| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maya Tanaka | Baş Scout | 59 | 5 | 46% | 20.11.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Miki Kubo | Futbol Direktörü | 31 | 0 | 40% | 07.09.2026 | |
| Yuki Nakata | Gözlemci | 17 | 2 | 44% | 18.11.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Takehiro Sakai | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Doğu Asya |
| Maya Nakamura | Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Güney Amerika |
| Shinji Doan | Teknik Direktör | 1 | 0 | 67% | 03.08.2026 | |
| Yosuke Sakai | Gözlemci | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 | |
| Maya Furuhashi | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rion Ichihara | DR | 21 | AZ | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.10.2026 | 20.11.2026 | 4 | 0 | 90 | 103 | 80% | 98% | 3.1M | #28 DC | İzle | İzlemeye Devam | |
| Rodrigo Huescas | DR | 23 | FC Copenhagen | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 10.11.2026 | 14.11.2026 | 2 | 0 | 135 | 128 | 67% | 112% | 8.1M | #32 MR | — | — | |
| Shunki Higashi | DM | 26 | Sanfrecce Hiroshima | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.11.2026 | 11.11.2026 | 2 | 0 | 130 | 128 | 67% | 107% | 5.5M | #32 MR | — | — | |
| Shuto Nakano | DR | 26 | Sanfrecce Hiroshima | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.11.2026 | 11.11.2026 | 2 | 0 | 124 | 126 | 67% | 104% | 6.5M | #32 MR | — | — | |
| Kohei Okuno | DM | 26 | Avispa Fukuoka | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.11.2026 | 10.11.2026 | 2 | 0 | 141 | 127 | 67% | 106% | 6.2M | #31 DM | — | — | |
| João Teixeira | DM | 20 | Porto | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 26.10.2026 | 09.11.2026 | 2 | 0 | 118 | 117 | 67% | 107% | 2.8M | #28 DC | — | — | |
| Juan Pablo De la Reta | DL | 21 | Maipú | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 06.11.2026 | 09.11.2026 | 2 | 0 | 110 | 118 | 67% | 105% | 650.0K | #28 DC | — | — | |
| Nikita Stoinov | DC | 21 | Dinamo Bucharest | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Kısa Listede | 22.10.2026 | 06.11.2026 | 3 | 0 | 121 | 125 | 75% | 110% | 2.2M | #28 DC | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Jurato Ikeda | DC | 30 | Avispa Fukuoka | Shinji Doan | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 75 | 67% | 100% | 40.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ryotaro Tsunoda | DL | 27 | Yokohama F. Marinos | Yuki Nakata | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 99 | 62% | 100% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Cyriel Dessers | ST | 31 | Panathinaikos | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 125 | 40% | 101% | 1.8M | #19 FR | — | — | Yaş |
| Ryuya Nishio | DR | 25 | Omiya Ardija | Takehiro Sakai | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 135 | 40% | 112% | 5.6M | #4 DR | — | — | |
| Diego Ochoa | GK | 19 | UCV | Maya Nakamura | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 83 | 40% | 102% | 30.0K | #5 GK | — | — | |
| Juho Lähteenmäki | DL | 20 | FC Nordsjaelland | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 28.10.2026 | 3 | 0 | 122 | 132 | 75% | 109% | 4.1M | #28 DC | Onayla | İzlemeye Devam | Tutum |
| Ryotaro Meshino | ML | 28 | Gamba Osaka | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 107 | 70% | 100% | 1.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Godwin Oham | DR | 21 | Warri Wolves | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 05.11.2026 | 2 | 0 | 81 | 94 | 67% | 90% | 550.0K | #28 DC | İzle | İzlemeye Devam | |
| Felipe Faúndez | DR | 20 | O'Higgins | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 31.10.2026 | 2 | 0 | 96 | 104 | 67% | 102% | 800.0K | #28 DC | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mateo Mendoza | DR | 22 | Godoy Cruz | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 123 | 124 | 67% | 113% | 2.6M | #28 DC | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Emmanuel Michael | DL | 20 | Austria Klagenfurt | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 23.10.2026 | 2 | 0 | 114 | 109 | 67% | 101% | 1.8M | #28 DC | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ian Garguez | DR | 21 | Palestino | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 104 | 125 | 67% | 105% | 1.3M | #28 DC | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bitello | MC | 26 | Dinamo Moscow | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 66% | 100% | 9.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxim Glushenkov | MR | 27 | Zenit | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 66% | 100% | 16.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Svit Sešlar | MC | 24 | NK Celje | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 123 | 66% | 100% | 6.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rahim Ibrahim | DM | 25 | Slovan Bratislava | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 127 | 63% | 100% | 7.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yoshiki Narahara | DM | 22 | Sagan Tosu | Yosuke Sakai | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 93 | 58% | 100% | 800.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Makito Uehara | DR | 28 | Sagan Tosu | Maya Tanaka | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 85 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 132 | 133 | 40% | 103% | 8.0M | #32 MR | — | — | |
