| TV Geliri | $4.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $151K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $109K |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $9K |
| Tesis Bakımı | $703K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.7M | $3.1M | $1.6M | $2.8M |
| Dec 2027 | $3.5M | $3.6M | $-130K | $1.2M |
| Nov 2027 | $3.5M | $3.3M | $162K | $1.3M |
| Oct 2027 | $3.4M | $4.9M | $-1.4M | $1.2M |
| Sep 2027 | $3.4M | $3.2M | $188K | $2.6M |
| Aug 2027 | $3.8M | $3.0M | $767K | $2.4M |
| Jul 2027 | $3.8M | $3.7M | $91K | $1.7M |
| Jun 2027 | $3.7M | $3.2M | $526K | $1.6M |
| May 2027 | $3.3M | $3.1M | $256K | $1.1M |
| Apr 2027 | $3.7M | $3.5M | $249K | $797K |
| Mar 2027 | $3.4M | $2.4M | $968K | $548K |
| Feb 2027 | $3.4M | $2.3M | $1.1M | $-420K |