| TV Geliri | $831K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $253K |
| Oyuncu Maaşları | $877K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $380K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.1M | $1.3M | $-166K | $4.9M |
| Jul 2027 | $913K | $1.2M | $-279K | $5.1M |
| Jun 2027 | $2.1M | $1.2M | $841K | $5.4M |
| May 2027 | $860K | $1.7M | $-795K | $4.5M |
| Apr 2027 | $858K | $1.2M | $-324K | $5.3M |
| Mar 2027 | $846K | $1.2M | $-337K | $5.6M |
| Feb 2027 | $842K | $1.3M | $-447K | $6.0M |
| Jan 2027 | $1.0M | $1.1M | $-57K | $6.4M |
| Dec 2026 | $1.7M | $1.2M | $514K | $6.5M |
| Nov 2026 | $1.5M | $1.1M | $381K | $6.0M |
| Oct 2026 | $802K | $1.1M | $-321K | $5.6M |
| Sep 2026 | $5.4M | $395K | $5.0M | $5.9M |