| Gonzalo Plata | MR | 26 | Dinamo Moscow | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 129 | 145 | 40% | 103% | 11.0M | #32 MR | — | — | Sakat |
| Nicolás Arévalo | DM | 23 | Metalist | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 132 | 124 | 40% | 110% | 3.3M | #31 DM | — | — | |
| Hijiri Kato | DL | 25 | Omiya Ardija | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 107 | 40% | 104% | 3.9M | #31 DM | — | — | |
| Shunki Higashi | DM | 26 | Sanfrecce Hiroshima | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 137 | 129 | 40% | 110% | 5.5M | #31 DM | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 122 | 40% | 103% | 8.0M | #32 MR | — | — | |
| Osman Bukari | MR | 27 | Widzew Łódź | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 40% | 103% | 8.2M | #32 MR | — | — | |
| Hirokazu Ishihara | DR | 27 | FC Tokyo | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 122 | 132 | 40% | 110% | 7.0M | #31 DM | — | — | |
| Luciano Juba | DL | 27 | Bahia | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 119 | 125 | 40% | 111% | 12.0M | #31 DM | — | — | |
| Riku Yamane | DM | 23 | Yokohama F. Marinos | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 151 | 147 | 40% | 108% | 9.8M | #32 MR | — | — | |
| Daiya Tono | MC | 27 | Yokohama F. Marinos | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 40% | 101% | 6.6M | #32 MR | — | — | |
| Kanji Okunuki | MR | 27 | Gamba Osaka | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 109 | 133 | 40% | 94% | 4.8M | #32 MR | — | — | |
| Luiz Henrique | AMR | 25 | Zenit | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 158 | 160 | 40% | 107% | 26.1M | #32 MR | — | — | |
| Kelvin John | AMR | 23 | Aalborg | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 113 | 40% | 97% | 3.2M | #32 MR | — | — | |
| Kanya Fujimoto | MC | 27 | Birmingham | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 111 | 124 | 40% | 100% | 8.6M | #32 MR | — | — | |
| Franco Ibarra | DM | 25 | Rosario Central | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 40% | 116% | 7.4M | #31 DM | — | — | |
| Sergio Guerrero | DM | 27 | Bruk-Bet Termalica | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 107 | 114 | 40% | 105% | 1.2M | #31 DM | — | — | |
| Sampson Dweh | DC | 25 | Viktoria Plzen | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2026 | 14.11.2026 | 1 | 0 | 133 | 131 | 40% | 111% | 6.9M | #31 DM | — | — | |
| Yuki Kobayashi | DC | 26 | Jagiellonia | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 111 | 104 | 40% | 102% | 1.7M | #31 DM | — | — | |
| Matheus Thuler | DC | 27 | Vissel Kobe | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 144 | 132 | 40% | 112% | 7.2M | #31 DM | — | — | |
| Felipe Augusto | AMR | 22 | Zenit | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 139 | 124 | 40% | 101% | 14.0M | #32 MR | — | — | |
| Kaito Matsuzawa | MC | 25 | Sint-Truiden | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 111 | 40% | 99% | 2.5M | #32 MR | — | — | |
| Maicon | DL | 26 | Levski | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 119 | 40% | 109% | 6.0M | #31 DM | — | — | |
| Joe Bell | DM | 27 | Bryne | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 132 | 129 | 40% | 113% | 4.1M | #31 DM | — | — | |
| Kento Shiogai | AMR | 21 | VfL Wolfsburg | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 119 | 40% | 99% | 9.3M | #32 MR | — | — | |
| Tojiro Kubo | DR | 27 | Kashiwa Reysol | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 136 | 124 | 40% | 99% | 5.6M | #32 MR | — | — | |
| Jacob Italiano | DL | 25 | Grazer AK | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 109 | 40% | 103% | 3.9M | #31 DM | — | — | |
| Riku Handa | DR | 24 | Gamba Osaka | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 138 | 142 | 40% | 111% | 8.2M | #31 DM | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 132 | 40% | 103% | 2.4M | #32 MR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jordan Holsgrove | DM | 27 | Estoril Praia | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 124 | 129 | 40% | 113% | 17.0M | #31 DM | — | — | |
| Riku Yamane | DM | 23 | Yokohama F. Marinos | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 142 | 155 | 40% | 107% | 9.8M | #32 MR | — | — | |
| Ilja Zubenko | DM | 20 | Rostov | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 79 | 69 | 40% | 88% | 450.0K | #28 DC | — | — | |
| John Mellberg | DC | 20 | Red Bull Salzburg | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 101 | 119 | 40% | 105% | 3.3M | #28 DC | — | — | |
| Koki Kumasaka | DM | 25 | Kashiwa Reysol | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 132 | 129 | 40% | 104% | 5.7M | #32 MR | — | — | |
| Yuta Goke | WR | 27 | Vissel Kobe | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 115 | 124 | 40% | 99% | 5.3M | #32 MR | — | — | |
