| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlad Chiricheş | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 86 | 81 | 58% | 100% | 54.0K | — | — | — | |||
| Georgi Milanov | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 69 | 78 | 58% | 100% | 8.1K | — | — | — | |||
| João Paulo | DM | 33 | FCSB | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 82 | 52% | 100% | 40.0K | — | — | — | ||
| Franco Mastantuono | AMR | 23 | Real Madrid | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2029 | 03.06.2029 | 1 | 0 | 162 | 161 | 40% | 123% | 191.0M | — | — | — | ||
| Lamine Yamal | AMR | 23 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2029 | 03.06.2029 | 1 | 0 | 154 | 162 | 40% | 120% | 144.0M | — | — | — | ||
| Samuel Soares | GK | 28 | Athletic Bilbao | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2029 | 02.06.2029 | 1 | 0 | 150 | 145 | 40% | 108% | 29.0M | — | — | — | ||
| Lucas Chevalier | GK | 29 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2029 | 02.06.2029 | 1 | 0 | 163 | 151 | 40% | 110% | 18.0M | — | — | — | ||
| Pedri | DM | 28 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 156 | 161 | 40% | 124% | 72.0M | — | — | — | ||
| Marc Bernal | DM | 24 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 157 | 147 | 40% | 122% | 67.0M | — | — | — | ||
| Ander Astralaga | GK | 27 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 155 | 148 | 40% | 117% | 44.0M | — | — | — | ||
| Dean Huijsen | DC | 26 | Real Madrid | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 157 | 149 | 40% | 125% | 28.0M | — | — | — | ||
| Marc Bernal | DM | 24 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 154 | 151 | 40% | 122% | 76.0M | — | — | — | ||
| Jean-Luc Gonzalez | DC | 28 | Chamois Niortais | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2028 | 02.06.2028 | 1 | 0 | 127 | 139 | 40% | 115% | 17.1M | — | — | — | ||
| Senny Mayulu | AMC | 25 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 144 | 137 | 40% | 114% | 32.0M | — | — | — | ||
| Mile Svilar | GK | 31 | AS Roma | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 141 | 137 | 40% | 98% | 13.0M | — | — | — | ||
| Christos Mandas | GK | 29 | Lazio | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 125 | 142 | 40% | 98% | 8.7M | — | — | — | ||
| Salvatore Esposito | DM | 30 | Spezia | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2028 | 02.01.2028 | 1 | 0 | 134 | 137 | 40% | 119% | 21.0M | — | — | — | ||
| Victor Osimhen | ST | 32 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 16.07.2027 | 16.07.2027 | 1 | 0 | 133 | 127 | 40% | 111% | 16.0M | — | — | — | ||
| Petar Zovko | GK | 29 | Lokomotiv Plovdiv | Transfer Talebi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 89 | 98 | 40% | 75% | 1.2M | — | — | — | ||
| Luca Gozza | GK | 22 | Sambenedettese | Transfer Talebi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 89 | 84 | 40% | 73% | 250.0K | — | — | — | Tutum | |
| Sandi Birsa | GK | 25 | Ujpest | Transfer Talebi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 102 | 89 | 40% | 75% | 1.6M | — | — | — | ||
| Răzvan Sava | GK | 28 | Udinese | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 121 | 113 | 40% | 89% | 8.3M | — | — | — | ||
| Alessio Zerbin | WR | 32 | Napoli | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 123 | 119 | 40% | 109% | 27.9M | — | — | — | ||
| Danil Krugovoy | DL | 33 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 106 | 107 | 40% | 96% | 3.5M | — | — | — | ||
| — | — | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 99 | 40% | 95% | 4.7M | — | — | — | ||||
| Mihai Mitrita | DC | 29 | Astra | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 107 | 109 | 40% | 98% | 1.9M | — | — | — | ||
| Evgeny Latyshonok | GK | 32 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 11.01.2027 | 3 | 0 | 113 | 136 | 40% | 93% | 6.0M | — | — | — | ||
| Mihai Marin | DC | 29 | CFR Cluj | Transfer Talebi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 112 | 112 | 40% | 102% | 2.7M | — | — | — | ||
| Cristian Keseru | DC | 28 | Astra | Transfer Talebi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 124 | 40% | 104% | 2.2M | — | — | — | ||
| Ruslan Litvinov | DC | 29 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 113 | 40% | 102% | 6.8M | — | — | — | ||
| Marius Burca | WL | 31 | Dinamo Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 118 | 40% | 110% | 13.0M | — | — | — | ||
| Iván Jaime | AML | 30 | Dinamo Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 116 | 40% | 105% | 9.9M | — | — | — | ||
| Victor Osimhen | ST | 32 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 144 | 136 | 40% | 110% | 20.0M | — | — | — | ||
| Hendrik Bonmann | GK | 37 | Ludogorets | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 10.08.2026 | 2 | 0 | 110 | 106 | 40% | 89% | 750.0K | — | — | — | Yaş | |
| Janos Lang | FL | 24 | Haladas | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 95 | 40% | 87% | 1.2M | — | — | — | ||
| Marian Huja | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 91 | 38% | 100% | 450.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Martinelli | GK | Athletic Bilbao | #28 | — | Hemen Al | 137 | 148 | 40% | 99% | 6.7M | Gölge | |
| Radosław Żelezny | GK | Fiorentina | #28 | — | Düşün | 128 | 130 | 40% | 97% | 3.1M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martin Frese | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dragos Hagi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Reddet | -1.54 | 76% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragos Hagi | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martin Frese | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dragos Hagi | Reddet | -1.54 | 76% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Frese | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Frese | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martin Frese | Reddet | -1.54 | 76% | Çok Pahalı | |
