| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Turner | Baş Scout | 6 | 0 | 47% | 24.08.2026 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Dylan Acosta | Scout | 3 | 0 | 41% | 04.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| Sam Ferreira | Scout | 3 | 0 | 47% | 24.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Walker Ferreira | Scout | 3 | 0 | 51% | 03.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Christian Brooks | Scout | 2 | 0 | 44% | 10.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Paul Turner | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Jordan Ferreira | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malachi Molina | DR | 19 | Nashville SC | Walker Ferreira | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 87 | 72% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Earl Edwards Jr. | GK | 34 | San Jose Earthquakes | Sam Ferreira | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 87 | 62% | 100% | 45.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jimmy Maurer | GK | 37 | Houston Dynamo | Ryan Turner | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 95 | 62% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sergio Córdova | AMR | 29 | St. Louis CITY SC | Ryan Turner | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 115 | 58% | 100% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lucas Herrington | DC | 19 | Colorado Rapids | Christian Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 86 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Juan José Arias | DC | 22 | Real Salt Lake | Dylan Acosta | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 115 | 44% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Guido Wimmer | ST | 28 | Admira Wacker | Ryan Turner | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 114 | 40% | 93% | 2.1M | #13 ST | — | — | |
| Yorbe Vertessen | AMR | 25 | Red Bull Salzburg | Ryan Turner | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 120 | 40% | 96% | 2.5M | #4 MC | — | — | |
| Marko Lindner | MC | 22 | Admira Wacker | Ryan Turner | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 109 | 40% | 90% | 990.0K | #4 MC | — | — | |
| Henry Kessler | DC | 28 | Charlotte Football Club | Sam Ferreira | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 93 | 40% | 88% | 1.5M | #9 DM | — | — | |
| Julian Gressel | DR | 32 | Minnesota United FC | Sam Ferreira | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 115 | 40% | 108% | 1.9M | #9 DM | — | — | Yaş |
| Matías Pérez | DC | 27 | Cerro Porteno | Dylan Acosta | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 96 | 40% | 93% | 3.6M | #10 DC | — | — | |
| Andrés Herrera | DR | 27 | Columbus Crew | Dylan Acosta | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 90 | 40% | 99% | 950.0K | #10 DC | — | — | Sözleşme Sonu |
| Kieran Sargeant | DL | 23 | San Diego Football Club | Walker Ferreira | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 81 | 40% | 77% | 800.0K | #6 DR | — | — | |
| Lucas Sanabria | DM | 22 | LA Galaxy | Walker Ferreira | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 122 | 40% | 100% | 1.8M | #6 DR | — | — | |
| Julian Gressel | DR | 32 | Minnesota United FC | Paul Turner | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 119 | 40% | 108% | 1.9M | #7 DC | — | — | Yaş |
| Marcel Hartel | DM | 30 | St. Louis CITY SC | Paul Turner | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 124 | 40% | 114% | 2.7M | #7 DC | — | — | |
| Andrés Perea | DM | 25 | New York City | Christian Brooks | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 95 | 40% | 84% | 1.2M | #8 DC | — | — | |
| Fabian Mrozek | GK | 23 | FC Cincinnati | Ryan Turner | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 104 | 40% | 100% | 950.0K | #1 GK | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Sanabria | DM | LA Galaxy | #4 | — | Hemen Al | 102 | 122 | 40% | 100% | 1.8M | Aktif | |
| Julian Gressel | DR | Minnesota United FC | #5 | — | Al | 112 | 119 | 40% | 108% | 1.9M | Yaş | Aktif |
| Guido Wimmer | ST | Admira Wacker | #9 | — | Al | 112 | 114 | 40% | 93% | 2.1M | Aktif | |
| Yorbe Vertessen | AMR | Red Bull Salzburg | #3 | — | Al | 107 | 120 | 40% | 96% | 2.5M | Aktif | |
| Paul Gartler | GK | Rapid Wien | #1 | — | Al | 90 | 97 | 40% | 91% | 350.0K | Aktif | |
| Marko Lindner | MC | Admira Wacker | #3 | — | Al | 90 | 109 | 40% | 90% | 990.0K | Aktif | |
| Andrés Perea | DM | New York City | #6 | — | Al | 84 | 95 | 40% | 84% | 1.2M | Aktif | |
| Marcel Hartel | DM | St. Louis CITY SC | #5 | — | Düşün | 132 | 124 | 40% | 114% | 2.7M | Aktif | |
| Julian Gressel | DR | Minnesota United FC | #7 | — | Düşün | 122 | 115 | 40% | 108% | 1.9M | Yaş | Aktif |
| Andrés Herrera | DR | Columbus Crew | #8 | — | Düşün | 110 | 90 | 40% | 99% | 950.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Matías Pérez | DC | Cerro Porteno | #8 | — | Düşün | 109 | 96 | 40% | 93% | 3.6M | Aktif | |
| Fabian Mrozek | GK | FC Cincinnati | #1 | — | Düşün | 107 | 104 | 40% | 100% | 950.0K | Aktif | |