| Lord Afrifa | DM | 20 | Sturm Graz | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 05.11.2026 | 1 | 0 | 88 | 81 | 40% | 92% | 600.0K | #28 DC | — | — | |
| Yuto Ozeki | DM | 21 | Kawasaki Frontale | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 122 | 40% | 108% | 3.9M | #31 DM | — | — | |
| Ayumu Toyoda | DM | 26 | Sagan Tosu | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 98 | 103 | 40% | 104% | 2.2M | #31 DM | — | — | |
| Martin Gjone | DC | 21 | HamKam | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 103 | 40% | 102% | 1.7M | #28 DC | — | — | |
| Asahi Uenaka | AMC | 25 | Gamba Osaka | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 120 | 40% | 101% | 5.8M | #32 MR | — | — | |
| Famara Camara | DM | 21 | Ranheim | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 31.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 104 | 40% | 104% | 1.9M | #28 DC | — | — | |
| Tadeáš Hájovský | DR | 21 | AS Trencin | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 105 | 40% | 95% | 2.4M | #28 DC | — | — | Tutum |
| Ola Visted | DR | 21 | Viking | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 88 | 114 | 40% | 105% | 1.5M | #28 DC | — | — | |
| Lorenzo Scipioni | DM | 22 | Olympiacos | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 137 | 124 | 40% | 111% | 3.0M | #28 DC | — | — | |
| Yaimar Medina | DL | 22 | Racing Genk | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 108 | 119 | 40% | 110% | 6.5M | #28 DC | — | — | |
| Jonathan De Irastorza | DL | 21 | Independiente | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 122 | 40% | 110% | 3.2M | #28 DC | — | — | |
| Ronan Kpakio | DR | 19 | Cardiff City | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 114 | 123 | 40% | 103% | 3.7M | #28 DC | — | — | |
| Magnus Bech Riisnæs | DR | 22 | Bodo/Glimt | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 118 | 40% | 107% | 3.4M | #28 DC | — | — | |
| Pedro Bravo | DM | 22 | Silkeborg | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 106 | 130 | 40% | 111% | 3.6M | #28 DC | — | — | |
| Thiago Silvero | DR | 20 | Vélez | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 132 | 40% | 106% | 2.9M | #28 DC | — | — | |
| Mateo Solís | DM | 20 | Goianésia | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 83 | 82 | 40% | 89% | 250.0K | #28 DC | — | — | |
| Cedric Hatenboer | DM | 21 | Anderlecht | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 101 | 101 | 40% | 105% | 4.7M | #28 DC | — | — | |
| Jon Esenga | DL | 19 | Kalmar FF | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 76 | 115 | 40% | 102% | 450.0K | #28 DC | — | — | |
| Joseph Jones | DL | 21 | Kryvbas | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 89 | 98 | 40% | 94% | 750.0K | #28 DC | — | — | Tutum |
| Joe Johnson | DL | 20 | Luton Town | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 125 | 40% | 100% | 3.1M | #28 DC | — | — | |
| Sho Fukuda | AML | 25 | Brondby | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 105 | 40% | 92% | 2.1M | #19 FR | — | — | |
| Leo Ceara | ST | 31 | Kashima Antlers | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 124 | 40% | 105% | 3.2M | #6 FR | — | — | Yaş |
| Marcinho | AMR | 31 | Kawasaki Frontale | Yuki Nakata | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 136 | 40% | 97% | 2.9M | #3 MR | — | — | Yaş |
| Marcus Vinicius | MR | 28 | Nagoya Grampus | Maya Tanaka | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 94 | 40% | 88% | 2.6M | #2 FR | — | — | |
| Koki Machida | DC | 29 | Kashima Antlers | Takehiro Sakai | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 133 | 40% | 111% | 6.0M | #4 DR | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 24 | Barcelona | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Gianluca Scamacca | ST | 27 | Atalanta | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 27.9M | — | — | — | |
| Ermedin Demirović | AML | 28 | VfB Stuttgart | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 22.5M | — | — | — | |
| Gonzalo Plata | MR | 26 | Dinamo Moscow | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 15.0M | — | — | — | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | 29 | Crystal Palace | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 31.5M | — | — | — | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | Leicester City | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Otávio | DM | 31 | FC Copenhagen | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 5.2M | — | — | — | |
| Oleksandr Zubkov | MR | 30 | AEK | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 6.1M | — | — | — | |
| Facundo Pellistri | MR | 24 | FC Augsburg | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 4.0M | — | — | — | |
| Jens Petter Hauge | AMR | 27 | Hajduk Split | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 9.3M | — | — | — | |
| Igoh Ogbu | DC | 26 | Zenit | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 146 | 35% | 100% | 5.4M | — | — | — | |
