| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $29K |
| Borç Faizi | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.1M | $6.3M | $-2.2M | $-16.0M |
| Dec 2027 | $4.1M | $5.9M | $-1.8M | $-13.8M |
| Nov 2027 | $3.7M | $5.2M | $-1.5M | $-12.1M |
| Oct 2027 | $3.6M | $5.5M | $-1.8M | $-10.6M |
| Sep 2027 | $4.5M | $4.9M | $-367K | $-8.8M |
| Aug 2027 | $3.6M | $4.7M | $-1.1M | $-8.5M |
| Jul 2027 | $3.6M | $4.2M | $-605K | $-7.4M |
| Jun 2027 | $6.2M | $4.0M | $2.1M | $-6.8M |
| May 2027 | $3.6M | $4.7M | $-1.1M | $-9.0M |
| Apr 2027 | $3.7M | $4.0M | $-378K | $-7.9M |
| Mar 2027 | $3.7M | $3.7M | $-82K | $-7.6M |
| Feb 2027 | $4.1M | $3.6M | $545K | $-7.5M |