| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.8M | $1.4M | $398K | $-5.5M |
| Aug 2027 | $1.8M | $1.3M | $461K | $-5.9M |
| Jul 2027 | $1.8M | $1.3M | $483K | $-6.4M |
| Jun 2027 | $662K | $1.3M | $-635K | $-6.8M |
| May 2027 | $672K | $1.4M | $-684K | $-6.2M |
| Apr 2027 | $673K | $1.7M | $-1.0M | $-5.5M |
| Mar 2027 | $201K | $1.8M | $-1.6M | $-4.5M |
| Feb 2027 | $219K | $1.3M | $-1.1M | $-2.9M |
| Jan 2027 | $222K | $1.4M | $-1.1M | $-1.8M |
| Dec 2026 | $47K | $1.2M | $-1.1M | $-670K |
| Nov 2026 | $48K | $1.2M | $-1.2M | $474K |
| Oct 2026 | $54K | $1.7M | $-1.7M | $1.6M |