| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $6K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $353K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $76K | $545K | $-469K | $-691K |
| Oct 2026 | $92K | $588K | $-496K | $-222K |
| Sep 2026 | $83K | $317K | $-234K | $274K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |