| TV Geliri | $548K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $770K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $91K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $974K | $1.0M | $-62K | $-9.2M |
| Aug 2027 | $972K | $2.0M | $-1.0M | $-9.2M |
| Jul 2027 | $965K | $1.0M | $-74K | $-8.1M |
| Jun 2027 | $497K | $1.2M | $-733K | $-8.1M |
| May 2027 | $456K | $1.2M | $-763K | $-7.3M |
| Apr 2027 | $444K | $2.6M | $-2.1M | $-6.6M |
| Mar 2027 | $211K | $1.2M | $-963K | $-4.5M |
| Feb 2027 | $223K | $1.2M | $-963K | $-3.5M |
| Jan 2027 | $95K | $1.2M | $-1.1M | $-2.5M |
| Dec 2026 | $88K | $1.1M | $-995K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $136K | $1.1M | $-978K | $-408K |
| Oct 2026 | $112K | $2.0M | $-1.9M | $570K |