| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $124K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $23K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $697K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $62K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $277K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $1.5M | $1.1M | $416K | $17.1M |
| Feb 2027 | $1.5M | $967K | $535K | $16.6M |
| Jan 2027 | $1.7M | $964K | $699K | $18.3M |
| Dec 2026 | $325K | $910K | $-584K | $17.6M |
| Nov 2026 | $444K | $1.0M | $-560K | $18.1M |
| Oct 2026 | $339K | $988K | $-650K | $18.7M |
| Sep 2026 | $18.1M | $580K | $17.5M | $19.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |