| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aron Gunnarsson | Baş Scout | 9 | 0 | 41% | 01.01.2027 | İskandinavya |
| Alfred Bodvarsson | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 53% | 25.01.2027 | |
| Kristinn Johannsson | Scout | 2 | 0 | 55% | 31.08.2026 | |
| Scout | 1 | 0 | 48% | 25.01.2027 | ||
| Johann Eyjolfsson | Scout | 1 | 0 | 55% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristján Oddur Haagensen | DM | 19 | Valur | Johann Eyjolfsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 55 | 54 | 55% | 100% | 50.0K | — | — | Reddet | |
| Sindri Snær Magnússon | DM | 35 | Keflavik | Kristinn Johannsson | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 60 | 55% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Guðmundur Þórarinsson | DL | 34 | IA | Kristinn Johannsson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 56 | 73 | 55% | 100% | 9.0K | — | — | — | |
| Egill Valur Karlsson | DR | 18 | Breidablik | Alfred Bodvarsson | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 65 | 85 | 53% | 100% | 3.5K | — | — | — | |
| Jakob Gunnar Sigurðsson | ST | 19 | KR | Alfred Bodvarsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 94 | 53% | 100% | 22.5K | — | — | — | |
| Andri Rúnar Bjarnason | AMC | 36 | Stjarnan | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 67 | 48% | 100% | 10.0K | — | — | — | ||
| Alasana Yirajang | AMR | 22 | KR | Aron Gunnarsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 113 | 48% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Ólafur Kristófer Helgason | GK | 24 | Fylkir | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 52 | 57 | 40% | 58% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Johannes Kreidl | GK | 31 | KuPS | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 76 | 40% | 64% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Arttu Lötjönen | DC | 23 | KuPS | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 76 | 40% | 69% | 400.0K | — | — | — | Tutum |
| Jere Kallinen | DM | 25 | HJK | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 73 | 40% | 75% | 550.0K | — | — | — | Tutum |
| Samuel Chukwudi | DC | 23 | SJK | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 77 | 40% | 65% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Karl Ward | DC | 22 | KuPS | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 68 | 40% | 68% | 500.0K | — | — | — | Tutum |
| Roni Hudd | AMR | 22 | HJK | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 85 | 40% | 74% | 750.0K | — | — | — | Tutum |
| Lassi Lappalainen | WR | 28 | HJK | Aron Gunnarsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 89 | 40% | 75% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jón Sölvi Símonarson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Óli Valur Ómarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Allan Purisevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sverrir Páll Hjaltested | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sverrir Páll Hjaltested | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hörður Ingi Gunnarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sverrir Páll Hjaltested | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hörður Ingi Gunnarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Þórður Sveinn Einarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sverrir Páll Hjaltested | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hörður Ingi Gunnarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Þórður Sveinn Einarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hörður Ingi Gunnarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 25000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Davíð Ingvarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hermann Þór Ragnarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bjarni Mark Duffield | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 153000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shkelzen Veseli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 90000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hrafn Guðmundsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hólmar Örn Eyjólfsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bjarni Mark Duffield | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 153000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shkelzen Veseli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 90000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ögmundur Kristinsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hrafn Guðmundsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ögmundur Kristinsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kristján Oddur Haagensen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hrafn Guðmundsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hólmar Örn Eyjólfsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bjarni Mark Duffield | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 153000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shkelzen Veseli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 90000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Mark Duffield | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16.11 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shkelzen Veseli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ögmundur Kristinsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kristján Oddur Haagensen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Allan Purisevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hrafn Guðmundsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hólmar Örn Eyjólfsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.19 | 2.84 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hólmar Örn Eyjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shkelzen Veseli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Birgir Steinn Styrmisson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hrafn Tómasson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bjarki Steinsen Arnarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Lingman | Vikingur | DM | Defans | 76 | 87 | 95% | 550.0K | 26.09.2026 | 7 | 0 |
| Alasana Yirajang | KR | AMR | Orta Saha | 88 | 113 | 48% | 950.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Miska Ylitolva | Valur | DR | Defans | 78 | 101 | 48% | 450.0K | 19.09.2026 | 1 | 0 |