| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacques Moukandjo | Baş Scout | 59 | 0 | 44% | 26.10.2026 | Doğu/Güney AfrikaKuzey AfrikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Edgar Bekale | Futbol Direktörü | 20 | 0 | 44% | 01.01.2027 | |
| Achille Mbeumo | Teknik Direktör | 9 | 0 | 63% | 01.01.2027 | |
| Christian Embolo | Gözlemci | 3 | 0 | 40% | 31.08.2026 | Batı AfrikaBatı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaetan Doko Bello | DR | 22 | Panthere du Nde | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 66 | 62 | 74% | 100% | — | — | — | — | |
| Armhel Yandeme | GK | 27 | Unisport Bafang | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 67 | 74% | 100% | — | — | — | — | |
| Joe Cole Mbella | MC | 27 | Unisport Bafang | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 84 | 84 | 70% | 100% | 552.5K | — | — | — | |
| Patrick Clovert | AMR | 19 | PWD Bamenda | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 72 | 81 | 70% | 100% | 135.0K | — | — | — | |
| Michel Mbeleck | DL | 23 | Colombe du Dja et Lobo | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 80 | 70% | 100% | 360.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Léon Dilane Balomog | ST | 26 | Fortuna Mfou | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 76 | 68% | 100% | 76.5K | — | — | — | |
| Conrad Njuma | ST | 20 | Colombe du Dja et Lobo | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 63 | 75 | 64% | 100% | 8.0K | — | — | — | |
| Jovani Epoh | DR | 18 | Aigle Royal de Moungo | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 58 | 60 | 64% | 100% | 5.0K | — | — | — | |
| Karim Bello | GK | 23 | Canon Yaounde | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 82 | 64% | 100% | 40.0K | — | — | — | |
| Franck Ntsague | DM | 25 | Aigle Royal de la Menoua | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 76 | 70% | 100% | 135.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Thibaut Vargas | DR | 26 | Stade Lavallois | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 25.10.2026 | 2 | 0 | 115 | 116 | 67% | 102% | 4.9M | — | Onayla | Yönetime Sor | |
| Djibril Coulibaly | AMR | 32 | Real Bamako | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 23.10.2026 | 2 | 0 | 101 | 91 | 67% | 91% | 600.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | Yaş |
| Erwan Colas | AML | 29 | Le Mans FC | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 22.10.2026 | 2 | 0 | 83 | 96 | 67% | 89% | 1.6M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Lenny Pirringuel | ML | 22 | Quevilly-Rouen | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2026 | 22.10.2026 | 2 | 0 | 102 | 99 | 67% | 85% | 1.6M | — | İzle | İzlemeye Devam | Tutum |
| Nduduzo Sibiya | AMR | 31 | Golden Arrows | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 21.10.2026 | 2 | 0 | 113 | 119 | 67% | 91% | 2.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | Yaş |
| Youba Diarra | DM | 28 | Hartberg | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 17.10.2026 | 2 | 0 | 129 | 123 | 67% | 98% | 1.4M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Félix Djoubairou | DM | 28 | Renaissance | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 79 | 69 | 67% | 84% | 350.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | |
| Gaëtan Robail | AML | 33 | RWDM | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 02.10.2026 | 2 | 0 | 123 | 110 | 67% | 93% | 810.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | Yaş |
| Moussa Ballo | DL | 30 | Afrique Foot Elite | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 16.09.2026 | 2 | 0 | 99 | 92 | 67% | 94% | 800.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| James Tendoh | DL | 20 | Colombe du Dja et Lobo | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 86 | 64% | 100% | 15.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Constant Sanga | DL | 24 | Panthere du Nde | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 77 | 64% | 100% | 25.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kadad Ning Che | GK | 21 | PWD Bamenda | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 86 | 50% | 100% | 5.0K | — | — | — | |
| Destiny Geneneke | DC | 19 | PWD Bamenda | Achille Mbeumo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 65 | 50% | 100% | 7.5K | — | — | — | |
| George Bello | DL | 24 | LASK | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 109 | 40% | 97% | 5.3M | — | — | — | |
| Ismaël Boura | DL | 26 | ESTAC Troyes | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 102 | 122 | 40% | 98% | 6.2M | — | — | — | |
| Abdoulaye Kanté | MC | 21 | Austria Wien | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 80 | 84 | 40% | 91% | 1.2M | — | — | — | |
| Ousmane Coulibaly | AMR | 24 | Stade Malien | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 102 | 107 | 40% | 96% | 1.2M | — | — | — | |
| Amza Moubarack | MC | 26 | Bandari | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 96 | 40% | 88% | 1.0M | — | — | — | |
| Chinemerem Ugwueze | DM | 25 | Rivers United | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 83 | 109 | 40% | 91% | 1.8M | — | — | — | |
| Juan Otero | MR | 31 | Gijón | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 142 | 108 | 40% | 106% | 7.7M | — | — | — | Yaş |
| Louicius Deedson | AMR | 25 | Sochaux | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 88 | 40% | 90% | 2.4M | — | — | — | |
| Lucky Emmanuel | MC | 26 | Shooting Stars | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 97 | 90 | 40% | 86% | 1.1M | — | — | — | |
| Israel Suero | MC | 32 | Castellón | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 106 | 40% | 102% | 3.2M | — | — | — | Yaş |
| Jawed Kalaï | AMC | 26 | FC Versailles | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 97 | 86 | 40% | 89% | 850.0K | — | — | — | |
| Antoine Rabillard | AML | 31 | Le Mans FC | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 80 | 95 | 40% | 94% | 1.3M | — | — | — | Yaş |
| Kevin Toppenberg | AMR | 23 | AZ | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 76 | 113 | 40% | 86% | 2.7M | — | — | — | |
| Siaka Bagayoko | DL | 28 | MB Rouissat | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 90 | 40% | 92% | 1.1M | — | — | — | |
| Sonny Duflos | DR | 31 | US Boulogne | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 113 | 82 | 40% | 91% | 720.0K | — | — | — | Yaş |
| Patrick Ekandjoum | AMR | 27 | Gor Mahia | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 55 | 72 | 40% | 81% | 400.0K | — | — | — | |
| Lucas Bretelle | DM | 24 | Le Mans FC | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 92 | 127 | 40% | 94% | 1.4M | — | — | — | |
| Emam Ashour | DM | 28 | Al Ahly | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 114 | 40% | 109% | 4.0M | — | — | — | |
| Wilitty Younoussa | DM | 25 | Rodez AF | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 99 | 116 | 40% | 101% | 3.5M | — | — | — | |
| Joseph Minala | DM | 30 | Marsaxlokk | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 89 | 40% | 92% | 600.0K | — | — | — | |
| Raye Cissé | DM | 22 | Djoliba | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 27.09.2026 | 1 | 0 | 88 | 107 | 40% | 92% | 800.0K | — | — | — | |
| Bryan Song | WR | 19 | FC Metz | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 27.09.2026 | 1 | 0 | 59 | 105 | 40% | 82% | 1.1M | — | — | — | Tutum |
| Maxime Busi | DR | 27 | Stade de Reims | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2026 | 22.09.2026 | 1 | 0 | 110 | 93 | 40% | 96% | 4.2M | — | — | — | |
| Dramané Diarra | AML | 23 | AS Police | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 92 | 80 | 40% | 86% | 700.0K | — | — | — | |
| Solomon Nsoh | AMR | 21 | Asante Kotoko | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 59 | 90 | 40% | 77% | 270.0K | — | — | — | |
| Malcolm Viltard | DM | 24 | Dender | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 123 | 40% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Salim Bah | WR | 31 | Djoliba | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 98 | 92 | 40% | 89% | 750.0K | — | — | — | |
| Kenan Haroun | DM | 20 | Racing Genk | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 94 | 110 | 40% | 90% | 1.1M | — | — | — | |
| Kamogelo Sebelebele | DR | 22 | Orlando Pirates | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 114 | 123 | 40% | 95% | 4.2M | — | — | — | |
| Pierre Dwomoh | MC | 22 | Watford | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 96 | 135 | 40% | 100% | 5.3M | — | — | — | |
| Thibaut Plisson | DL | 28 | FC Fleury 91 | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 74 | 85 | 40% | 83% | 720.0K | — | — | — | Tutum |
| Kipré Zunon | AMR | 27 | MC Alger | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 75 | 86 | 40% | 90% | 1.7M | — | — | — | |
| Junior Tchamadeu | DR | 23 | Stoke City | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 40% | 98% | 7.7M | — | — | — | |
| Isaac Mbenza | AMR | 30 | Charleroi | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 103 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | |
| Enzo Tacafred | DR | 21 | AS Nancy | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 111 | 109 | 40% | 95% | 1.6M | — | — | — | |
| Moussa Mariko | AMR | 33 | Onze Createurs | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 89 | 113 | 40% | 86% | 500.0K | — | — | — | Yaş |
| Sinoxolo Kwayiba | DM | 26 | Chippa United | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 135 | 40% | 96% | 3.3M | — | — | — | |
| Bilal Bafdili | AMR | 22 | KV Mechelen | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 110 | 98 | 40% | 96% | 2.6M | — | — | — | |
| Clément Billemaz | ML | 28 | FC Annecy | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 105 | 108 | 40% | 94% | 1.7M | — | — | — | |
| Amankwah Forson | MC | 24 | Norwich City | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 111 | 40% | 99% | 8.2M | — | — | — | |
| Ibrahim Traoré | AML | 20 | ESTAC Troyes | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 109 | 40% | 82% | 1.3M | — | — | — | Tutum |
| Djamal Berrabha | AML | 25 | SC Aubagne Air Bel | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 92 | 40% | 80% | 585.0K | — | — | — | Tutum |
| Ousmane Coulibaly | AMR | 24 | Stade Malien | Christian Embolo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 103 | 40% | 96% | 1.4M | — | — | — | |
| Gaël Lafont | MC | 20 | Genoa | Christian Embolo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 92 | 40% | 89% | 2.8M | — | — | — | |
| Nolan Ferro | DM | 20 | FC Annecy | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 59 | 91 | 40% | 86% | 800.0K | — | — | — | |
| Tidiane Gueye | DM | 24 | Preußen Münster | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 71 | 40% | 88% | 850.0K | — | — | — | Sakat |
| Williams Ipéhé | AML | 25 | AS Korofina | Christian Embolo | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 79 | 40% | 86% | 650.0K | — | — | — | |
| Cheickna Wagué | MC | 33 | Onze Createurs | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 103 | 40% | 90% | 250.0K | — | — | — | Yaş |
| Bilal Benkhedim | MC | 25 | MC Oran | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 82 | 40% | 88% | 1.3M | — | — | — | |
| Jérémie Boga | AML | 30 | Juventus | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 129 | 40% | 100% | 8.8M | — | — | — | |
| Morgan Sanson | MC | 32 | OGC Nice | Jacques Moukandjo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 114 | 40% | 108% | 3.5M | — | — | — | Yaş |
| Ryan Pharel Kouam | DL | 23 | Panthere du Nde | Jacques Moukandjo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 75 | 37% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Elton Ndzeryuy | WR | 19 | Aigle Royal de la Menoua | Jacques Moukandjo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 70 | 37% | 100% | 40.0K | — | — | — | |
| Marwan Ateya | DM | 28 | Al Ahly | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Ahmed Fatouh | DL | 28 | Zamalek | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 3.5M | — | — | — | |
| Achraf Bencharki | AMR | 32 | Al Ahly | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 2.0M | — | — | — | |
| Antonio Galeano | MR | 26 | Remo Stars | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 3.9M | — | — | — | |
| Abraham Marcus | AMR | 27 | Varzim | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 118 | 35% | 100% | 4.6M | — | — | — | |
| Lebo Mothiba | ST | 30 | Mamelodi Sundowns | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 35% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Paulino De la Fuente | AMR | 29 | Zaragoza | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 35% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Fede San Emeterio | DM | 29 | Sevilla | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Andrés Andrade | DL | 28 | Grazer AK | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 35% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Oriol Busquets | DM | 27 | Lommel | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Charlie Patiño | DM | 23 | Eldense | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 35% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Paul Will | DM | 27 | Mainz 05 | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 4.0M | — | — | — | |
| Iqraam Rayners | MR | 31 | Mamelodi Sundowns | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 4.3M | — | — | — | |
| Bendegúz Bolla | DR | 27 | Rapid Wien | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Mathias Olesen | DM | 25 | Greuther Fürth | Edgar Bekale | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 3.9M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Djibril Coulibaly | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Djibril Coulibaly | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erwan Colas | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lenny Pirringuel | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nduduzo Sibiya | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thibaut Vargas | Yönetime Sor | #19 | 1.02 | ✓ | — | 0.43 | 1.74 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Erwan Colas | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Lenny Pirringuel | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Nduduzo Sibiya | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Thibaut Vargas | Onayla | 1.02 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youba Diarra | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Youba Diarra | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Félix Djoubairou | İzlemeye Devam | #19 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Félix Djoubairou | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gaëtan Robail | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Gaëtan Robail | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Ballo | İzlemeye Devam | #19 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Timothée Pembélé | Reddet | #19 | -1.28 | — | — | 0.82 | 2.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Jacques Moukandjo | Moussa Ballo | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Jacques Moukandjo | Timothée Pembélé | Reddet | -1.28 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michel Mbeleck | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ntsague | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James Tendoh | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Constant Sanga | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigue Ella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gilbert Ngaffa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Bekale | Michel Mbeleck | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Edgar Bekale | Franck Ntsague | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | James Tendoh | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Achille Mbeumo | Constant Sanga | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marwan Ateya | Al Ahly | DM | Orta Saha | 140 | 140 | 35% | 3.2M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Ahmed Fatouh | Zamalek | DL | Orta Saha | 138 | 138 | 35% | 3.5M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Achraf Bencharki | Al Ahly | AMR | Orta Saha | 134 | 134 | 35% | 2.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Antonio Galeano | Remo Stars | MR | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 3.9M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Bradley Zungu | Free State Stars | ST | Forvet | 129 | 129 | 35% | 4.5M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Abraham Marcus | Estrela da Amadora | AMR | Orta Saha | 118 | 118 | 35% | 4.6M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Lebo Mothiba | Mamelodi Sundowns | ST | Forvet | 131 | 131 | 35% | 3.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Paulino De la Fuente | Zaragoza | AMR | Orta Saha | 122 | 122 | 35% | 2.1M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Fede San Emeterio | Ponferradina | DM | Orta Saha | 128 | 128 | 47% | 2.2M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Andrés Andrade | LASK | DL | Orta Saha | 122 | 122 | 47% | 2.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Oriol Busquets | Eupen | DM | Orta Saha | 126 | 126 | 47% | 1.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Charlie Patiño | Deportivo La Coruña | DM | Orta Saha | 125 | 125 | 47% | 4.4M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Paul Will | Darmstadt 98 | DM | Orta Saha | 130 | 130 | 35% | 4.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Iqraam Rayners | Mamelodi Sundowns | MR | Orta Saha | 135 | 135 | 35% | 4.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Bendegúz Bolla | Rapid Wien | DR | Orta Saha | 130 | 130 | 35% | 2.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mathias Olesen | Greuther Fürth | DM | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 3.9M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #24 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 79 | 84 | 18–32 | 1.5M | Listede | Joe Cole Mbella | ✓ |
| #25 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 67 | 72 | 18–32 | 1.5M | Listede | Patrick Clovert | ✓ |
| #26 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 75 | 80 | 18–32 | 1.5M | Listede | Michel Mbeleck | ✓ |
| #27 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 69 | 74 | 18–32 | 1.5M | Listede | Léon Dilane Balomog | ✓ |
| #28 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 58 | 63 | 18–32 | 1.5M | Listede | Conrad Njuma | ✓ |
| #29 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 53 | 58 | 18–32 | 1.5M | Listede | Jovani Epoh | ✓ |
| #30 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 1.5M | Listede | Karim Bello | ✓ |
| #31 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 61 | 66 | 18–32 | 1.5M | Listede | Gaetan Doko Bello | ✓ |
| #32 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 56 | 61 | 18–32 | 1.5M | Listede | Armhel Yandeme | ✓ |