| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $107K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $41 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4K | $205K | $-200K | $-7K |
| Oct 2026 | $164K | $288K | $-124K | $193K |
| Sep 2026 | $4K | $195K | $-191K | $317K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |