| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Baş Scout | 103 | 0 | 46% | 06.12.2026 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Jean Sierralta | Gözlemci | 14 | 0 | 40% | 14.12.2026 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Diego Aravena | Teknik Direktör | 5 | 0 | 49% | 28.12.2026 | |
| Guillermo Medel | Gözlemci | 5 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Jean Fernandez | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 35% | 10.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isaac Solet | DM | 25 | Alverca | Jose Beausejour | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Ivan Bašić | DM | 24 | Hertha Wels | Jose Beausejour | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 111 | 113 | 64% | 100% | 855.0K | — | — | — | |
| Franco Mesa | ST | 24 | UAI Urquiza | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 29.11.2026 | 3 | 0 | 110 | 109 | 75% | 90% | 1.3M | — | — | — | |
| Lucas Rebecchi | AML | 25 | Deportivo Laferrere | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 16.11.2026 | 3 | 0 | 104 | 108 | 75% | 96% | 1.8M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Octavio Bianchi | ST | 31 | Gimnasia y Esgrima | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 08.11.2026 | 3 | 0 | 111 | 110 | 75% | 96% | 550.0K | — | — | — | Yaş |
| Carlos Paraco | AMR | 23 | Metalist | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 17.10.2026 | 3 | 0 | 114 | 119 | 75% | 97% | 2.7M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Lucas Besozzi | AML | 24 | AEL Larisa | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 11.10.2026 | 3 | 0 | 116 | 112 | 75% | 98% | 2.6M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | MR | 26 | Atlético Tucumán | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 14.09.2026 | 3 | 0 | 118 | 120 | 75% | 97% | 1.2M | — | İzle | İzlemeye Devam | Sözleşme Sonu |
| Nicolás Heiz | AMR | 29 | Maipú | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 24.11.2026 | 2 | 0 | 102 | 103 | 67% | 96% | 1.4M | — | — | — | |
| Nicolás Schiappacasse | AML | 28 | Inter de Limeira | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 23.11.2026 | 2 | 0 | 105 | 102 | 67% | 92% | 1.7M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Antony Alonso | MC | 28 | Deportivo Riestra | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 22.11.2026 | 2 | 0 | 109 | 116 | 67% | 104% | 3.6M | — | — | — | |
| Matías Tissera | AMR | 30 | Instituto | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 13.11.2026 | 2 | 0 | 121 | 113 | 67% | 96% | 2.8M | — | — | — | |
| Álex Arce | ST | 31 | Independiente Rivadavia | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 13.11.2026 | 2 | 0 | 125 | 116 | 67% | 102% | 3.2M | — | — | — | Yaş |
| Alexis Domínguez | ST | 30 | Chacarita Juniors | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 12.11.2026 | 2 | 0 | 117 | 109 | 67% | 101% | 850.0K | — | — | — | |
| Juan Villagra | AML | 27 | Villa San Carlos | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 27.08.2026 | 04.11.2026 | 2 | 0 | 100 | 105 | 67% | 93% | 1.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Enzo López | ST | 28 | Dinamo Bucharest | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 16.10.2026 | 2 | 0 | 96 | 106 | 67% | 97% | 1.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Marcelo Torres | ST | 29 | Gimnasia La Plata | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 116 | 117 | 67% | 103% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | Sözleşme Sonu |
| Lucas Alfonso | MR | 20 | ZTE | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 111 | 120 | 67% | 91% | 2.7M | — | İzle | İzlemeye Devam | Tutum |
| Martín Pino | ST | 28 | Godoy Cruz | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 05.10.2026 | 2 | 0 | 123 | 117 | 67% | 99% | 500.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | Sözleşme Sonu |
| Antoñín | AMR | 26 | Korona | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 04.10.2026 | 2 | 0 | 126 | 119 | 67% | 96% | 1.9M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Javier Martínez | ST | 28 | Almirante Brown | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 02.10.2026 | 2 | 0 | 116 | 105 | 67% | 98% | 807.5K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Ignacio Sáez | GK | 21 | Universidad de Chile | Diego Aravena | Personel Önerisi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 81 | 76 | 49% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Marcelo Morales | DL | 23 | Universidad de Chile | Diego Aravena | Personel Önerisi | Aktif | 21.12.2026 | 21.12.2026 | 1 | 0 | 98 | 93 | 49% | 100% | 85.0K | — | — | — | |
| Bastián Ubal | DC | 24 | Universidad de Concepcion | Diego Aravena | Personel Önerisi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 80 | 49% | 100% | 40.0K | — | — | — | |
| Martín Maturana | MC | 23 | O'Higgins | Diego Aravena | Personel Önerisi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 49% | 100% | 40.0K | — | — | — | |
