| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $76K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $99K |
| Oyuncu Maaşları | $4.2M |
| Personel Maaşları | $84K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $205K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.3M | $4.6M | $-2.2M | $-2.5M |
| Oct 2026 | $2.6M | $5.3M | $-2.7M | $-237K |
| Sep 2026 | $711K | $3.4M | $-2.7M | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |