| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 10 | 0 | 44% | 01.01.2028 | Kuzey Amerika | |
| Christian Zardes | Scout | 3 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Paul Pulisic | Scout | 1 | 0 | 62% | 17.08.2026 | |
| Alex Wright | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Connor Zardes | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahmoud Gehad | DM | 26 | Zamalek | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 91 | 106 | 65% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Mbekezeli Mbokazi | DC | 22 | Chicago Fire | Paul Pulisic | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 95 | 62% | 100% | 630.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Juan Ángel Vera | DC | 29 | Olimpia | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 91 | 109 | 48% | 100% | 1.4M | — | — | — | ||
| El Sayed Osama | DC | 23 | Zamalek | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 125 | 48% | 100% | 2.5M | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Ahmed Magdy | DC | 23 | Zamalek | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 129 | 48% | 100% | 2.3M | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Youssef Wael | DM | 23 | Zamalek | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 120 | 48% | 100% | 1.9M | — | — | — | ||
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 27 | Minnesota United FC | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 102 | 40% | 99% | 7.6M | — | — | — | ||
| Kelvin Yeboah | AML | 27 | Minnesota United FC | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 119 | 40% | 99% | 7.2M | — | — | — | ||
| Saba Lobzhanidze | AMR | 33 | Atlanta United FC | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 109 | 40% | 102% | 4.2M | — | — | — | Yaş | |
| Robert Taylor | AMR | 33 | Austin FC | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 119 | 40% | 102% | 3.8M | — | — | — | Yaş | |
| Cristian Espinoza | AMR | 33 | Nashville SC | Christian Zardes | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 124 | 40% | 102% | 2.6M | — | — | — | Yaş |
| Tomás Chancalay | AML | 29 | Minnesota United FC | Christian Zardes | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 117 | 40% | 98% | 5.0M | — | — | — | |
| Hirving Lozano | AMR | 32 | San Diego Football Club | Christian Zardes | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 118 | 40% | 105% | 4.8M | — | — | — | Yaş |
| Mateo Gamarra | DC | 27 | Olimpia | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 94 | 109 | 28% | 100% | 2.6M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #14 | #129 | GK | 146 | 21–29 | 298.9K | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 | |
| #16 | #131 | MC | 154 | 21–29 | 298.9K | Alex Wright | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #17 | #132 | ST | 156 | 21–29 | 298.9K | Connor Zardes | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Christian Zardes | San Jose Earthquakes U20 | #14, #16, #17 | |
| Alex Wright | Chicago Fire U20 | #14, #16, #17 | |
| Christian Zardes | Real Salt Lake U20 | #14, #15, #16, #17 | |
| FC Dallas U20 | #14, #16, #17 | ||
| Alex Wright | New York Red Bulls U20 | #14, #16, #17 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahmoud Gehad | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.51 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.38 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Mahmoud Gehad | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahmoud Gehad | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.51 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.38 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Mahmoud Gehad | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahmoud Gehad | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.51 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.38 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Mahmoud Gehad | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahmoud Gehad | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.51 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.38 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Mahmoud Gehad | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahmoud Gehad | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.51 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | -0.16 | — | — | 1.06 | 2.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Mahmoud Gehad | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Benjamín Kuscevic | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabian Mrozek | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | Reddet | — | -1.18 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mbekezeli Mbokazi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Mrozek | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexander Aravena | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.37 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| El Sayed Osama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ahmed Magdy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Pulisic | Mbekezeli Mbokazi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Fabian Mrozek | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Alexander Aravena | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| El Sayed Osama | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ahmed Magdy | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexander Aravena | Portland Timbers | AMR | Orta Saha | 119 | 138 | 84% | 9.8M | 28.08.2027 | 2 | 2 |
