| TV Geliri | $5.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $10.7M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $21K |
| Tesis Bakımı | $735K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $5.5M | $11.5M | $-6.1M | $15.5M |
| Sep 2027 | $6.7M | $8.0M | $-1.2M | $21.6M |
| Aug 2027 | $6.8M | $9.6M | $-2.8M | $22.8M |
| Jul 2027 | $6.7M | $8.2M | $-1.5M | $25.5M |
| Jun 2027 | $24.6M | $7.1M | $17.5M | $27.0M |
| May 2027 | $6.2M | $7.9M | $-1.7M | $9.5M |
| Apr 2027 | $6.2M | $7.9M | $-1.7M | $11.1M |
| Mar 2027 | $6.1M | $7.3M | $-1.1M | $12.8M |
| Feb 2027 | $6.1M | $7.2M | $-1.1M | $13.9M |
| Jan 2027 | $6.2M | $6.9M | $-736K | $15.1M |
| Dec 2026 | $6.7M | $6.8M | $-128K | $15.8M |
| Nov 2026 | $2.1M | $6.6M | $-4.4M | $15.9M |