| Hayao Kawabe | DM | 31 | Sanfrecce Hiroshima | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Yasuto Wakizaka | MC | 31 | Kawasaki Frontale | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Tsuyoshi Watanabe | DC | 29 | Feyenoord | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Oleksandr Zinchenko | DL | 29 | Olympiacos | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 8.8M | — | — | — | |
| Moussa Sylla | AMR | 27 | Werder Bremen | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 6.3M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Tottenham | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 3.1M | — | — | — | |
| Patrick Berg | DM | 29 | Zenit | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 152 | 35% | 100% | 6.9M | — | — | — | |
| Lukáš Provod | AML | 30 | Slavia Prague | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 7.5M | — | — | — | |
| Andrews Tetteh | ST | 25 | Panathinaikos | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.9M | — | — | — | |
| Yuki Kakita | ST | 29 | Kashima Antlers | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 6.6M | — | — | — | |
| Ondřej Lingr | AMR | 28 | Korona | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 5.6M | — | — | — | |
| Andi Zeqiri | ST | 27 | Widzew Łódź | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.6M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 28 | AEK | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Mutsuki Kato | MC | 29 | Sanfrecce Hiroshima | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 5.2M | — | — | — | |
| Ryo Germain | AMR | 31 | Sanfrecce Hiroshima | Miki Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 3.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juho Lähteenmäki | DL | FC Nordsjaelland | #20 | — | Hemen Al | 122 | 132 | 75% | 109% | 4.1M | Tutum | Aktif |
| Rion Ichihara | DR | AZ | #22 | — | Hemen Al | 90 | 107 | 75% | 98% | 3.1M | Aktif | |
| Juan Pablo De la Reta | DL | Maipú | #33 | #28 | Hemen Al | 110 | 118 | 67% | 105% | 650.0K | Aktif | |
| Ian Garguez | DR | Palestino | #11 | — | Hemen Al | 104 | 125 | 67% | 105% | 1.3M | Aktif | |
| Felipe Faúndez | DR | O'Higgins | #23 | — | Hemen Al | 96 | 104 | 67% | 102% | 800.0K | Aktif | |
| Godwin Oham | DR | Warri Wolves | #27 | #28 | Hemen Al | 81 | 94 | 67% | 90% | 550.0K | Aktif | |
| Riku Yamane | DM | Yokohama F. Marinos | #32 | #32 | Hemen Al | 142 | 155 | 40% | 107% | 9.8M | Aktif | |
| Kaito Yasui | DM | Urawa Reds | #26 | #32 | Hemen Al | 131 | 147 | 40% | 106% | 9.6M | Aktif | |
| Gonzalo Plata | MR | Dinamo Moscow | #50 | #32 | Hemen Al | 129 | 145 | 40% | 103% | 11.0M | Sakat | Aktif |
| Ryuya Nishio | DR | Omiya Ardija | #3 | — | Hemen Al | 128 | 135 | 40% | 112% | 5.6M | Aktif | |
| Shuto Nakano | DR | Sanfrecce Hiroshima | #35 | #32 | Hemen Al | 127 | 139 | 40% | 104% | 6.5M | Aktif | |
| Thiago Silvero | DR | Vélez | #11 | — | Hemen Al | 126 | 132 | 40% | 106% | 2.9M | Aktif | |
| Rodrigo Huescas | DR | FC Copenhagen | #36 | #32 | Hemen Al | 125 | 131 | 40% | 105% | 8.1M | Aktif | |
| Hirokazu Ishihara | DR | FC Tokyo | #45 | #31 | Hemen Al | 122 | 132 | 40% | 110% | 7.0M | Aktif | |
| Matías Pellegrini | MC | Vélez | #35 | #32 | Hemen Al | 120 | 132 | 40% | 103% | 2.4M | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Luciano Juba | DL | Bahia | #45 | #31 | Hemen Al | 119 | 125 | 40% | 111% | 12.0M | Aktif | |
| Shunki Higashi | DM | Sanfrecce Hiroshima | #32 | #32 | Hemen Al | 116 | 134 | 40% | 107% | 5.5M | Aktif | |
| Yuta Goke | WR | Vissel Kobe | #28 | #32 | Hemen Al | 115 | 124 | 40% | 99% | 5.3M | Aktif | |
| Ronan Kpakio | DR | Cardiff City | #14 | — | Hemen Al | 114 | 123 | 40% | 103% | 3.7M | Aktif | |
| Juan Pablo De la Reta | DL | Maipú | #30 | #28 | Hemen Al | 109 | 119 | 40% | 105% | 650.0K | Aktif | |
| Yaimar Medina | DL | Racing Genk | #18 | — | Hemen Al | 108 | 119 | 40% | 110% | 6.5M | Aktif | |
| Pedro Bravo | DM | Silkeborg | #12 | — | Hemen Al | 106 | 130 | 40% | 111% | 3.6M | Aktif | |
| Joe Johnson | DL | Luton Town | #7 | — | Hemen Al | 105 | 125 | 40% | 100% | 3.1M | Aktif | |
| Ian Garguez | DR | Palestino | #7 | — | Hemen Al | 102 | 113 | 40% | 105% | 1.3M | Aktif | |
| John Mellberg | DC | Red Bull Salzburg | #31 | #28 | Hemen Al | 101 | 119 | 40% | 105% | 3.3M | Aktif | |
| Juho Lähteenmäki | DL | FC Nordsjaelland | #9 | — | Hemen Al | 100 | 130 | 40% | 109% | 4.1M | Tutum | Aktif |
| Emmanuel Michael | DL | Austria Klagenfurt | #15 | — | Hemen Al | 91 | 106 | 40% | 101% | 1.8M | Aktif | |
| Joseph Jones | DL | Kryvbas | #8 | — | Hemen Al | 89 | 98 | 40% | 94% | 750.0K | Tutum | Aktif |
| Ola Visted | DR | Viking | #20 | — | Hemen Al | 88 | 114 | 40% | 105% | 1.5M | Aktif | |
| Jon Esenga | DL | Kalmar FF | #8 | — | Hemen Al | 76 | 115 | 40% | 102% | 450.0K | Aktif | |
| Godwin Oham | DR | Warri Wolves | #15 | — | Hemen Al | 73 | 90 | 40% | 90% | 550.0K | Aktif | |
| Diego Ochoa | GK | UCV | #4 | — | Hemen Al | 67 | 83 | 40% | 102% | 30.0K | Aktif | |
| Nikita Stoinov | DC | Dinamo Bucharest | #30 | #28 | Al | 121 | 125 | 75% | 110% | 2.2M | Aktif | |
| Juho Lähteenmäki | DL | FC Nordsjaelland | #10 | — | Al | 128 | 133 | 67% | 109% | 4.1M | Tutum | Aktif |
| Shuto Nakano | DR | Sanfrecce Hiroshima | #38 | #32 | Al | 124 | 126 | 67% | 104% | 6.5M | Aktif | |
