| TV Geliri | $45K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $505K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $80K | $758K | $-678K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $56K | $716K | $-660K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $55K | $626K | $-570K | $-812K |
| Nov 2026 | $56K | $634K | $-578K | $-241K |
| Oct 2026 | $829K | $1.0M | $-189K | $337K |
| Sep 2026 | $104K | $594K | $-490K | $526K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |