| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gözlemci | 17 | 1 | 67% | 07.01.2029 | ||
| Jacopo Cattaneo | Gözlemci | 8 | 3 | 66% | 08.01.2029 | |
| Federico Lombardo | Teknik Direktör | 4 | 0 | 58% | 22.01.2029 | |
| Gözlemci | 3 | 0 | 56% | 16.08.2027 | ||
| Gözlemci | 2 | 0 | 49% | 01.01.2028 | ||
| Teodoro Salvatore | Gözlemci | 1 | 0 | 65% | 06.06.2028 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aly Traoré | ST | 20 | Pianese | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 08.01.2029 | 08.01.2029 | 1 | 0 | 85 | 88 | 69% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Igor Andreev | ST | 27 | Dinamo Moscow | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 99 | 99 | 67% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Matías Machado | DR | 27 | Platense | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 115 | 115 | 64% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Tyronne Ebuehi | DR | 33 | Empoli | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.01.2029 | 07.01.2029 | 1 | 0 | 115 | 115 | 60% | 100% | — | — | — | — | ||
| David Davidyan | DR | 31 | Dinamo Makhachkala | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 93 | 93 | 66% | 100% | 495.0K | — | — | — | |
| Hernâni | DM | 35 | Palermo | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 112 | 112 | 60% | 100% | — | — | — | — | ||
| Jacopo Fabbri | ML | 17 | Pro Vercelli | Personel Önerisi | Aktif | 23.10.2028 | 23.10.2028 | 1 | 0 | 88 | 98 | 72% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Domenico De Tullio | ST | 20 | Bari | Personel Önerisi | Aktif | 08.02.2027 | 08.02.2027 | 1 | 0 | 68 | 79 | 70% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Mattia Florio | AML | 25 | Altamura | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Aktif | 31.07.2028 | 31.07.2028 | 1 | 0 | 98 | 101 | 69% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ianis Avrămescu | AMR | 20 | Parma | Personel Önerisi | Aktif | 05.06.2028 | 05.06.2028 | 1 | 0 | 91 | 103 | 69% | 100% | 1.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Evgeny Kharin | DL | 33 | Ural | Personel Önerisi | Aktif | 05.06.2028 | 05.06.2028 | 1 | 0 | 88 | 88 | 69% | 100% | 270.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Giuseppe Saccomanni | MR | 22 | Pescara | Personel Önerisi | Aktif | 29.05.2028 | 29.05.2028 | 1 | 0 | 90 | 97 | 69% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Yaroslav Svanson | DM | 22 | Orenburg | Personel Önerisi | Aktif | 27.11.2028 | 27.11.2028 | 1 | 0 | 81 | 86 | 68% | 100% | 306.0K | — | — | — | ||
| Flavio Zenoni | FL | 17 | AS Roma | Personel Önerisi | Aktif | 27.11.2028 | 27.11.2028 | 1 | 0 | 85 | 98 | 68% | 100% | 600.0K | — | — | — | ||
| Vladislav Pospelov | DM | 22 | Baltika | Personel Önerisi | Aktif | 13.11.2028 | 13.11.2028 | 1 | 0 | 84 | 89 | 68% | 100% | 630.0K | — | — | — | ||
| Giacomo Silvestri | MR | 17 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 27.11.2028 | 27.11.2028 | 1 | 0 | 86 | 100 | 67% | 100% | 800.0K | — | — | — | ||
| Denis Titow | AML | 22 | Rostov | Personel Önerisi | Aktif | 04.09.2028 | 04.09.2028 | 1 | 0 | 94 | 102 | 67% | 100% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Arseny Khorin | DM | 22 | Rodina | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 92 | 99 | 66% | 100% | 990.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dmitry Prokhorov | AMC | 22 | Rubin | Personel Önerisi | Aktif | 30.10.2028 | 30.10.2028 | 1 | 0 | 81 | 87 | 66% | 100% | 950.0K | — | — | — | ||
| Karol Mészáros | AML | 35 | Tatran Prešov | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 96 | 96 | 66% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Arseny Khorin | DM | 22 | Rodina | Personel Önerisi | Aktif | 29.05.2028 | 29.05.2028 | 1 | 0 | 92 | 99 | 66% | 100% | 990.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Karol Mészáros | AML | 35 | Tatran Prešov | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 96 | 66% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Karol Mészáros | AML | 35 | Tatran Prešov | Personel Önerisi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 96 | 96 | 66% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Alen Vukaj | AMC | 21 | Inter | Personel Önerisi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 89 | 100 | 66% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Mateo Jaria | DL | 26 | Sambenedettese | Jacopo Cattaneo | Personel Önerisi | Aktif | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 89 | 90 | 65% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marco Andrea Tremolada | DM | 25 | Pergolettese | Teodoro Salvatore | Personel Önerisi | Aktif | 06.06.2028 | 06.06.2028 | 1 | 0 | 99 | 93 | 65% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tarik Šikalo | MC | 25 | Solin | Personel Önerisi | Aktif | 13.11.2028 | 13.11.2028 | 1 | 0 | 114 | 116 | 64% | 100% | 540.0K | — | — | — | ||