| Mateo Mendoza | DR | Godoy Cruz | #21 | — | Al | 123 | 124 | 67% | 113% | 2.6M | Aktif | |
| Rion Ichihara | DR | AZ | #17 | — | Al | 110 | 113 | 67% | 98% | 3.1M | Aktif | |
| Luiz Henrique | AMR | Zenit | #46 | #32 | Al | 158 | 160 | 40% | 107% | 26.1M | Aktif | |
| Riku Handa | DR | Gamba Osaka | #34 | #31 | Al | 138 | 142 | 40% | 111% | 8.2M | Aktif | |
| Franco Ibarra | DM | Rosario Central | #44 | #31 | Al | 137 | 137 | 40% | 116% | 7.4M | Aktif | |
| Marcinho | AMR | Kawasaki Frontale | #2 | — | Al | 135 | 136 | 40% | 97% | 2.9M | Yaş | Aktif |
| Nikita Stoinov | DC | Dinamo Bucharest | #16 | — | Al | 133 | 134 | 40% | 110% | 2.3M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #50 | #32 | Al | 132 | 133 | 40% | 103% | 8.0M | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #49 | #32 | Al | 126 | 126 | 40% | 103% | 8.2M | Aktif | |
| Jordan Holsgrove | DM | Estoril Praia | #29 | #31 | Al | 124 | 129 | 40% | 113% | 17.0M | Aktif | |
| Daiya Tono | MC | Yokohama F. Marinos | #47 | #32 | Al | 120 | 120 | 40% | 101% | 6.6M | Aktif | |
| Leo Ceara | ST | Kashima Antlers | #5 | — | Al | 115 | 124 | 40% | 105% | 3.2M | Yaş | Aktif |
| Kanya Fujimoto | MC | Birmingham | #43 | #32 | Al | 111 | 124 | 40% | 100% | 8.6M | Aktif | |
| Cyriel Dessers | ST | Panathinaikos | #6 | — | Al | 110 | 125 | 40% | 101% | 1.8M | Yaş | Aktif |
| Kanji Okunuki | MR | Gamba Osaka | #46 | #32 | Al | 109 | 133 | 40% | 94% | 4.8M | Aktif | |
| Sergio Guerrero | DM | Bruk-Bet Termalica | #44 | #31 | Al | 107 | 114 | 40% | 105% | 1.2M | Aktif | |
| Felipe Faúndez | DR | O'Higgins | #12 | — | Al | 106 | 109 | 40% | 102% | 800.0K | Aktif | |
| Jacob Italiano | DL | Grazer AK | #34 | #31 | Al | 106 | 109 | 40% | 103% | 3.9M | Aktif | |
| Cedric Hatenboer | DM | Anderlecht | #9 | — | Al | 101 | 101 | 40% | 105% | 4.7M | Aktif | |
| Tadeáš Hájovský | DR | AS Trencin | #21 | — | Al | 100 | 105 | 40% | 95% | 2.4M | Tutum | Aktif |
| Ayumu Toyoda | DM | Sagan Tosu | #25 | #31 | Al | 98 | 103 | 40% | 104% | 2.2M | Aktif | |
| Rion Ichihara | DR | AZ | #51 | #31 | Düşün | 90 | 103 | 80% | 98% | 3.1M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #36 | #32 | Düşün | 141 | 127 | 67% | 106% | 6.2M | Aktif | |
| Rodrigo Huescas | DR | FC Copenhagen | #42 | #31 | Düşün | 135 | 128 | 67% | 112% | 8.1M | Aktif | |
| Nikita Stoinov | DC | Dinamo Bucharest | #24 | #28 | Düşün | 130 | 120 | 67% | 110% | 2.2M | Aktif | |
| Shunki Higashi | DM | Sanfrecce Hiroshima | #38 | #32 | Düşün | 130 | 128 | 67% | 107% | 5.5M | Aktif | |
| João Teixeira | DM | Porto | #33 | #28 | Düşün | 118 | 117 | 67% | 107% | 2.8M | Aktif | |
| Emmanuel Michael | DL | Austria Klagenfurt | #17 | — | Düşün | 114 | 109 | 67% | 101% | 1.8M | Aktif | |
| Riku Yamane | DM | Yokohama F. Marinos | #47 | #32 | Düşün | 151 | 147 | 40% | 108% | 9.8M | Aktif | |
| Koki Machida | DC | Kashima Antlers | #3 | — | Düşün | 144 | 133 | 40% | 111% | 6.0M | Aktif | |
| Matheus Thuler | DC | Vissel Kobe | #40 | #31 | Düşün | 144 | 132 | 40% | 112% | 7.2M | Aktif | |
| Felipe Augusto | AMR | Zenit | #41 | #32 | Düşün | 139 | 124 | 40% | 101% | 14.0M | Aktif | |
| Lorenzo Scipioni | DM | Olympiacos | #19 | — | Düşün | 137 | 124 | 40% | 111% | 3.0M | Aktif | |
| Shunki Higashi | DM | Sanfrecce Hiroshima | #48 | #31 | Düşün | 137 | 129 | 40% | 110% | 5.5M | Aktif | |
| Magnus Bech Riisnæs | DR | Bodo/Glimt | #14 | — | Düşün | 136 | 118 | 40% | 107% | 3.4M | Aktif | |
| Tojiro Kubo | DR | Kashiwa Reysol | #39 | #32 | Düşün | 136 | 124 | 40% | 99% | 5.6M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #29 | #31 | Düşün | 135 | 130 | 40% | 113% | 6.2M | Aktif | |
| Yuto Ozeki | DM | Kawasaki Frontale | #25 | #31 | Düşün | 134 | 122 | 40% | 108% | 3.9M | Aktif | |
| Kento Shiogai | AMR | VfL Wolfsburg | #39 | #32 | Düşün | 134 | 119 | 40% | 99% | 9.3M | Aktif | |
| Sampson Dweh | DC | Viktoria Plzen | #42 | #31 | Düşün | 133 | 131 | 40% | 111% | 6.9M | Aktif | |
| Mateo Mendoza | DR | Godoy Cruz | #18 | — | Düşün | 132 | 122 | 40% | 113% | 2.6M | Aktif | |
| Koki Kumasaka | DM | Kashiwa Reysol | #28 | #32 | Düşün | 132 | 129 | 40% | 104% | 5.7M | Aktif | |
| Joe Bell | DM | Bryne | #37 | #31 | Düşün | 132 | 129 | 40% | 113% | 4.1M | Aktif | |
| Nicolás Arévalo | DM | Metalist | #51 | #31 | Düşün | 132 | 124 | 40% | 110% | 3.3M | Aktif | |
| João Teixeira | DM | Porto | #19 | — | Düşün | 131 | 126 | 40% | 107% | 2.7M | Aktif | |
| Martin Gjone | DC | HamKam | #24 | #28 | Düşün | 130 | 103 | 40% | 102% | 1.7M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #26 | #32 | Düşün | 130 | 120 | 40% | 101% | 5.8M | Aktif | |
| Maicon | DL | Levski | #37 | #31 | Düşün | 130 | 119 | 40% | 109% | 6.0M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #49 | #32 | Düşün | 130 | 122 | 40% | 103% | 8.0M | Aktif | |
| Hijiri Kato | DL | Omiya Ardija | #48 | #31 | Düşün | 130 | 107 | 40% | 104% | 3.9M | Aktif | |
| Famara Camara | DM | Ranheim | #23 | — | Düşün | 128 | 104 | 40% | 104% | 1.9M | Aktif | |
| Jonathan De Irastorza | DL | Independiente | #16 | — | Düşün | 126 | 122 | 40% | 110% | 3.2M | Aktif | |
| Kaito Matsuzawa | MC | Sint-Truiden | #41 | #32 | Düşün | 120 | 111 | 40% | 99% | 2.5M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #43 | #32 | Düşün | 120 | 113 | 40% | 97% | 3.2M | Aktif | |
| Rion Ichihara | DR | AZ | #13 | — | Düşün | 119 | 91 | 40% | 97% | 2.7M | Aktif | |
| Yuki Ohashi | AML | Blackburn Rovers | #1 | — | Düşün | 113 | 108 | 40% | 103% | 3.6M | Aktif | |
| Yuki Kobayashi | DC | Jagiellonia | #40 | #31 | Düşün | 111 | 104 | 40% | 102% | 1.7M | Aktif | |
| Yuki Ohashi | AML | Blackburn Rovers | #2 | — | Düşün | 110 | 101 | 40% | 101% | 3.7M | Aktif | |
| Sho Fukuda | AML | Brondby | #6 | — | Düşün | 102 | 105 | 40% | 92% | 2.1M | Aktif | |
| Marcus Vinicius | MR | Nagoya Grampus | #1 | — | Düşün | 96 | 94 | 40% | 88% | 2.6M | Aktif | |
| Lord Afrifa | DM | Sturm Graz | #27 | #28 | Düşün | 88 | 81 | 40% | 92% | 600.0K | Aktif | |
| Mateo Solís | DM | Goianésia | #10 | — | Düşün | 83 | 82 | 40% | 89% | 250.0K | Aktif | |
| Ilja Zubenko | DM | Rostov | #31 | #28 | Düşün | 79 | 69 | 40% | 88% | 450.0K | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #24 | #28 | DC | 67 | 16–21 | 6.5M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #27 | #28 | DC | 67 | 16–21 | 6.5M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #30 | #28 | DC | 67 | 16–21 | 6.5M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #31 | #28 | DC | 67 | 16–21 | 6.5M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #33 | #28 | DC | 67 | 16–21 | 6.5M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #25 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #29 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #34 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #37 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #40 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #42 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #44 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #45 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #48 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #51 | #31 | DM | 100 | 20–27 | 7.6M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #26 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #28 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #32 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #35 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #36 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #38 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #39 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #41 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #43 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #46 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #47 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #49 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Yuki Nakata | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #50 | #32 | MR | 107 | 20–27 | 1.1M | Maya Tanaka | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Maya Tanaka | Albirex Niigata U18 | #33, #34, #35 | 30.10.2026 |
| Yuki Nakata | Kashiwa Reysol U18 | #33, #34, #35 | 30.10.2026 |
| Takehiro Sakai | Shonan Bellmare U18 | #11 | 30.10.2026 |
| Takehiro Sakai | Jubilo Iwata U18 | #29, #31, #32 | 30.10.2026 |
| Takehiro Sakai | Gamba Osaka U18 | #28, #29, #30 | 30.10.2026 |
| Yosuke Sakai | Urawa Reds U18 | #13 | 30.10.2026 |
| Takehiro Sakai | Kawasaki Frontale U20 | #45, #47 | |
| Takehiro Sakai | Ventforet Kofu U20 | #48, #49 | |
| Takehiro Sakai | Yokohama F. Marinos U20 | #50, #51 | |
| Yuki Nakata | Kashima Antlers U20 | #40, #41 | |
| Maya Tanaka | Shonan Bellmare U20 | #50, #51 | |
| Yuki Nakata | Nagoya Grampus U20 | #50, #51 | |
| Yuki Nakata | FC Tokyo U20 | #48, #50 | |
| Yuki Nakata | Sagan Tosu U20 | #43, #44 | |
| Takehiro Sakai | Sanfrecce Hiroshima U20 | #48, #50 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.28 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Faúndez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rion Ichihara | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Michael | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Godwin Oham | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Mendoza | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.28 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Felipe Faúndez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Rion Ichihara | İzle | 0.00 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Maya Tanaka | Emmanuel Michael | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Godwin Oham | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Maya Tanaka | Mateo Mendoza | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.28 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Faúndez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rion Ichihara | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Michael | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Godwin Oham | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Stoinov | Listeye Al | #28 | 1.92 | ✓ | — | 0.00 | 0.34 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.28 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Felipe Faúndez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Rion Ichihara | İzle | 0.00 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Maya Tanaka | Emmanuel Michael | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Godwin Oham | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Maya Tanaka | Nikita Stoinov | Güçlü Onay | 1.92 | 75% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | Reddet | #32 | -1.00 | — | — | 1.50 | 6.