| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Edoardo Leone | Baş Scout | 15 | 0 | 40% | 24.01.2028 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Scout | 5 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Pierpaolo Canali | Scout | 3 | 0 | 45% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Valerio Fiorini | Scout | 3 | 0 | 40% | 29.06.2027 | Batı Avrupa |
| Claudio Ferraro | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 54% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emanuele Modugno | ST | 20 | AS Roma | Pierpaolo Canali | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 92 | 102 | 55% | 100% | 990.0K | — | — | — | |
| Christian Kabasele | DC | 36 | Udinese | Claudio Ferraro | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 107 | 54% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Jakub Šiman | GK | 33 | Bohemians 1905 | Edoardo Leone | Personel Önerisi | Aktif | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 82 | 83 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Ivan Krajčírik | GK | 27 | Slovan Liberec | Edoardo Leone | Personel Önerisi | Aktif | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 83 | 109 | 48% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Francesco Pio Esposito | ST | 22 | Como | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2027 | 20.08.2027 | 1 | 0 | 132 | 132 | 40% | 109% | 7.1M | — | — | — | |
| Dušan Vlahović | ST | 28 | Juventus | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2027 | 20.08.2027 | 1 | 0 | 130 | 118 | 40% | 106% | 19.0M | — | — | — | |
| Kevin Weimann | DC | 24 | Admira Wacker | Valerio Fiorini | Transfer Talebi | Aktif | 29.06.2027 | 29.06.2027 | 1 | 0 | 112 | 124 | 40% | 101% | 3.5M | — | — | — | |
| Fernando Rodriguez | GK | 23 | Boca Juniors | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 16.06.2027 | 16.06.2027 | 1 | 0 | 120 | 126 | 40% | 94% | 1.9M | — | — | — | |
| David Ilsanker | MR | 23 | Admira Wacker | Pierpaolo Canali | Transfer Talebi | Aktif | 05.06.2027 | 05.06.2027 | 1 | 0 | 139 | 125 | 40% | 109% | 5.2M | — | — | — | |
| Angel De La Cruz | GK | 25 | Alianza Lima | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 22.01.2027 | 22.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 86 | 40% | 73% | 990.0K | — | — | — | |
| Pascal Loretz | GK | 24 | FC Luzern | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 107 | 40% | 87% | 1.9M | — | — | — | |
| Cristian Gonzalez | GK | 30 | Atletico Venezuela | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 86 | 40% | 69% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Maximilian Posch | ST | 28 | Mattersburg | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 102 | 40% | 86% | 1.9M | — | — | — | ||
| Facinet Conté | ST | 22 | Young Boys | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 111 | 115 | 40% | 86% | 3.4M | — | — | — | ||
| Franco Petroli | GK | 29 | Lanús | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 108 | 40% | 82% | 1.8M | — | — | — | |
| Adam Wharton | DM | 23 | Crystal Palace | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 123 | 40% | 105% | 11.0M | — | — | — | ||
| Marc Nguyen | FC | 30 | Tours | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 118 | 40% | 102% | 4.5M | — | — | — | ||
| Mahamadou Sangaré | ST | 20 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 122 | 40% | 96% | 10.0M | — | — | — | ||
| Rodrigo Mora | AML | 20 | FC Porto | Pierpaolo Canali | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 142 | 40% | 102% | 14.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 149 | 40% | 125% | 50.0M | — | — | — | |
| Yerson Mosquera | DC | 26 | Wolverhampton Wanderers | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 107 | 40% | 100% | 14.0M | — | — | — | |
| Beraldo | DC | 24 | Paris Saint-Germain | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 144 | 40% | 113% | 11.0M | — | — | — | |
| Eric Dier | DC | 34 | Monaco | Valerio Fiorini | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 104 | 40% | 108% | 3.8M | — | — | — | Yaş |
| Marc Cucurella | DL | 29 | Chelsea | Valerio Fiorini | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 127 | 40% | 110% | 16.0M | — | — | — | |
| Joshua Zirkzee | AMC | 26 | Manchester United | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 117 | 40% | 108% | 27.0M | — | — | — | |
| Ousmane Dembélé | AMR | 30 | Paris Saint-Germain | Edoardo Leone | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 142 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | |
| Ivan Pakholiuk | GK | 23 | Shakhtar | Edoardo Leone | Personel Önerisi | Aktif | 24.01.2028 | 24.01.2028 | 1 | 0 | 87 | 111 | 28% | 100% | 650.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oufa Shobeir | GK | Rapid Wien | #11 | — | Düşün | 116 | 114 | 40% | 83% | 1.8M | Gölge | |
| Tiago Glattli | GK | Montevideo City Torque | #11 | — | Düşün | 103 | 100 | 40% | 78% | 900.0K | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edoardo Leone | Carlos Abeldaño | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Edoardo Leone | Marko Ilsanker | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1190000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flavio Junčaj | Reddet | — | -1.38 | — | — | 1.50 | 1190000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlos Abeldaño | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Ilsanker | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Edoardo Leone | Flavio Junčaj | Reddet | -1.38 | 69% | Çok Pahalı |
| Edoardo Leone | Carlos Abeldaño | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Edoardo Leone | Marko Ilsanker | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 816690.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1633380.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 816690.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1633380.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 816690.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1633380.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 816690.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1633380.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61251.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 122503.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61251.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 122503.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61251.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oufa Shobeir | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 122503.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Krajčírik | Virtus Verona | GK | Kaleci | 83 | 109 | 48% | 750.0K | 10.04.2027 | 1 | 0 |
| Ivan Pakholiuk | Virtus Verona | GK | Kaleci | 87 | 111 | 28% | 650.0K | 10.04.2027 | 0 | 1 |
| Jakub Šiman | Pergolettese | GK | Kaleci | 82 | 83 | 48% | 150.0K | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Marko Ilsanker | Alcione Milano | GK | Kaleci | 86 | 91 | 58% | 450.0K | 30.01.2027 | 1 | 1 |
| Carlos Abeldaño | Alcione Milano | ST | Forvet | 83 | 97 | 58% | 350.0K | 19.09.2026 | 1 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Glattli | Kaleci | 103 | 27.01.2027 | 40% | Düşün |
| Oufa Shobeir | Kaleci | 116 | 27.01.2027 | 40% | Düşün |