| TV Geliri | $495K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $203K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $331K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $38K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $701K | $479K | $222K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $59K | $546K | $-487K | $-3.5M |
| May 2027 | $60K | $503K | $-443K | $-3.0M |
| Apr 2027 | $60K | $469K | $-409K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $61K | $481K | $-421K | $-2.1M |
| Feb 2027 | $72K | $471K | $-399K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $60K | $530K | $-470K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $60K | $438K | $-378K | $-837K |
| Nov 2026 | $12K | $429K | $-417K | $-459K |
| Oct 2026 | $10K | $329K | $-320K | $-43K |
| Sep 2026 | $17K | $240K | $-223K | $277K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |