| TV Geliri | $566K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $654K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $128K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.0M | $929K | $114K | $-8.6M |
| Jul 2028 | $994K | $977K | $17K | $-8.7M |
| Jun 2028 | $1.1M | $799K | $290K | $-8.7M |
| May 2028 | $997K | $946K | $51K | $-9.0M |
| Apr 2028 | $1.0M | $943K | $61K | $-9.1M |
| Mar 2028 | $1.0M | $1.0M | $-32K | $-9.1M |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.0M | $49K | $-9.1M |
| Jan 2028 | $1.1M | $1.4M | $-345K | $-9.1M |
| Dec 2027 | $1.2M | $964K | $226K | $-8.8M |
| Nov 2027 | $1.1M | $1.2M | $-113K | $-9.0M |
| Oct 2027 | $379K | $1.3M | $-939K | $-8.9M |
| Sep 2027 | $354K | $1.0M | $-692K | $-8.0M |