| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $755K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $4.1M | $2.1M | $1.9M | $42.6M |
| Apr 2028 | $4.9M | $1.9M | $3.0M | $40.7M |
| Mar 2028 | $4.0M | $1.8M | $2.2M | $37.7M |
| Feb 2028 | $4.0M | $1.7M | $2.3M | $35.4M |
| Jan 2028 | $10.8M | $1.7M | $9.1M | $33.2M |
| Dec 2027 | $6.4M | $1.7M | $4.6M | $24.1M |
| Nov 2027 | $6.4M | $1.9M | $4.5M | $19.5M |
| Oct 2027 | $5.3M | $1.8M | $3.4M | $15.0M |
| Sep 2027 | $7.7M | $1.7M | $5.9M | $11.6M |
| Aug 2027 | $4.1M | $1.7M | $2.4M | $5.6M |
| Jul 2027 | $4.1M | $1.7M | $2.4M | $3.2M |
| Jun 2027 | $1.5M | $1.5M | $35K | $824K |