| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gennaro Marini | Baş Scout | 16 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Luigi Valentini | Scout | 5 | 0 | 44% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Andrea Costantini | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 70% | 01.01.2027 | |
| Leonardo Santoro | Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Nicolò Monti | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 53% | 10.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Pan | MC | 17 | Vicenza | Andrea Costantini | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 86 | 100 | 70% | 100% | 153.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Nicola Cazzaro | ML | 17 | Vicenza | Andrea Costantini | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 84 | 97 | 70% | 100% | 225.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Carlo De Risio | MC | 35 | Forli | Andrea Costantini | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 67 | 70% | 100% | 17.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Edoardo Colpo | ST | 19 | Modena | Luigi Valentini | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 80 | 62% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mattia Sonzogni | GK | 17 | Atalanta | Nicolò Monti | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 137 | 53% | 100% | 410.0K | — | — | — | |
| Lovro Majkić | GK | 27 | Aris Thessaloniki | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 87 | 83 | 40% | 74% | 675.0K | #12 GK | — | — | Tutum |
| Alexandr Maximenko | GK | 29 | Spartak Moscow | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 118 | 126 | 40% | 89% | 1.8M | #12 GK | — | — | |
| Spyros Angelidis | GK | 22 | Asteras Tripolis | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 104 | 40% | 76% | 600.0K | #12 GK | — | — | Tutum |
| Bendegúz Bolla | DR | 27 | Rapid Wien | Leonardo Santoro | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 91 | 40% | 91% | 1.7M | #13 DL | — | — | |
| Florian Junuzovic | DC | 23 | FC Basel | Leonardo Santoro | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 127 | 111 | 40% | 104% | 4.9M | #13 DL | — | — | |
| Alvyn Sanches | AMR | 24 | Young Boys | Luigi Valentini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 105 | 40% | 96% | 6.0M | #14 MC | — | — | |
| Yorbe Vertessen | AMR | 26 | Red Bull Salzburg | Luigi Valentini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 103 | 40% | 96% | 3.7M | #14 MC | — | — | |
| Daniel Bîrligea | ST | 26 | FCSB | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 95 | 40% | 87% | 1.4M | #15 ST | — | — | |
| Stefan Wimmer | FR | 25 | Admira Wacker | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 111 | 40% | 98% | 2.3M | #15 ST | — | — | Sakat |
| Levi Garcia | ST | 29 | Spartak Moscow | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 109 | 40% | 92% | 1.5M | #15 ST | — | — | |
| Vangelis Pavlidis | ST | 28 | Benfica | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 22.08.2026 | 2 | 0 | 122 | 104 | 40% | 101% | 9.0M | — | — | — | |
| Mostafa Mohamed | ST | 29 | FC Nantes | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 104 | 40% | 91% | 6.7M | — | — | — | |
| Adam Valjent | FR | 27 | FK Senica | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 98 | 40% | 94% | 3.0M | — | — | — | |
| Bradley Barcola | AMR | 24 | Paris Saint-Germain | Luigi Valentini | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 137 | 40% | 104% | 13.0M | — | — | — | |
| Mason Mount | AMR | 28 | Manchester United | Luigi Valentini | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 137 | 40% | 111% | 27.0M | — | — | — | |
| Eduardo Quaresma | DR | 25 | Sporting CP | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 112 | 40% | 101% | 4.4M | — | — | — | |
| Florian Grillitsch | DC | 31 | SC Braga | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 102 | 40% | 101% | 3.5M | — | — | — | Yaş |
| Luke Mbete | DL | 23 | Manchester City | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 101 | 40% | 102% | 9.5M | — | — | — | |
| Gabriel Martinelli | AMR | 25 | Arsenal | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 106% | 24.0M | — | — | — | |
| Mason Mount | AMR | 28 | Manchester United | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 118 | 40% | 111% | 27.0M | — | — | — | |
| Maher Carrizo | AMR | 21 | Ajax | Leonardo Santoro | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 144 | 40% | 102% | 5.9M | — | — | — | |
| Dominic Calvert-Lewin | ST | 30 | Leeds United | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 108 | 40% | 99% | 7.5M | — | — | — | |
| Deniz Gül | ST | 22 | FC Porto | Gennaro Marini | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 127 | 40% | 108% | 9.9M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexandr Maximenko | GK | Spartak Moscow | #7 | — | Hemen Al | 118 | 126 | 40% | 89% | 1.8M | Aktif | |
| Spyros Angelidis | GK | Asteras Tripolis | #7 | — | Hemen Al | 93 | 104 | 40% | 76% | 600.0K | Tutum | Aktif |
| Stefan Wimmer | FR | Admira Wacker | #10 | — | Al | 110 | 111 | 40% | 98% | 2.3M | Sakat | Aktif |
