| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Baş Scout | 12 | 0 | 49% | 03.01.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupa |
| Ondrej Skriniar | Scout | 5 | 0 | 40% | 03.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Samuel Mazuch | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 53% | 24.08.2026 | |
| Ondrej Rusnak | Scout | 1 | 0 | 40% | 10.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Lukas Lobotka | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidoine Fogning | DC | 25 | Slovan Bratislava | Kristian Gyomber | Personel Önerisi | Kısa Listede | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 103 | 84% | 100% | 1.2M | — | Onayla | Yönetime Sor | |
| Daiki Matsuoka | DM | 25 | Slovan Bratislava | Kristian Gyomber | Personel Önerisi | Kısa Listede | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 99 | 84% | 100% | 1.3M | — | Onayla | Yönetime Sor | |
| Viktor Đukanović | AMR | 23 | DAC Dunajska Streda | Kristian Gyomber | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 108 | 58% | 100% | 750.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matúš Kmeť | DR | 26 | DAC Dunajska Streda | Kristian Gyomber | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 95 | 58% | 100% | 450.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Fabian Bzdyl | AMC | 19 | MSK Zilina | Samuel Mazuch | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 98 | 53% | 100% | 15.0K | — | — | — | |
| Jakub Jokl | GK | 20 | MSK Zilina | Samuel Mazuch | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 103 | 53% | 100% | 15.0K | — | — | — | |
| Aljaž Ivačič | GK | 33 | DAC Dunajska Streda | Ondrej Skriniar | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 83 | 41% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Evgeny Latyshonok | GK | 28 | CSKA Moscow | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 115 | 133 | 40% | 93% | 6.0M | #10 GK | — | — | |
| Marius Burca | WL | 27 | Dinamo Moscow | Ondrej Skriniar | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 129 | 119 | 40% | 110% | 14.0M | #12 ML | — | — | |
| Victor Osimhen | ST | 28 | Spartak Moscow | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 132 | 40% | 110% | 20.0M | #13 FL | — | — | |
| Evagoras Antoniou | DR | 24 | APOEL | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 79 | 40% | 80% | 765.0K | — | — | — | Tutum |
| Bəhlul Mustafazadə | DC | 30 | Qarabag | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 82 | 40% | 84% | 1.5M | — | — | — | |
| Ivan Shimakovich | GK | 22 | Dinamo Minsk | Ondrej Rusnak | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 82 | 40% | 69% | 400.0K | — | — | — | |
| Maxim Shvetsov | DR | 29 | Dinamo Minsk | Ondrej Skriniar | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 56 | 79 | 40% | 69% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Pavel Dubovskiy | DC | 21 | BATE | Ondrej Skriniar | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 88 | 40% | 74% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Sharani Zuberu | WL | 27 | Slovan Bratislava | Ondrej Skriniar | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 93 | 40% | 76% | 900.0K | — | — | — | |
| Rauno Igonen | MC | 31 | Parnu | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 91 | 40% | 70% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Vladislav Yatskevich | AML | 24 | BATE | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 89 | 40% | 69% | 500.0K | — | — | — | |
| Tomas Vipotnik | ML | 21 | NK Domzale | Kristian Gyomber | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 92 | 40% | 76% | 700.0K | — | — | — | |
| Abbati Abdullahi | AML | 21 | MFK Skalica | Kristian Gyomber | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 95 | 28% | 100% | 150.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Latyshonok | GK | CSKA Moscow | #7 | — | Al | 115 | 133 | 40% | 93% | 6.0M | Aktif | |
| Victor Osimhen | ST | Spartak Moscow | #10 | — | Düşün | 134 | 132 | 40% | 110% | 20.0M | Aktif | |
| Marius Burca | WL | Dinamo Moscow | #9 | — | Düşün | 129 | 119 | 40% | 110% | 14.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #11 | DL | 119 | 21–29 | 223.7K | Ondrej Rusnak | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Podbrezova U20 | #8 | |
| Ondrej Rusnak | DAC Dunajska Streda U20 | #7, #8, #9, #10 | |
| Ondrej Skriniar | MFK Ruzomberok U20 | #8 | |
| Ondrej Rusnak | AS Trencin U20 | #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidoine Fogning | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.24 | 1.43 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niko Janković | Reddet | — | -1.64 | — | — | 0.59 | 2.02 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daiki Matsuoka | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.31 | 1.54 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Sidoine Fogning | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Niko Janković | Reddet | -1.64 | 84% | Çok Pahalı |
