| TV Geliri | $4.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.6M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $60K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $725K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.4M | $5.5M | $-1.1M | $28.4M |
| Oct 2026 | $4.0M | $8.4M | $-4.4M | $29.4M |
| Sep 2026 | $2.6M | $4.0M | $-1.4M | $33.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $38.1M |