| Player #43080271 | Reddet | -1.54 | 76% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Deac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Deac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Deac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Deac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Deac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Reddet | — | -1.47 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Florin Mitrita | Reddet | — | -1.47 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43080271 | Reddet | — | -1.47 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cosmin Deac | Reddet | — | -1.47 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Reddet | — | -1.47 | — | — | 1.50 | 40000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3060000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı | |
| Florin Mitrita | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı | |
| Player #43080271 | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı | |
| Cosmin Deac | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı | |
| Sergiu Ratiu | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.76 | 2.13 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 144.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 317.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Lukáš Zima | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.76 | 2.13 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 144.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 317.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Chiriches | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.01 | 2.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Lukáš Zima | Reddet | — | -1.47 | — | — | 0.76 | 2.13 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 144.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 317.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Lukáš Zima | Reddet | -1.47 | 72% | Çok Pahalı | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Chiriches | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.63 | 1.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Lukáš Zima | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.34 | 1.60 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 108.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 237.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Lukáš Zima | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Chiriches | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.63 | 1.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Lukáš Zima | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.34 | 1.60 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 108.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 237.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Lukáš Zima | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukáš Zima | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.34 | 1.60 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Sergiu Chiriches | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.63 | 1.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Mitrita | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43080271 | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergiu Ratiu | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Cosmin Deac | Yönetime Sor | — | 1.17 | ✓ | — | 0.23 | 1.42 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Radosław Żelezny | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 108.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Martinelli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 237.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukáš Zima | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Daniel Graovac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Florin Mitrita | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Player #43080271 | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Sergiu Ratiu | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cosmin Deac | Onayla | 1.17 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danny Castro | Botosani | GK | Kaleci | 87 | 106 | 28% | 250.0K | 20.11.2027 | 0 | 1 |
| Dmitry Philippov | Petrolul | DL | Defans | 111 | 145 | 65% | 1.4M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Ilja Kirsh | Petrolul | DC | Defans | 113 | 127 | 65% | 2.0M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Kevin Pina | Petrolul | DM | Defans | 107 | 118 | 65% | 1.1M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Nikita Krivtsov | Petrolul | DM | Defans | 115 | 132 | 65% | 2.1M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Dmitry Vasiljev | Petrolul | DM | Defans | 107 | 128 | 65% | 1.7M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Yury Gorshkov | Petrolul | DL | Defans | 97 | 124 | 65% | 850.0K | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Artem Bandikyan | Petrolul | DR | Defans | 102 | 130 | 65% | 1.2M | 30.10.2027 | 2 | 0 |
| Petrolul | DR | Defans | 97 | 119 | 65% | 700.0K | 30.10.2027 | 2 | 0 | |
| Mikhail Umnikov | Petrolul | DM | Defans | 108 | 136 | 48% | 1.5M | 30.10.2027 | 1 | 0 |
| Arsen Adamov | Petrolul | DR | Defans | 106 | 124 | 48% | 1.2M | 30.10.2027 | 1 | 0 |
| Du Queiróz | Petrolul | DM | Defans | 104 | 124 | 48% | 1.1M | 30.10.2027 | 1 | 0 |
| Petrolul | DM | Defans | 100 | 117 | 48% | 700.0K | 28.08.2027 | 1 | 0 | |
| Leon Zaidenzal | Petrolul | DR | Defans | 98 | 122 | 48% | 800.0K | 28.08.2027 | 1 | 0 |
| Daniil Denisov | Petrolul | DR | Defans | 94 | 119 | 48% | 700.0K | 28.08.2027 | 1 | 0 |
| Universitatea Craiova | DL | Defans | 102 | 121 | 65% | 1.5M | 31.10.2026 | 2 | 0 | |
| Marian Huja | CFR Cluj | DC | Defans | 83 | 91 | 38% | 450.0K | 17.10.2026 | 0 | 2 |
| Matvey Lukin | Astra | DC | Defans | 99 | 117 | 48% | 500.0K | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Radosław Żelezny | Kaleci | 128 | 28.08.2028 | 40% | Düşün |
| Tommaso Martinelli | Kaleci | 137 | 28.08.2028 | 40% | Hemen Al |