| Kristian Gyomber | Daiki Matsuoka | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidoine Fogning | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.18 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiki Matsuoka | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.25 | 1.45 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niko Janković | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.51 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Sidoine Fogning | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Daiki Matsuoka | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Niko Janković | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidoine Fogning | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiki Matsuoka | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.16 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niko Janković | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Sidoine Fogning | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Daiki Matsuoka | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Niko Janković | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidoine Fogning | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.10 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niko Janković | Yönetime Sor | — | 1.31 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Daiki Matsuoka | İzlemeye Devam | — | 1.31 | ✓ | — | 0.16 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Sidoine Fogning | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Niko Janković | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Daiki Matsuoka | Onayla | 1.31 | 84% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Nwadike | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandro Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Iľko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Nwadike | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artur Gajdoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Đukanović | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matúš Kmeť | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kristian Gyomber | Viktor Đukanović | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Kristian Gyomber | Matúš Kmeť | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nino Marcelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Pokorný | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cesar Blackman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artur Gajdoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alasana Yirajang | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Gajdoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nino Marcelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Pokorný | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aleksandar Popović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cesar Blackman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alasana Yirajang | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Gajdoš | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alasana Yirajang | Reddet | #2 | -0.11 | — | — | 1.20 | 2.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nino Marcelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ondrej Rusnak | Alasana Yirajang | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Abagna | FK Senica | AMC | Orta Saha | 79 | 89 | 95% | 1.1M | 12.12.2026 | 20 | 0 |
| Tomáš Král | MFK Ruzomberok | DL | Defans | 73 | 97 | 84% | 600.0K | 12.12.2026 | 2 | 2 |
| Samuel Grygar | MFK Ruzomberok | DM | Defans | 81 | 107 | 84% | 950.0K | 12.12.2026 | 2 | 2 |
| Dominik Mašek | MFK Ruzomberok | WL | Orta Saha | 83 | 100 | 84% | 1.5M | 12.12.2026 | 2 | 2 |
| Lukáš Fila | MFK Ruzomberok | AMC | Orta Saha | 81 | 104 | 84% | 1.0M | 12.12.2026 | 2 | 2 |
| Daniel Kutík | Zlate Moravce | DL | Defans | 72 | 101 | 84% | 450.0K | 05.12.2026 | 2 | 2 |
| Oskar Lachowicz | Zlate Moravce | DM | Defans | 70 | 106 | 84% | 350.0K | 05.12.2026 | 2 | 2 |
| Domingos Quina | Zlate Moravce | AML | Orta Saha | 81 | 114 | 65% | 1.1M | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Sidoine Fogning | Slovan Bratislava | DC | Defans | 85 | 103 | 84% | 1.2M | 14.11.2026 | 2 | 2 |
| Niko Janković | Slovan Bratislava | AML | Orta Saha | 87 | 104 | 84% | 1.7M | 14.11.2026 | 2 | 2 |
| Daiki Matsuoka | Slovan Bratislava | DM | Defans | 88 | 99 | 84% | 1.3M | 14.11.2026 | 2 | 2 |
| Bassirou Ndiaye | Podbrezova | AMR | Orta Saha | 69 | 79 | 48% | 250.0K | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Matúš Kmeť | DAC Dunajska Streda | DR | Defans | 76 | 95 | 84% | 600.0K | 24.10.2026 | 2 | 2 |
| Dominik Sváček | MSK Zilina | GK | Kaleci | 79 | 114 | 28% | 350.0K | 10.10.2026 | 0 | 1 |
| Nehuén Mendoza | MSK Zilina | AMR | Orta Saha | 68 | 82 | 28% | 150.0K | 10.10.2026 | 0 | 1 |
| Idjessi Metsoko | Spartak Trnava | ST | Forvet | 90 | 110 | 58% | 2.2M | 03.10.2026 | 1 | 1 |
| Abbati Abdullahi | MFK Skalica | AML | Orta Saha | 69 | 95 | 28% | 150.0K | 05.09.2026 | 0 | 1 |
| Viktor Đukanović | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 86 | 108 | 58% | 750.0K | 08.08.2026 | 1 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 127 | 21–29 | 223.7K | İzlemede | — | — |
| #11 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 223.7K | İzlemede | — | — |
| #12 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 122 | 135 | 21–29 | 223.7K | İzlemede | — | — |
| #13 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 124 | 137 | 21–29 | 223.7K | İzlemede | — | — |