| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Igonen | Yardımcı Antrenör | 10 | 0 | 45% | 28.06.2027 | |
| Joonas Igonen | Baş Scout | 1 | 0 | 40% | 25.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Mihkel Kallaste | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | GK | 32 | FCI Tallinn | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 50 | 46 | 59% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |
| Ken Kait | ST | 31 | FCI Tallinn | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 50 | 49 | 59% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |
| Nikita Sappinen | MC | 34 | Nomme Kalju | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 60 | 74 | 51% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Frank Vassiljev | DL | 19 | FCI Tallinn | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 55 | 78 | 49% | 100% | 7.7K | — | — | — | |
| Markson Ojobo | DR | 34 | Flora | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 51 | 48 | 49% | 100% | 900.00 | — | — | — | |
| Sergei Puri | GK | 32 | Parnu | Joonas Igonen | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 74 | 40% | 51% | 60.0K | — | — | — | TutumYaş |
| Hendrik Puri | MC | 21 | Levadia | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 58 | 71 | 38% | 100% | 4.2K | — | — | — | |
| Andero Kaares | ST | 18 | Flora | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 59 | 58 | 38% | 100% | 2.0K | — | — | — | |
| Nikita Kalmõkov | WL | 19 | Flora | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 79 | 38% | 100% | 1.5K | — | — | — | |
| Sander Tovstik | DL | 21 | Flora | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 85 | 38% | 100% | 4.5K | — | — | — | |
| Remo Valdmets | DM | 19 | Flora | Artur Igonen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 54 | 60 | 38% | 100% | 2.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | -1.25 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrey Mendel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joonas Igonen | Yahia Attiyat allah | Reddet | -1.25 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrey Mendel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrey Mendel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahia Attiyat allah | Reddet | — | -1.25 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrey Mendel | Reddet | — | -1.25 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Taijo Sappinen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ken Kait | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joonas Igonen | Yahia Attiyat allah | Reddet | -1.25 | 65% | Çok Pahalı |
| Joonas Igonen | Andrey Mendel | Reddet | -1.25 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karol Tamm | Reddet | #7 | -0.15 | — | — | 1.50 | 4.93 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Markus Tamm | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mark Hendrik Kukk | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joonas Igonen | Karol Tamm | Daha Fazla Bilgi | -0.15 | 40% | Düşük Güven |
| Mihkel Kallaste | Mark Hendrik Kukk | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Liivak | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Markus Tamm | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johan Pastarus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Liivak | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Markus Tamm | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johan Pastarus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faustas Steponavičius | Parnu | ST | Forvet | 76 | 94 | 48% | 250.0K | 03.07.2027 | 1 | 0 |
| Yahia Attiyat allah | Levadia | DL | Defans | 74 | 87 | 65% | 100.0K | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Andrey Mendel | Levadia | DM | Defans | 72 | 81 | 65% | 100.0K | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Sergey Bozhin | Levadia | DC | Defans | 74 | 85 | 48% | 90.0K | 13.03.2027 | 1 | 0 |