 |
| Lautaro Pastrán | Colo-Colo | AMR | Orta Saha | 89 | 106 | 65% | 900.0K | 10.07.2027 | 2 | 0 |
| Maximiliano Romero | Colo-Colo | ST | Forvet | 98 | 109 | 75% | 700.0K | 10.07.2027 | 2 | 1 |
| Joaquín Sosa | Colo-Colo | DC | Defans | 92 | 104 | 65% | 800.0K | 10.07.2027 | 2 | 0 |
| Facundo Mater | Universidad de Concepcion | DR | Defans | 74 | 93 | 58% | 300.0K | 03.07.2027 | 1 | 1 |
| Franco Frías | Cobresal | AMR | Orta Saha | 91 | 109 | 75% | 800.0K | 26.06.2027 | 2 | 1 |
| Thiago Perruisset | Cobresal | GK | Kaleci | 113 | 125 | 48% | 700.0K | 26.06.2027 | 1 | 0 |
| Kevin Altez | Huachipato | AML | Orta Saha | 88 | 105 | 65% | 800.0K | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Francisco Pozzo | Union La Calera | ST | Forvet | 94 | 113 | 84% | 1.1M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Agustín Buffa | Union La Calera | GK | Kaleci | 81 | 82 | 48% | 200.0K | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Jorge Hernández | Audax Italiano | GK | Kaleci | 87 | 102 | 48% | 250.0K | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Ariel Molas | Universidad de Concepcion | DC | Defans | 106 | 119 | 58% | 750.0K | 20.03.2027 | 1 | 1 |
| Leonel González | Universidad de Concepcion | DL | Defans | 77 | 86 | 48% | 40.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Felipe Salomoni | Universidad de Chile | DL | Defans | 84 | 99 | 58% | 30.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #18 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 121 | 134 | 21–29 | 756.0K | İzlemede | — | — |
| #19 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 139 | 21–29 | 756.0K | İzlemede | — | — |
| #20 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 129 | 142 | 21–29 | 756.0K | İzlemede | — | — |
| #21 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 131 | 144 | 21–29 | 756.0K | İzlemede | — | — |