| Matteo Rossetti | MC | 30 | Sampdoria | Federico Lombardo | Personel Önerisi | Aktif | 22.01.2029 | 22.01.2029 | 1 | 0 | 83 | 84 | 58% | 100% | 85.0K | — | — | — | |
| Gabriel Morisoli | DR | 20 | Parma | Federico Lombardo | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 103 | 110 | 58% | 100% | 110.0K | — | — | — | |
| Edoardo Antoni | DL | 29 | Monopoli | Federico Lombardo | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 104 | 58% | 100% | 110.0K | — | — | — | |
| Pier Luigi Simonetti | DR | 28 | Benevento | Federico Lombardo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 89 | 58% | 100% | 210.0K | — | — | — | |
| Andrea Mattioli | ST | 27 | Arzignano | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 91 | 104 | 51% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Andrea Mattioli | ST | 27 | Arzignano | Personel Önerisi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 101 | 102 | 51% | 100% | 1.7M | — | — | — | ||
| Paolo Rrapaj | MC | 31 | Ravenna | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 95 | 98 | 51% | 100% | 700.0K | — | — | — | ||
| Francesco Menarini | DM | 31 | Forli | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 87 | 104 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Fabbri | Onayla | 0.78 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Fabbri | Onayla | 0.78 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacopo Fabbri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Fabbri | Onayla | 0.78 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Bolotov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Bolotov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Bolotov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Bolotov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Bolotov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Bolotov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.35 | 1.45 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.67 | 1.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Bolotov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Bolotov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.35 | 1.45 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Jaria | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Florio | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Titow | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.67 | 1.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Bolotov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mateo Jaria | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jacopo Cattaneo | Mattia Florio | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Denis Titow | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Bolotov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.54 | 1.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garrik Levin | Reddet | — | -1.85 | — | — | 0.88 | 2.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guilherme Maranhão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.71 | 2.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Evangelos Patoulidis | Reddet | — | -0.93 | — | — | 1.27 | 2.99 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arseny Khorin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.35 | 1.45 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julián Vera | Reddet | — | -1.82 | — | — | 0.81 | 2.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrey Kasadzhikov | Reddet | — | -0.93 | — | — | 0.98 | 2.51 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Garrik Levin | Reddet | -0.90 | 66% | Çok Pahalı | |
| Jacopo Cattaneo | Garrik Levin | Reddet | -0.95 | 66% | Çok Pahalı |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Evangelos Patoulidis | Reddet | -0.93 | 65% | Çok Pahalı |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Julián Vera | Reddet | -0.88 | 65% | Çok Pahalı | |
| Jacopo Cattaneo | Julián Vera | Reddet | -0.93 | 65% | Çok Pahalı |
| Andrey Kasadzhikov | Reddet | -0.93 | 69% | Çok Pahalı | |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garrik Levin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.46 | 1.63 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guilherme Maranhão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evangelos Patoulidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julián Vera | Yönetime Sor | — | 1.46 | — | — | 0.41 | 1.56 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Andrey Kasadzhikov | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Garrik Levin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Garrik Levin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Evangelos Patoulidis | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Julián Vera | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Julián Vera | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Andrey Kasadzhikov | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karol Mészáros | İzlemeye Devam | — | 1.47 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garrik Levin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.46 | 1.63 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guilherme Maranhão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evangelos Patoulidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 1.48 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julián Vera | Yönetime Sor | — | 1.46 | — | — | 0.41 | 1.56 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Andrey Kasadzhikov | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Karol Mészáros | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Karol Mészáros | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Garrik Levin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Garrik Levin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Evangelos Patoulidis | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Arseny Khorin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Julián Vera | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Julián Vera | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Andrey Kasadzhikov | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garrik Levin | Yönetime Sor | — | 1.48 | — | — | 0.46 | 1.63 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Domenico De Tullio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guilherme Maranhão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evangelos Patoulidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arseny Khorin | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julián Vera | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.41 | 1.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Kasadzhikov | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giuseppe Saccomanni | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ianis Avrămescu | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evgeny Kharin | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marco Andrea Tremolada | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alen Vukaj | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Garrik Levin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Garrik Levin | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Domenico De Tullio | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu | |
| Jacopo Cattaneo | Evangelos Patoulidis | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Arseny Khorin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu | |
| Julián Vera | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Andrey Kasadzhikov | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Giuseppe Saccomanni | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Ianis Avrămescu | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Evgeny Kharin | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Teodoro Salvatore | Marco Andrea Tremolada | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yaroslav Svanson | Orenburg | DM | Defans | 81 | 86 | 68% | 306.0K | 27.11.2028 | 14 | 0 |
| Flavio Zenoni | AS Roma | FL | Forvet | 85 | 98 | 68% | 600.0K | 27.11.2028 | 0 | 0 |
| Giacomo Silvestri | Juventus | MR | Orta Saha | 86 | 100 | 67% | 800.0K | 27.11.2028 | 0 | 0 |
| Vladislav Pospelov | Baltika | DM | Defans | 84 | 89 | 68% | 630.0K | 13.11.2028 | 14 | 0 |
| Tarik Šikalo | Solin | MC | Orta Saha | 114 | 116 | 64% | 540.0K | 13.11.2028 | 15 | 0 |
| Martin Kramarič | Krylya Sovetov | AMR | Orta Saha | 112 | 112 | 70% | 1.3M | 30.10.2028 | 12 | 0 |
| Dmitry Prokhorov | Rubin | AMC | Orta Saha | 81 | 87 | 66% | 950.0K | 30.10.2028 | 11 | 0 |
| Jacopo Fabbri | Pro Vercelli | ML | Orta Saha | 88 | 98 | 72% | 100.0K | 23.10.2028 | 0 | 0 |
| Mario De Angelis | Juventus | FL | Forvet | 85 | 95 | 67% | 765.0K | 09.10.2028 | 0 | 0 |
| Evgeny Bolotov | Orenburg | DM | Defans | 100 | 100 | 67% | 675.0K | 18.09.2028 | 7 | 0 |
| Dmytro Ivanisenya | Krylya Sovetov | DM | Defans | 92 | 92 | 67% | 135.0K | 04.09.2028 | 7 | 0 |
| Denis Titow | Rostov | AML | Orta Saha | 94 | 102 | 67% | 1.4M | 04.09.2028 | 7 | 0 |
| Ianis Avrămescu | Parma | AMR | Orta Saha | 91 | 103 | 69% | 1.0M | 05.06.2028 | 0 | 0 |
| Evgeny Kharin | Ural | DL | Defans | 88 | 88 | 69% | 270.0K | 05.06.2028 | 24 | 0 |