| Florian Junuzovic | DC | FC Basel | #8 | — | Düşün | 127 | 111 | 40% | 104% | 4.9M | Aktif | |
| Alvyn Sanches | AMR | Young Boys | #9 | — | Düşün | 114 | 105 | 40% | 96% | 6.0M | Aktif | |
| Levi Garcia | ST | Spartak Moscow | #10 | — | Düşün | 114 | 109 | 40% | 92% | 1.5M | Aktif | |
| Yorbe Vertessen | AMR | Red Bull Salzburg | #9 | — | Düşün | 109 | 103 | 40% | 96% | 3.7M | Aktif | |
| Daniel Bîrligea | ST | FCSB | #10 | — | Düşün | 98 | 95 | 40% | 87% | 1.4M | Aktif | |
| Bendegúz Bolla | DR | Rapid Wien | #8 | — | Düşün | 96 | 91 | 40% | 91% | 1.7M | Aktif | |
| Lovro Majkić | GK | Aris Thessaloniki | #7 | — | Düşün | 87 | 83 | 40% | 74% | 675.0K | Tutum | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Gennaro Marini | Venezia U20 | #7, #8, #9, #10 | |
| Leonardo Santoro | Reggiana U20 | #7, #8, #9, #10 | |
| Luigi Valentini | Guidonia Montecelio U20 | #7, #8, #9, #10 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Colpo | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francesco Pan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicola Cazzaro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Valentini | Edoardo Colpo | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Colpo | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francesco Pan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicola Cazzaro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Valentini | Edoardo Colpo | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Colpo | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francesco Pan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicola Cazzaro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filippo Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Valentini | Edoardo Colpo | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Leonardo Santoro | Filippo Bertaccini | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Colpo | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francesco Pan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mirko Pigliacelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicola Cazzaro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Filippo Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Valentini | Edoardo Colpo | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Leonardo Santoro | Filippo Bertaccini | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fausto Salicioni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.78 | 2.16 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.24 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.85 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fausto Salicioni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.78 | 2.16 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.24 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.85 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fausto Salicioni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.71 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 47.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 44.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 47.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 23.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fausto Salicioni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.71 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlo De Risio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 47.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 23.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leonardo Pavoletti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.71 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 47.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 44.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Carlini | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Santoro | Alessandro Carlini | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Pavoletti | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Pagano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fausto Salicioni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.40 | 3.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francesco Pio Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.85 | 2.28 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Riccardo Sottil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filippo Reale | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Valentini | Tommaso Rubino | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Leonardo Santoro | Filippo Reale | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Bra | DL | Defans | 82 | 96 | 65% | 450.0K | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #12 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 88 | 101 | 21–29 | 51.4K | İzlemede | — | — |
| #13 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 93 | 106 | 21–29 | 51.4K | İzlemede | — | — |
| #14 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 96 | 109 | 21–29 | 51.4K | İzlemede | — | — |
| #15 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 98 | 111 | 21–29 | 51.4K | İzlemede | — | — |