| Fabian Mrozek | FC Cincinnati | GK | Kaleci | 117 | 140 | 84% | 405.0K | 14.08.2027 | 2 | 2 |
| Nick Markanich | Houston Dynamo | AMR | Orta Saha | 73 | 86 | 95% | 1.1M | 07.08.2027 | 3 | 3 |
| Emilio Aristizábal | Toronto FC | ST | Forvet | 98 | 113 | 94% | 2.4M | 31.07.2027 | 2 | 3 |
| Benjamín Kuscevic | Toronto FC | DC | Defans | 109 | 117 | 81% | 2.0M | 31.07.2027 | 2 | 3 |
| Micael | Inter Miami CF | DC | Defans | 107 | 124 | 84% | 6.7M | 03.07.2027 | 2 | 2 |
| Sergio Córdova | St. Louis CITY SC | AMR | Orta Saha | 95 | 115 | 95% | 3.6M | 26.06.2027 | 48 | 48 |
| Matt Turner | New England Revolution | GK | Kaleci | 123 | 139 | 84% | 1.7M | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| DC United | AML | Orta Saha | 77 | 92 | 84% | 1.4M | 29.05.2027 | 2 | 2 | |
| Garang Kuol | Chicago Fire | AMR | Orta Saha | 104 | 131 | 65% | 7.0M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Yaroslav Gladyshev | Chicago Fire | AMR | Orta Saha | 110 | 128 | 65% | 8.6M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Stephen Eustáquio | Los Angeles Football Club | DM | Defans | 119 | 132 | 84% | 5.5M | 27.03.2027 | 2 | 2 |
| Miguel Navarro | Colorado Rapids | DL | Defans | 98 | 116 | 84% | 3.7M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Alexis Manyoma | Colorado Rapids | AMR | Orta Saha | 96 | 115 | 84% | 4.4M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Giannis Konstantelias | Colorado Rapids | AML | Orta Saha | 109 | 128 | 65% | 7.7M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| El Sayed Osama | Columbus Crew | DC | Defans | 96 | 125 | 65% | 4.2M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Ahmed Magdy | Columbus Crew | DC | Defans | 97 | 129 | 65% | 3.6M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Youssef Wael | Columbus Crew | DM | Defans | 96 | 120 | 65% | 2.8M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Mahmoud Gehad | Columbus Crew | DM | Defans | 91 | 106 | 65% | 1.5M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Ibrahim El Asyuti | Columbus Crew | DR | Defans | 91 | 119 | 65% | 2.7M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Mohamed Ismail | Columbus Crew | DC | Defans | 89 | 104 | 45% | 2.7M | 06.03.2027 | 1 | 1 |
| Juan Berrocal | Atlanta United FC | DC | Defans | 108 | 120 | 58% | 5.6M | 30.01.2027 | 1 | 1 |
| Matías Galarza | Atlanta United FC | AML | Orta Saha | 120 | 141 | 58% | 6.2M | 30.01.2027 | 1 | 1 |
| Mykhailo Khromei | Inter Miami CF | DM | Defans | 106 | 137 | 58% | 5.0M | 23.01.2027 | 1 | 1 |
| Vasyl Bundash | Charlotte Football Club | DM | Defans | 106 | 124 | 48% | 5.3M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Carlos Zárate | DC United | DL | Defans | 82 | 106 | 48% | 1.6M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Fabrizio Lora | DC United | DL | Defans | 84 | 110 | 48% | 1.6M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Juan José Arias | Real Salt Lake | DC | Defans | 93 | 113 | 58% | 2.5M | 05.12.2026 | 1 | 1 |
| Bryan Bentaberry | Real Salt Lake | DR | Defans | 82 | 100 | 48% | 1.7M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Gustavo Vargas | Real Salt Lake | DC | Defans | 91 | 109 | 48% | 2.8M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Sebastián Zaracho | Real Salt Lake | DC | Defans | 80 | 95 | 48% | 1.0M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| César Olmedo | Real Salt Lake | DR | Defans | 80 | 93 | 48% | 1.2M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Denys Smetana | Nashville SC | DM | Defans | 103 | 129 | 48% | 3.3M | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Juan Ángel Vera | Columbus Crew | DC | Defans | 91 | 109 | 48% | 1.4M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Mateo Gamarra | Columbus Crew | DC | Defans | 94 | 109 | 28% | 2.6M | 26.09.2026 | 0 | 1 |
| Andrés Herrera | Columbus Crew | DR | Defans | 114 | 130 | 28% | 3.7M | 26.09.2026 | 0 | 1 |
| AZ Jackson | Vancouver Whitecaps | AMR | Orta Saha | 83 | 102 | 48% | 1.1M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #129 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 298.9K | İzlemede | — | — |
| #130 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 298.9K | İzlemede | — | — |
| #131 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 298.9K | İzlemede | — | — |
| #132 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 298.9K | İzlemede | — | — |