| Arseny Khorin | Rodina | DM | Defans | 92 | 99 | 66% | 990.0K | 29.05.2028 | 33 | 0 |
| Julián Vera | Maipú | MC | Orta Saha | 115 | 116 | 65% | 1.6M | 29.05.2028 | 15 | 0 |
| Andrey Kasadzhikov | Zenit | ML | Orta Saha | 90 | 98 | 69% | 1.7M | 29.05.2028 | 28 | 0 |
| Giuseppe Saccomanni | Pescara | MR | Orta Saha | 90 | 97 | 69% | 1.1M | 29.05.2028 | 0 | 0 |
| Giacomo Lucchesi | Lazio | AML | Orta Saha | 99 | 109 | 68% | 1.1M | 03.04.2028 | 0 | 0 |
| Matías Machado | Racing | DR | Defans | 115 | 115 | 64% | 1.4M | 14.02.2028 | 2 | 0 |
| Santiago Patroni | Defensores Unidos | AML | Orta Saha | 114 | 115 | 64% | 306.0K | 07.02.2028 | 1 | 0 |
| David Davidyan | Rotor | DR | Defans | 93 | 93 | 66% | 495.0K | 07.02.2028 | 18 | 0 |
| Igor Andreev | Rodina | ST | Forvet | 99 | 99 | 67% | 1.2M | 13.09.2027 | 8 | 0 |
| Matthew Garbett | Peterborough United | MC | Orta Saha | 118 | 119 | 66% | 6.1M | 09.08.2027 | 42 | 0 |
| Aliou Badra Fofana | Inter | AMR | Orta Saha | 91 | 105 | 95% | 1.5M | 21.06.2027 | 0 | 0 |
| Kristiyan Stoyanov | Slavia Sofia | DM | Defans | 115 | 117 | 64% | 3.1M | 21.06.2027 | 26 | 0 |
| Facundo Castro | Defensor Sporting | AMR | Orta Saha | 106 | 106 | 66% | 585.0K | 07.06.2027 | 7 | 0 |
| Mattia Rutigliano | Pro Vercelli | MC | Orta Saha | 103 | 110 | 66% | 2.4M | 31.05.2027 | 30 | 0 |
| Domenico De Tullio | Bari | ST | Forvet | 68 | 79 | 70% | 100.0K | 08.02.2027 | 0 | 0 |
| Alessandro Shehaj | Pescara | ST | Forvet | 72 | 84 | 70% | 150.0K | 08.02.2027 | 0 | 0 |
| Garrik Levin | Chelyabinsk | DR | Defans | 97 | 99 | 66% | 1.7M | 25.01.2027 | 23 | 0 |
| Evangelos Patoulidis | Sandefjord | AMR | Orta Saha | 117 | 118 | 65% | 2.0M | 04.01.2027 | 11 | 0 |
| Patricio Moyano | Defensores | MR | Orta Saha | 116 | 120 | 64% | 1.2M | 04.01.2027 | 10 | 0 |
| Julio Rodrigues | Maringá | AML | Orta Saha | 105 | 106 | 66% | 2.0M | 04.01.2027 | 18 | 0 |
| Evgeny Markov | Ural | ST | Forvet | 97 | 97 | 66% | 585.0K | 14.12.2026 | 12 | 0 |
| Karol Mészáros | Tatran Prešov | AML | Orta Saha | 96 | 96 | 66% | 600.0K | 14.12.2026 | 16 | 0 |
| Rafael Bilu | Avaí | AML | Orta Saha | 114 | 114 | 68% | 5.1M | 07.12.2026 | 18 | 0 |
| Alen Vukaj | Inter | AMC | Orta Saha | 89 | 100 | 66% | 1.2M | 07.12.2026 | 0 | 0 |
| Federico Matarán | Fiorentina | DM | Defans | 90 | 105 | 71% | 1.1M | 02.11.2026 | 0 | 0 |
| Seifeddine Jaziri | Zamalek | ST | Forvet | 110 | 110 | 66% | 495.0K | 26.10.2026 | 9 | 0 |
| Ilja Zhbanov | Rostov | DL | Defans | 90 | 95 | 68% | 850.0K | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Guilherme Maranhão | Guarani | ST | Forvet | 99 | 99 | 66% | 1.4M | 21.09.2026 | 9 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #87 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 306.0K | Listede | Santiago Patroni | ✓ |
| #108 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 80 | 85 | 18–32 | 211.1K | Listede | Giosuè Grippa | ✓ |
| #88 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 88 | 93 | 18–32 | 495.0K | Tamamlandı | David Davidyan | ✓ |
| #92 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 89 | 94 | 18–32 | 250.0K | Tamamlandı | Giacomo Seminari | ✓ |
| #94 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 107 | 112 | 18–32 | 156.0K | Tamamlandı | Hernâni | ✓ |
| #103 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 88 | 93 | 18–32 | 495.0K | Tamamlandı | David Davidyan | ✓ |
| #86 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #89 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Matías Machado | ✗ |
| #90 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Arseny Khorin | ✗ |
| #91 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Julián Vera | ✗ |
| #93 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 101 | 106 | 18–32 | 156.0K | Vazgeçildi | Marco Pissardo | ✓ |
| #95 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #96 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 101 | 106 | 18–32 | 156.0K | Vazgeçildi | Marco Pissardo | ✓ |
| #97 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #98 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #99 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #100 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #101 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #102 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Igor Andreev | ✗ |
| #104 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Matías Machado | ✗ |
| #105 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 623.9K | Vazgeçildi | Arseny Khorin | ✗ |
| #106 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 80 | 85 | 18–32 | 300.0K | Vazgeçildi | Aly Traoré | ✗ |
| #107 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 80 | 85 | 18–32 | 211.1K | Vazgeçildi | Aly Traoré | ✗ |