| Henry Kessler | DC | Charlotte Football Club | #7 | — | Düşün | 100 | 93 | 40% | 88% | 1.5M | Aktif | |
| Kieran Sargeant | DL | San Diego Football Club | #4 | — | Düşün | 88 | 81 | 40% | 77% | 800.0K | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | #2 | ST | 100 | 21–29 | 875.8K | Walker Ferreira | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Ryan Turner | Nashville SC U20 | #2, #3, #7, #8 | |
| Walker Ferreira | Toronto FC U20 | #2, #3, #7, #8 | |
| Paul Turner | Real Salt Lake U20 | #2, #3, #7, #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jimmy Maurer | İzlemeye Devam | — | 0.99 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Earl Edwards Jr. | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Malachi Molina | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Córdova | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Turner | Jimmy Maurer | Onayla | 0.99 | 62% | Rol Uyumlu |
| Sam Ferreira | Earl Edwards Jr. | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Walker Ferreira | Malachi Molina | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ryan Turner | Sergio Córdova | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jimmy Maurer | İzlemeye Devam | — | 0.99 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Earl Edwards Jr. | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Gidi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Malachi Molina | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Córdova | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Turner | Jimmy Maurer | Onayla | 0.99 | 62% | Rol Uyumlu |
| Sam Ferreira | Earl Edwards Jr. | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Walker Ferreira | Malachi Molina | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ryan Turner | Sergio Córdova | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chris Brady | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jimmy Maurer | İzlemeye Devam | — | 0.99 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Morales | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Malachi Molina | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Owen Gene | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Turner | Jimmy Maurer | Onayla | 0.99 | 62% | Rol Uyumlu |
| Walker Ferreira | Santiago Morales | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Walker Ferreira | Malachi Molina | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malachi Molina | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chris Brady | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jimmy Maurer | İzlemeye Devam | — | 0.99 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Morales | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Owen Gene | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Walker Ferreira | Malachi Molina | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ryan Turner | Jimmy Maurer | Onayla | 0.99 | 62% | Rol Uyumlu |
| Walker Ferreira | Santiago Morales | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malachi Molina | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tyler Miller | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chris Brady | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateja Đorđević | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Owen Gene | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Williams | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Walker Ferreira | Malachi Molina | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Jackson | Vancouver Whitecaps | AMR | Orta Saha | 82 | 102 | 95% | 800.0K | 19.09.2026 | 4 | 3 |
| Lazaros Rota | Philadelphia Union | DR | Defans | 99 | 120 | 58% | 2.3M | 19.09.2026 | 1 | 1 |
| Matías Galarza | New York City | AML | Orta Saha | 122 | 141 | 58% | 4.7M | 12.09.2026 | 1 | 1 |
| Stephen Eustáquio | Los Angeles Football Club | DM | Defans | 116 | 132 | 58% | 3.5M | 05.09.2026 | 1 | 1 |
| Sergio Córdova | St. Louis CITY SC | AMR | Orta Saha | 93 | 115 | 58% | 1.6M | 22.08.2026 | 1 | 1 |
| Andrés Herrera | Columbus Crew | DR | Defans | 111 | 130 | 58% | 3.2M | 15.08.2026 | 1 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 291.9K | Görüşmede | — | — |
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 90 | 103 | 21–29 | 875.8K | Listede | Paul Gartler | ✓ |
| #4 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 98 | 111 | 21–29 | 583.8K | Listede | Amahl Pellegrino | ✓ |
| #6 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 291.9K | Listede | Malachi Molina | ✓ |
| #13 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 102 | 115 | 21–29 | 556.6K | İzlemede | — | — |
| #2 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 100 | 113 | 21–29 | 875.8K | Vazgeçildi | Prince Owusu | ✓ |
| #8 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 291.9K | Vazgeçildi | — | — |
| #9 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 291.9K | Vazgeçildi | — | — |
| #10 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 291.9K | Vazgeçildi | Ramiro | ✗ |