| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Paulauskas | Futbol Direktörü | 17 | 0 | 39% | 24.08.2026 | |
| Karolis Dapkus | Baş Scout | 5 | 0 | 43% | 03.08.2026 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Marius Vaitkunas | Teknik Direktör | 4 | 0 | 49% | 03.08.2026 | |
| Edvinas Cernych | Gözlemci | 3 | 0 | 45% | 24.08.2026 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniil Shantaliy | DM | 22 | Rostov | Edvinas Cernych | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 94 | 40% | 93% | 950.0K | #2 MR | — | — | |
| Nil Ruiz | GK | 23 | Sabadell | Karolis Dapkus | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 105 | 40% | 108% | 600.0K | #3 GK | — | — | |
| Modestas Novikovas | GK | 24 | Trakai | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 76 | 70% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rokas Sernas | GK | 31 | Atlantas | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 76 | 70% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Petar Bosančić | DC | 30 | Zalgiris | Marius Vaitkunas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 94 | 56% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Deividas Mikoliunas | WR | 21 | Atlantas | Edvinas Cernych | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 54 | 56 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Deividas Satkus | WR | 22 | Stumbras | Karolis Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 72 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Arvydas Mikoliunas | MC | 20 | Stumbras | Marius Vaitkunas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 51 | 72 | 46% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Ignas Dubickas | ML | 30 | Stumbras | Marius Vaitkunas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 49 | 63 | 46% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Rokas Novikovas | MC | 20 | Trakai | Marius Vaitkunas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 54 | 62 | 46% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Vilius Armalas | DC | 26 | MTK Budapest | Karolis Dapkus | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 79 | 40% | 95% | 650.0K | #1 DR | — | — | |
| Alexandr Osipov | DC | 27 | Sochi | Karolis Dapkus | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 101% | 1.2M | #1 DR | — | — | |
| Óscar Valentín | DM | 32 | Rayo Vallecano | Edvinas Cernych | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 146 | 40% | 107% | 4.5M | #2 MR | — | — | Yaş |
| Ilja Pomazun | GK | 30 | Spartak Moscow | Karolis Dapkus | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 118 | 40% | 115% | 1.5M | #3 GK | — | — | |
| Mihai Butean | DR | 29 | Partizan | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 35% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Matías Melluso | DL | 28 | Gimnasia La Plata | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 35% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Mateo Seoane | DM | 22 | Gimnasia La Plata | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 35% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Nahuel Ulariaga | AMR | 24 | Omonoia | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Dudu | DM | 27 | Vitória | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Lars Ranger | DR | 27 | Bodo/Glimt | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 123 | 35% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Elías Rafn Ólafsson | GK | 26 | FC Midtjylland | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 35% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Sidney Lima | DR | 29 | Santa Clara | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 35% | 100% | 2.6M | — | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 129 | 35% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Keita Baldé | AMR | 31 | Como | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 2.7M | — | — | — | |
| Alexis Steimbach | DR | 24 | Gimnasia La Plata | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Lucas Souto | DR | 27 | Defensa y Justicia | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 35% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Francisco González Metilli | AMR | 29 | Belgrano | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Lautaro Amadé | GK | 26 | Defensa y Justicia | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Lucas Arce | DR | 29 | Godoy Cruz | Ignas Paulauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 1.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Valentín | DM | Rayo Vallecano | #2 | — | Hemen Al | 114 | 146 | 40% | 107% | 4.5M | Yaş | Aktif |
| Ilja Pomazun | GK | Spartak Moscow | #3 | — | Hemen Al | 102 | 118 | 40% | 115% | 1.5M | Aktif | |
| Nil Ruiz | GK | Sabadell | #3 | — | Hemen Al | 94 | 105 | 40% | 108% | 600.0K | Aktif | |
| Daniil Shantaliy | DM | Rostov | #2 | — | Hemen Al | 87 | 94 | 40% | 93% | 950.0K | Aktif | |
| Alexandr Osipov | DC | Sochi | #1 | — | Al | 98 | 101 | 40% | 101% | 1.2M | Aktif | |
| Vilius Armalas | DC | MTK Budapest | #1 | — | Düşün | 90 | 79 | 40% | 95% | 650.0K | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Karolis Dapkus | Trakai U20 | #1, #2, #3 | |
| Edvinas Cernych | Stumbras U20 | #1, #2, #3 | |
| Karolis Dapkus | Suduva U20 | #1 | |
| Edvinas Cernych | Atlantas U20 | #1 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modestas Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rokas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petar Bosančić | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vykintas Kazlauskas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Paulauskas | Modestas Novikovas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Rokas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Petar Bosančić | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modestas Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rokas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vykintas Kazlauskas | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petar Bosančić | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Paulauskas | Modestas Novikovas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Rokas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Vykintas Kazlauskas | Onayla | 0.65 | 60% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Petar Bosančić | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modestas Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rokas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petar Bosančić | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Titas Milašius | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Paulauskas | Modestas Novikovas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Rokas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Lukas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Petar Bosančić | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Titas Milašius | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modestas Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rokas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukas Sernas | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petar Bosančić | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Titas Milašius | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Paulauskas | Modestas Novikovas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Rokas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ignas Paulauskas | Lukas Sernas | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Petar Bosančić | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Marius Vaitkunas | Titas Milašius | Onayla | 0.62 | 56% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mihai Butean | Vojvodina | DR | Defans | 124 | 124 | 47% | 800.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Matías Melluso | Gimnasia La Plata | DL | Defans | 124 | 124 | 35% | 950.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Mateo Seoane | Gimnasia La Plata | DM | Defans | 124 | 124 | 35% | 950.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Nahuel Ulariaga | Godoy Cruz | AMR | Orta Saha | 126 | 126 | 35% | 700.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Dudu | Vitória | DM | Defans | 126 | 126 | 35% | 2.2M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Lars Ranger | Bodo/Glimt | DR | Defans | 123 | 123 | 35% | 700.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Elías Rafn Ólafsson | FC Midtjylland | GK | Kaleci | 116 | 116 | 35% | 1.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Sidney Lima | Santa Clara | DR | Defans | 131 | 131 | 35% | 2.6M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Matías Pellegrini | Vélez | MC | Orta Saha | 129 | 129 | 35% | 850.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Keita Baldé | Monza | AMR | Orta Saha | 134 | 134 | 35% | 2.7M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexis Steimbach | Gimnasia La Plata | DR | Defans | 126 | 126 | 35% | 1.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Souto | Defensa y Justicia | DR | Defans | 131 | 131 | 35% | 1.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Francisco González Metilli | Belgrano | AMR | Orta Saha | 135 | 135 | 35% | 1.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lautaro Amadé | Defensa y Justicia | GK | Kaleci | 128 | 128 | 35% | 750.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Arce | Godoy Cruz | DR | Defans | 126 | 126 | 35% | 1.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 69 | 69 | 20–31 | 1.7M | Görüşmede | Nil Ruiz | ✓ |
| #1 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 72 | 72 | 20–31 | 1.7M | Tamamlandı | Rokas Lekiatas | ✓ |
| #2 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 75 | 20–31 | 1.7M | Tamamlandı | Daniil Shantaliy | ✓ |
| #8 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 75 | 20–31 | 1.7M | Tamamlandı | Lukas Sernas | ✓ |
| #12 | FR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 51 | 56 | 18–32 | 899.3K | Vazgeçildi | Vykintas Kazlauskas | ✓ |
| #14 | FR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 51 | 56 | 18–32 | 899.3K | Vazgeçildi | Vykintas Kazlauskas | ✓ |