Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.5M |
| Maç Günü Geliri | $51K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $409K |
| Personel Maaşları | $6K |
| Tesis Bakımı | $580K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jun 2028 |
$1.8M |
$996K |
$764K |
$3.0M |
| May 2028 |
$1.8M |
$996K |
$756K |
$2.2M |
| Apr 2028 |
$1.8M |
$995K |
$774K |
$1.5M |
| Mar 2028 |
$1.8M |
$965K |
$805K |
$684K |
| Feb 2028 |
$1.8M |
$430K |
$1.4M |
$-121K |
| Jan 2028 |
$3.4M |
$494K |
$2.9M |
$-1.5M |
| Dec 2027 |
$723K |
$431K |
$292K |
$-4.4M |
| Nov 2027 |
$282K |
$512K |
$-229K |
$-4.6M |
| Oct 2027 |
$285K |
$537K |
$-252K |
$-4.4M |
| Sep 2027 |
$281K |
$413K |
$-132K |
$-4.2M |
| Aug 2027 |
$74K |
$441K |
$-367K |
$-4.0M |
| Jul 2027 |
$75K |
$428K |
$-353K |
$-3.7M |