| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 8 | 0 | 50% | 31.01.2028 | Batı Afrika | |
| Albert Ofori | Scout | 7 | 0 | 47% | 17.07.2028 | Batı Afrika |
| Scout | 3 | 0 | 48% | 31.08.2026 | ||
| Scout | 2 | 0 | 70% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | GK | 33 | Wa All Stars | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 92 | 70% | 100% | 360.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Samuel Kyereh | GK | 33 | BA All Stars | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 83 | 70% | 100% | 270.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Francis Asamoah | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 83 | 58% | 100% | 18.0K | — | — | — | |||
| Benjamin Asare | GK | 36 | Hearts of Oak | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 72 | 58% | 100% | 27.0K | — | — | — | ||
| Prince Badu | DM | 28 | Asante Kotoko | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 80 | 52% | 100% | 30.0K | — | — | — | ||
| Emmanuel Amankwah | DL | 25 | Hearts of Oak | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 58 | 52% | 100% | 22.5K | — | — | — | ||
| Lauin Nashuan Ibrahim | DC | 20 | AS DGSSIE | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 17.07.2028 | 17.07.2028 | 1 | 0 | 70 | 100 | 48% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Sanele Sikhosana | ST | 24 | Kaizer Chiefs | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 76 | 105 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Elias Ileby Nakstad | DL | 20 | Foullah Edifice | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 65 | 100 | 48% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Oussama Benattia | DR | 23 | JS Kabylie | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 79 | 113 | 48% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Ousmane Coulibaly | AMR | 26 | Stade Malien | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 65 | 80 | 48% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Moussakoye Diallo | AMR | 32 | Stade Malien | Albert Ofori | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 64 | 75 | 48% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Ousmane Coulibaly | AMR | 26 | Stade Malien | Personel Önerisi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 65 | 80 | 48% | 100% | 100.0K | — | — | — | ||
| Elias Ileby Nakstad | DL | 20 | Foullah Edifice | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 65 | 100 | 48% | 100% | 60.0K | — | — | — | ||
| Oussama Benattia | DR | 23 | JS Kabylie | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 79 | 113 | 48% | 100% | 950.0K | — | — | — | ||
| Moussakoye Diallo | AMR | 32 | Stade Malien | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 64 | 75 | 48% | 100% | 80.0K | — | — | — | ||
| Sanele Sikhosana | ST | 24 | Kaizer Chiefs | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 105 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | ||
| Kwame Nuhu | DM | 26 | Wa All Stars | Albert Ofori | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 118 | 125 | 40% | 102% | 2.5M | — | — | — | |
| Jeffrey Asante | MC | 26 | BA All Stars | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 112 | 40% | 91% | 2.5M | — | — | — | ||
| Peter Amidu Acquah | AMR | 22 | Asante Kotoko | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 83 | 40% | 100% | 12.5K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #13 | #161 | GK | 146 | 21–29 | 970.6K | Albert Ofori | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #162 | DL | 151 | 21–29 | 970.6K | Albert Ofori | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #15 | #163 | ML | 154 | 21–29 | 970.6K | Albert Ofori | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #164 | FL | 156 | 21–29 | 970.6K | Albert Ofori | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amos Asante | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Kyereh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kermit Jali | Hearts of Oak | DC | Defans | 95 | 110 | 58% | 2.1M | 27.03.2027 | 1 | 1 |
| Lauin Nashuan Ibrahim | Hasaacas | DC | Defans | 70 | 100 | 48% | 100.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Sondre Ekrene | Hasaacas | DR | Defans | 65 | 94 | 48% | 100.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Ousmane Coulibaly | Inter Allies | AMR | Orta Saha | 65 | 80 | 48% | 100.0K | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Moussakoye Diallo | Inter Allies | AMR | Orta Saha | 64 | 75 | 48% | 80.0K | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Oussama Benattia | Asante Kotoko | DR | Defans | 79 | 113 | 48% | 950.0K | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Mady Dembélé | Wa All Stars | DM | Defans | 68 | 80 | 48% | 300.0K | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Elias Ileby Nakstad | Wa All Stars | DL | Defans | 65 | 100 | 48% | 60.0K | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Sanele Sikhosana | Aduana Stars | ST | Forvet | 76 | 105 | 48% | 650.0K | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #161 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 970.6K | İzlemede | — | — |
| #162 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 970.6K | İzlemede | — | — |
| #163 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 970.6K | İzlemede | — | — |
| #164 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 970.6K | İzlemede | — | — |