| Axel Encinas | MC | 22 | Union La Calera | Diego Aravena | Personel Önerisi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 104 | 90 | 49% | 100% | 45.0K | — | — | — | |
| Nicolás Rivera | ML | 28 | Deportes Temuco | Jose Beausejour | Personel Önerisi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 101 | 87 | 48% | 100% | 500.0K | — | — | — | |
| Diego Acevedo | MR | 25 | Deportes Santa Cruz | Jean Sierralta | Personel Önerisi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 105 | 102 | 41% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Jhonatan Candia | AMR | 31 | Barracas Central | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 102% | 1.9M | — | — | — | Yaş |
| Jerónimo Porto Lapegüe | AMR | 25 | San Telmo | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 27.11.2026 | 1 | 0 | 98 | 110 | 40% | 92% | 1.0M | — | — | — | |
| Edwuin Cetré | AMR | 29 | Estudiantes | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2026 | 24.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 100% | 4.5M | — | — | — | |
| Gaspar Duarte | MR | 24 | Rosario Central | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 119 | 128 | 40% | 101% | 3.5M | — | — | — | |
| Nicolás Servetto | ST | 30 | Madryn | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 22.11.2026 | 1 | 0 | 115 | 117 | 40% | 101% | 1.2M | — | — | — | |
| Gianluca Pugliese | AMR | 29 | Güemes | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 124 | 118 | 40% | 93% | 1.0M | — | — | — | |
| Tomás Fernández | AMR | 28 | Aldosivi | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 117 | 123 | 40% | 102% | 4.4M | — | — | — | |
| Nicolás Fernández | MR | 27 | UAI Urquiza | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 102 | 106 | 40% | 96% | 1.3M | — | — | — | |
| Rodrigo Hernández | AMC | 26 | Deportivo Merlo | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 93 | 103 | 40% | 91% | 1.3M | — | — | — | |
| Alex Álvarez | ST | 29 | Acassuso | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 93 | 99 | 40% | 92% | 650.0K | — | — | — | |
| Gonzalo Berterame | AMR | 30 | Morón | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 106 | 40% | 99% | 850.0K | — | — | — | |
| Lisandro Cabrera | ST | 29 | Maipú | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 113 | 109 | 40% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Sebastián Cocimano | ST | 26 | Nueva Chicago | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 108 | 105 | 40% | 97% | 1.3M | — | — | — | |
| Agustín Lavezzi | ST | 31 | Quilmes | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 97% | 650.0K | — | — | — | |
| Blas Armoa | AMR | 26 | Gimnasia y Esgrima | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 125 | 113 | 40% | 98% | 2.9M | — | — | — | |
| Agustín Palavecino | MC | 30 | Cruz Azul | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 125 | 134 | 40% | 108% | 7.7M | — | — | — | |
| Nicolás Barrientos | MC | 31 | All Boys | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 40% | 101% | 900.0K | — | — | — | Yaş |
| Rómulo Otero | MC | 34 | Criciúma | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 119 | 104 | 40% | 98% | 600.0K | — | — | — | Yaş |
| Jordhy Thompson | AMR | 22 | Krylya Sovetov | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 105 | 110 | 40% | 91% | 3.6M | — | — | — | |
| Adam Bareiro | ST | 30 | Boca Juniors | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 122 | 40% | 105% | 2.6M | — | — | — | |
| Federico Viñas | ST | 28 | Toluca | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 30.10.2026 | 1 | 0 | 108 | 135 | 40% | 105% | 5.4M | — | — | — | |
| Enzo Avaro | ML | 27 | Mitre | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 119 | 40% | 99% | 1.8M | — | — | — | |
| Kevin Isa Luna | ML | 25 | Central Norte | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 118 | 40% | 91% | 850.0K | — | — | — | |
| Rodrigo Cao | ST | 25 | Ferrocarril Midland | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 95 | 97 | 40% | 93% | 1.1M | — | — | — | |
| Cristhian Ocampos | ST | 27 | Villa San Carlos | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 115 | 40% | 97% | 1.0M | — | — | — | |
| Nicolás Meaurio | ML | 23 | Brown de Adrogué | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 119 | 40% | 95% | 1.6M | — | — | — | |
| Jeremías Perales | ST | 26 | Ferrocarril Midland | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 118 | 114 | 40% | 92% | 1.6M | — | — | — | |
| Luis Amarilla | ST | 31 | Cerro Porteno | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 120 | 40% | 102% | 4.3M | — | — | — | Yaş |
| Genaro Rossi | ST | 24 | San Martín SJ | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 119 | 40% | 97% | 350.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Luis Iberico | AMR | 28 | Sporting Cristal | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 110 | 40% | 98% | 4.1M | — | — | — | |
| Jonatan Torres | ST | 30 | Cerro Porteno | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 109 | 130 | 40% | 101% | 7.0M | — | — | — | |
| Damir Céter | ST | 29 | Hamrun Spartans | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 93 | 91 | 40% | 94% | 1.4M | — | — | — | |
| Franco Troyansky | AML | 29 | Audax Italiano | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 121 | 40% | 101% | 1.3M | — | — | — | |
| Ryan Gauld | MC | 31 | Vancouver Whitecaps | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 138 | 40% | 107% | 7.8M | — | — | — | |
| Mauro Icardi | AMC | 33 | Galatasaray | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 40% | 104% | 2.2M | — | — | — | Yaş |
| Mariano Bracamonte | MC | 27 | Deportivo Riestra | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 109 | 40% | 104% | 1.1M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Víctor Cantillo | DM | 33 | Bodrum FK | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 138 | 40% | 98% | 1.2M | — | — | — | Yaş |
| Dani Raba | AMR | 31 | AGF | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 114 | 135 | 40% | 105% | 3.3M | — | — | — | |
| Joseph Rosales | DL | 26 | Austin FC | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 96 | 101 | 40% | 103% | 6.7M | — | — | — | |
| Sheraldo Becker | MR | 31 | Fredrikstad | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 127 | 40% | 100% | 2.3M | — | — | — | Yaş |
| Agustín Venezia | AMR | 23 | Iquique | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 110 | 112 | 40% | 93% | 1.9M | — | — | — | |
| Alex Valera | ST | 30 | Politehnica Iași | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 127 | 40% | 106% | 1.6M | — | — | — | |
| Roland Escobar | ST | 25 | Rubio Nu | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 109 | 97 | 40% | 86% | 1.4M | — | — | — | |
| Mamor Niang | AMR | 24 | Gornik Leczna | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 16.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 92 | 40% | 93% | 1.2M | — | — | — | |
| Augusto Berrondo | AMR | 26 | Tristán Suárez | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 102 | 109 | 40% | 95% | 300.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Luis Martell | AML | 32 | Barquisimeto | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 91 | 101 | 40% | 94% | 400.0K | — | — | — | SakatYaş |
| Nicolás Andereggen | AMR | 27 | Ethnikos Achnas | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 123 | 40% | 92% | 3.4M | — | — | — | |
| Iván Maggi | ST | 27 | Sportivo Luqueno | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 101 | 115 | 40% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Daniel Ríos | ST | 31 | CF Montreal | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 104 | 40% | 94% | 2.0M | — | — | — | Yaş |
| Stiven Plaza | ST | 27 | Chindia Târgoviște | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 78 | 87 | 40% | 90% | 500.0K | — | — | — | |
| Francisco Galván | ST | 27 | Deportivo Municipal | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 99 | 108 | 40% | 93% | 1.0M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Yamil Asad | MC | 32 | Cuiabá | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 107 | 113 | 40% | 104% | 400.0K | — | — | — | YaşSözleşme Sonu |
| Roberto Fernández | DL | 27 | Akron | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 100 | 40% | 102% | 3.7M | — | — | — | |
| Chuchu Ramírez | ST | 29 | Hermannstadt | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 114 | 132 | 40% | 104% | 2.5M | — | — | — | |
| Marcos Arturia | ST | 28 | Deportes Limache | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 104 | 40% | 100% | 1.7M | — | — | — | |
| Miguel Navarro | DL | 27 | Colorado Rapids | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 124 | 40% | 101% | 8.1M | — | — | — | |
| Carles Gil | ML | 34 | New England Revolution | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 141 | 40% | 105% | 2.4M | — | — | — | Yaş |
| José Rivas Gamboa | ST | 28 | Trujillanos | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2026 | 04.09.2026 | 1 | 0 | 112 | 112 | 40% | 93% | 2.2M | — | — | — | |
| Sékou Gassama | ST | 31 | Universitario | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2026 | 03.09.2026 | 1 | 0 | 115 | 113 | 40% | 96% | 1.6M | — | — | — | Yaş |
| Bruno Caicedo | AMR | 22 | Vancouver Whitecaps | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 01.09.2026 | 1 | 0 | 108 | 122 | 40% | 91% | 2.8M | — | — | — | |
| Guido Vadalá | AML | 29 | Coquimbo Unido | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 01.09.2026 | 1 | 0 | 108 | 108 | 40% | 89% | 1.4M | — | — | — | |
| Brandon Thomas | AMR | 31 | Wisla Krakow | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 116 | 40% | 99% | 800.0K | — | — | — | Yaş |
| Pep Biel | AMR | 30 | Charlotte Football Club | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 127 | 40% | 102% | 6.5M | — | — | — | |
| José Rivera | AMR | 29 | Universitario | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2026 | 30.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 110 | 40% | 94% | 3.5M | — | — | — | |
| Álvaro Marín | ST | 23 | UAI Urquiza | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 107 | 40% | 88% | 150.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Enzo Larrosa | ST | 25 | Independiente Medellin | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 116 | 40% | 98% | 450.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Antonio Romero | AML | 30 | Monagas | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 102 | 40% | 91% | 3.1M | — | — | — | |
| Martín Garnerone | AMR | 28 | Estudiantes | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 114 | 40% | 96% | 1.7M | — | — | — | |
| Lucas Varaldo | ST | 24 | Central Córdoba SdE | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 115 | 40% | 101% | 900.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Franklin González | AML | 28 | Monagas | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 109 | 40% | 98% | 3.6M | — | — | — | |
| Mario González | ST | 30 | Noah | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 112 | 40% | 96% | 2.3M | — | — | — | |
| Adolfo Muñoz | AMR | 29 | UTC | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 108 | 40% | 94% | 4.5M | — | — | — | |
| Nathan Ordaz | AMR | 23 | DC United | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 115 | 40% | 96% | 2.6M | — | — | — | |
| Jonathan Cañete | AML | 30 | Portuguesa | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 101 | 40% | 94% | 1.8M | — | — | — | |
| Kerwin Vargas | AMR | 25 | Charlotte Football Club | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 128 | 40% | 100% | 7.7M | — | — | — | |
| Juan Romero | ST | 25 | Olimpia | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 117 | 40% | 99% | 4.8M | — | — | — | |
| Alberto Salido | AMC | 27 | Ludogorets | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 110 | 40% | 97% | 4.4M | — | — | — | |
| Rafael Arace | AMR | 31 | Deportivo Tachira | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 118 | 40% | 93% | 1.6M | — | — | — | Yaş |
| Adolfo Muñoz | AMR | 29 | UTC | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 103 | 40% | 94% | 4.5M | — | — | — | |
| Brayan Ceballos | DC | 25 | CF Montreal | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 113 | 40% | 103% | 3.5M | — | — | — | |
| Lucas Masoero | DC | 31 | Bruk-Bet Termalica | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 114 | 40% | 101% | 750.0K | — | — | — | Yaş |
| Manuel Roffo | GK | 26 | Cerro Porteno | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 113 | 40% | 109% | 6.2M | — | — | — | |
| Ander Astralaga | GK | 22 | Barcelona | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 108 | 40% | 104% | 7.4M | — | — | — | |
| Facundo Miño | DR | 27 | Deportivo Riestra | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 104 | 40% | 107% | 750.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Martín Garay | DR | 27 | Tigre | Guillermo Medel | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 114 | 40% | 102% | 1.2M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Enzo Larrosa | ST | 25 | Independiente Medellin | Jean Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 95 | 40% | 98% | 450.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Thomas Galdames | DL | 28 | Krylya Sovetov | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 102 | 40% | 107% | 3.8M | — | — | — | |
| Ezequiel Neira | DC | 25 | Carabobo | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 105 | 40% | 103% | 3.0M | — | — | — | |
| Jair Córdova | ST | 31 | Sporting Cristal | Guillermo Medel | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 101 | 40% | 93% | 2.1M | — | — | — | |
| Bruno Caicedo | AMR | 22 | Vancouver Whitecaps | Guillermo Medel | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 126 | 40% | 91% | 2.3M | — | — | — | |
| Mariano Bracamonte | MC | 27 | Deportivo Riestra | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 110 | 40% | 104% | 1.2M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Francesco Lo Celso | MC | 26 | Rosario Central | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 122 | 40% | 99% | 1.3M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Alejo Tello | GK | 27 | Argentino de Merlo | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 101 | 40% | 108% | 200.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Nahuel Pezzini | GK | 30 | Arsenal | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 98 | 40% | 109% | 150.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Francisco Casanova | GK | 29 | Cerrito | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 98 | 40% | 111% | 100.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Peio Canales | MC | 22 | Athletic Bilbao | Guillermo Medel | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 122 | 40% | 104% | 6.6M | — | — | — | |
| Fernando Gorriarán | MC | 32 | Tigres | Guillermo Medel | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 127 | 40% | 109% | 1.3M | — | — | — | YaşSözleşme Sonu |
| Lautaro Valenti | DL | 28 | Parma | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 114 | 40% | 114% | 6.3M | — | — | — | |
| Gonzalo Mottes | DC | 29 | Chacarita Juniors | Jose Beausejour | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 123 | 40% | 106% | 400.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Miloš Veljković | DC | 31 | Crvena Zvezda | Jean Fernandez | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Martin Jedlička | GK | 29 | Banik Ostrava | Jean Fernandez | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 2.0M | — | — | — | |
| Jon Gorenc Stankovič | DC | 31 | Sturm Graz | Jean Fernandez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 2.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antony Alonso | MC | Deportivo Riestra | #85 | — | Hemen Al | 109 | 116 | 67% | 104% | 3.6M | Gölge | |
| Agustín Palavecino | MC | Cruz Azul | #72 | — | Hemen Al | 125 | 134 | 40% | 108% | 7.7M | Gölge | |
| Gaspar Duarte | MR | Rosario Central | #86 | — | Hemen Al | 119 | 128 | 40% | 101% | 3.5M | Gölge | |
| Álex Arce | ST | Independiente Rivadavia | #77 | — | Hemen Al | 117 | 125 | 40% | 102% | 3.2M | Yaş | Gölge |
| Borja Garcés | ST | Dinamo Zagreb | #78 | — | Al | 116 | 121 | 75% | 95% | 1.5M | Gölge | |
| Leandro Godoy | ST | Wisła Płock | #74 | — | Al | 117 | 121 | 67% | 102% | 3.6M | Gölge | |
| Lucas Rebecchi | AML | Deportivo Laferrere | #73 | — | Al | 114 | 114 | 67% | 96% | 1.8M | Gölge | |
| Juan Villagra | AML | Villa San Carlos | #71 | — | Al | 100 | 105 | 67% | 93% | 1.1M | Gölge | |
| Agustín Lavezzi | ST | Quilmes | #76 | — | Al | 118 | 122 | 40% | 97% | 650.0K | Gölge | |
| Nicolás Barrientos | MC | All Boys | #72 | — | Al | 114 | 115 | 40% | 101% | 900.0K | Yaş | Gölge |
| Jordhy Thompson | AMR | Krylya Sovetov | #70 | — | Al | 105 | 110 | 40% | 91% | 3.6M | Gölge | |
| Alexis Domínguez | ST | Chacarita Juniors | #79 | — | Düşün | 117 | 109 | 67% | 101% | 850.0K | Gölge | |
| Nicolás Schiappacasse | AML | Inter de Limeira | #86 | — | Düşün | 105 | 102 | 67% | 92% | 1.7M | Gölge | |
| Adam Bareiro | ST | Boca Juniors | #69 | — | Düşün | 130 | 122 | 40% | 105% | 2.6M | Gölge | |
| Matías Tissera | AMR | Instituto | #75 | — | Düşün | 127 | 113 | 40% | 96% | 2.8M | Gölge | |
| Blas Armoa | AMR | Gimnasia y Esgrima | #75 | — | Düşün | 125 | 113 | 40% | 98% | 2.9M | Gölge | |
| Gianluca Pugliese | AMR | Güemes | #84 | — | Düşün | 124 | 118 | 40% | 93% | 1.0M | Gölge | |
| Rómulo Otero | MC | Criciúma | #70 | — | Düşün | 119 | 104 | 40% | 98% | 600.0K | Yaş | Gölge |
| Gonzalo Berterame | AMR | Morón | #79 | — | Düşün | 118 | 106 | 40% | 99% | 850.0K | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Schiappacasse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enzo López | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Rebecchi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Nicolás Schiappacasse | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Enzo López | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Rebecchi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Schiappacasse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enzo López | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Nicolás Schiappacasse | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Enzo López | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Schiappacasse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Nicolás Schiappacasse | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Schiappacasse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Nicolás Schiappacasse | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Villagra | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | Reddet | #7 | -1.41 | — | — | 0.84 | 2.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Juan Villagra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Leandro Godoy | Reddet | -1.41 | 67% | Çok Pahalı |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enzo López | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Enzo López | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enzo López | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Enzo López | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Núñez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enzo López | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Cristian Núñez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Enzo López | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | #7 | 1.12 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Alfonso | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Marcelo Torres | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Alfonso | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Pino | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Damiani | Reddet | #7 | -1.41 | — | — | 1.22 | 2.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Brayan Gil | Reddet | #7 | -1.41 | — | — | 1.41 | 3.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Paraco | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Martínez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antoñín | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Martín Pino | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Bruno Damiani | Reddet | -1.41 | 67% | Çok Pahalı |
