| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $326K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $244K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $241K |
| Tesis Bakımı | $747K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.2M | $2.8M | $1.5M | $20.0M |
| Jul 2027 | $4.0M | $2.5M | $1.5M | $18.5M |
| Jun 2027 | $8.3M | $1.9M | $6.4M | $17.1M |
| May 2027 | $3.9M | $1.9M | $2.0M | $10.7M |
| Apr 2027 | $4.0M | $1.9M | $2.1M | $8.6M |
| Mar 2027 | $4.1M | $2.0M | $2.1M | $6.5M |
| Feb 2027 | $4.2M | $2.2M | $2.0M | $4.5M |
| Jan 2027 | $1.7M | $1.7M | $-26K | $2.5M |
| Dec 2026 | $1.6M | $1.7M | $-44K | $2.5M |
| Nov 2026 | $1.7M | $1.7M | $-58K | $2.5M |
| Oct 2026 | $556K | $1.8M | $-1.2M | $2.6M |
| Sep 2026 | $515K | $1.4M | $-914K | $3.8M |