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.28 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Faúndez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rion Ichihara | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Michael | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Stoinov | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Reddet | -0.89 | 67% | Çok Pahalı |
| Yuki Nakata | Kaito Yasui | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.28 | 75% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Felipe Faúndez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Rion Ichihara | İzle | 0.00 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Maya Tanaka | Emmanuel Michael | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Nikita Stoinov | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rion Ichihara | İzlemeye Devam | #28 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Michael | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Rion Ichihara | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Maya Tanaka | Emmanuel Michael | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Garguez | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juho Lähteenmäki | İzlemeye Devam | #28 | 1.14 | ✓ | — | 0.25 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ian Garguez | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Juho Lähteenmäki | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Bitello | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Svit Sešlar | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Shumpei Naruse | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | Listeye Al | — | 1.84 | ✓ | — | 0.00 | 0.17 | Mutabakatla transfer |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Shumpei Naruse | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ammar Ramadan | Onayla | 0.71 | 66% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ammar Ramadan | Onayla | 1.13 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ivan Bašić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Maya Tanaka | Ivan Bašić | Onayla | 1.09 | 64% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton Galdino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Watanabe | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryota Oshima | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Takumi Nagaishi | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miki Kubo | Everton Galdino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Taiki Watanabe | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Ryota Oshima | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Shumpei Naruse | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ammar Ramadan | Onayla | 0.71 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ivan Bašić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Yuki Nakata | Takumi Nagaishi | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wataru Goto | İzlemeye Devam | #5 | 0.52 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Everton Galdino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Watanabe | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Meshino | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryota Oshima | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurato Ikeda | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yoshiki Narahara | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Maya Nakamura | Wataru Goto | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Maya Furuhashi | Wataru Goto | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Everton Galdino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Taiki Watanabe | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miki Kubo | Ryotaro Meshino | Onayla | 0.74 | 70% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Ryota Oshima | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Jurato Ikeda | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Shinji Doan | Shumpei Naruse | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Yosuke Sakai | Yoshiki Narahara | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | Urawa Reds | DM | Defans | 137 | 142 | 59% | 7.6M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 149 | 149 | 35% | 18.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Gianluca Scamacca | Atalanta | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 27.9M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Ermedin Demirović | VfB Stuttgart | AML | Forvet | 144 | 144 | 35% | 22.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Gonzalo Plata | Dinamo Moscow | MR | Forvet | 142 | 142 | 35% | 15.