| Jose Beausejour | Brayan Gil | Reddet | -1.41 | 67% | Çok Pahalı |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Carlos Paraco | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Javier Martínez | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Antoñín | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeremías Heidenreich | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ramiro Ruiz Rodríguez | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Besozzi | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Borja Garcés | İzlemeye Devam | #7 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jose Beausejour | Jeremías Heidenreich | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Ramiro Ruiz Rodríguez | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Jose Beausejour | Lucas Besozzi | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jose Beausejour | Borja Garcés | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcos Peano | RAAL La Louviere | GK | Kaleci | 130 | 130 | 35% | 2.3M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Miloš Veljković | Crvena Zvezda | DC | Defans | 139 | 139 | 35% | 2.1M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Lautaro Amadé | Defensa y Justicia | GK | Kaleci | 131 | 131 | 35% | 550.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mikkel Ceïde | Rosenborg | DR | Defans | 131 | 131 | 35% | 900.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Martin Jedlička | Banik Ostrava | GK | Kaleci | 135 | 135 | 35% | 2.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.4M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 855.0K | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Jindřich Staněk | Slavia Prague | GK | Kaleci | 137 | 137 | 35% | 1.9M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Arce | Godoy Cruz | DR | Defans | 131 | 131 | 35% | 750.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Nikita Haikin | Bodo/Glimt | GK | Kaleci | 139 | 139 | 35% | 1.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| José Canale | Lanús | DC | Defans | 134 | 134 | 35% | 750.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Jon Gorenc Stankovič | Sturm Graz | DC | Defans | 134 | 134 | 35% | 2.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Adam Bareiro | Forvet | 130 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Alexis Domínguez | Forvet | 117 | 02.11.2026 | 67% | Düşün |
| Rómulo Otero | Orta Saha | 119 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Jordhy Thompson | Orta Saha | 105 | 02.11.2026 | 40% | Al |
| Juan Villagra | Forvet | 100 | 02.11.2026 | 67% | Al |
| Gianluca Pugliese | Forvet | 124 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Lucas Rebecchi | Forvet | 114 | 02.11.2026 | 67% | Al |
| Agustín Palavecino | Orta Saha | 125 | 02.11.2026 | 40% | Hemen Al |
| Nicolás Barrientos | Orta Saha | 114 | 02.11.2026 | 40% | Al |
| Leandro Godoy | Forvet | 117 | 02.11.2026 | 67% | Al |
| Gaspar Duarte | Forvet | 119 | 02.11.2026 | 40% | Hemen Al |
| Blas Armoa | Forvet | 125 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Matías Tissera | Forvet | 127 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Agustín Lavezzi | Forvet | 118 | 02.11.2026 | 40% | Al |
| Álex Arce | Forvet | 117 | 02.11.2026 | 40% | Hemen Al |
| Nicolás Schiappacasse | Forvet | 105 | 02.11.2026 | 67% | Düşün |
| Borja Garcés | Forvet | 116 | 02.11.2026 | 75% | Al |
| Antony Alonso | Forvet | 109 | 02.11.2026 | 67% | Hemen Al |
| Gonzalo Berterame | Forvet | 118 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 107 | 112 | 18–32 | 882.0K | Görüşmede | Vicente Durán | ✓ |
| #14 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 3.5M | Tamamlandı | Isaac Solet | ✓ |
| #15 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 106 | 111 | 18–32 | 882.0K | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #16 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 882.0K | Vazgeçildi | Luis Acevedo | ✓ |
| #17 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 84 | 89 | 18–32 | 882.0K | Vazgeçildi | Mauricio Godoy | ✓ |
| #18 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 882.0K | Vazgeçildi | Adrián Cuadra | ✓ |
| #20 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 882.0K | Vazgeçildi | Adrián Cuadra | ✓ |
| #21 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 882.0K | Vazgeçildi | Adrián Cuadra | ✓ |