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Jean-Philippe Mateta | Crystal Palace | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 31.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 66% | 9.9M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 16.2M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 7.5M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Svit Sešlar | NK Celje | MC | Orta Saha | 120 | 123 | 66% | 6.7M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 145 | 145 | 47% | 6.7M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Otávio | FC Copenhagen | DM | Defans | 151 | 151 | 35% | 5.2M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Oleksandr Zubkov | AEK | MR | Orta Saha | 144 | 144 | 35% | 6.1M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 136 | 136 | 35% | 4.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Jens Petter Hauge | Bodo/Glimt | AMR | Orta Saha | 138 | 138 | 35% | 9.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Igoh Ogbu | Slavia Prague | DC | Defans | 146 | 146 | 35% | 5.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Hayao Kawabe | Sanfrecce Hiroshima | DM | Orta Saha | 143 | 143 | 35% | 5.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Yasuto Wakizaka | Kawasaki Frontale | MC | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 4.1M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Tsuyoshi Watanabe | Feyenoord | DC | Defans | 141 | 141 | 35% | 5.5M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Oleksandr Zinchenko | Olympiacos | DL | Defans | 149 | 149 | 35% | 8.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Moussa Sylla | Schalke 04 | AMR | Forvet | 130 | 130 | 47% | 6.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 128 | 128 | 35% | 3.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Patrick Berg | Bodo/Glimt | DM | Orta Saha | 152 | 152 | 35% | 6.9M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | AML | Orta Saha | 148 | 148 | 35% | 7.5M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Andrews Tetteh | Panathinaikos | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 5.9M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Yuki Kakita | Kashima Antlers | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 6.6M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ondřej Lingr | Korona | AMR | Forvet | 133 | 133 | 35% | 5.6M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Andi Zeqiri | Widzew Łódź | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 5.6M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Luka Jović | AEK | ST | Forvet | 137 | 137 | 35% | 7.6M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 136 | 136 | 35% | 1.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mutsuki Kato | Sanfrecce Hiroshima | MC | Forvet | 136 | 136 | 35% | 5.2M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ryo Germain | Sanfrecce Hiroshima | AMR | Forvet | 136 | 136 | 35% | 3.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 765.0K | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #13 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 104 | 104 | 20–31 | 6.5M | Görüşmede | Taiki Watanabe | ✓ |
| #2 | FR | Kritik | Diziliş Boşluğu | 93 | 107 | 20–31 | 6.5M | Listede | Yuki Ohashi | ✓ |
| #19 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 107 | 107 | 20–31 | 5.8M | Listede | Cyriel Dessers | ✓ |
| #5 | GK | İsteğe Bağlı | Gelişim | 61 | 86 | 16–21 | 2.2M | Listede | Diego Ochoa | ✓ |
| #21 | MC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 67 | 92 | 16–21 | 5.8M | Listede | Ammar Ramadan | ✓ |
| #23 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 88 | 93 | 18–32 | 2.9M | Listede | Ryotaro Tsunoda | ✓ |
| #28 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 67 | 92 | 16–21 | 6.5M | Listede | — | — |
| #31 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 100 | 110 | 20–27 | 7.6M | İzlemede | — | — |
| #32 | MR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 107 | 117 | 20–27 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #18 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 88 | 98 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #3 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 105 | 105 | 20–31 | 6.5M | Tamamlandı | Tsuyoshi Ogashiwa | ✓ |
| #4 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 104 | 104 | 20–31 | 6.5M | Tamamlandı | Ryuya Nishio | ✓ |
| #6 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 107 | 107 | 20–31 | 6.5M | Tamamlandı | Daiju Sasaki | ✓ |
| #10 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 68 | 73 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Jurato Ikeda | ✓ |
| #15 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 68 | 73 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Jurato Ikeda | ✓ |
| #17 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 88 | 98 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #16 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 92 | 97 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Takumi Nagaishi | ✓ |