| TV Geliri | $951K |
| Sıralama TV Bonusu | $95K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $20K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $554K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $43K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.2M | $820K | $341K | $-2.1M |
| Jun 2027 | $3.3M | $854K | $2.4M | $-2.5M |
| May 2027 | $1.2M | $858K | $295K | $-4.9M |
| Apr 2027 | $268K | $1.0M | $-732K | $-5.3M |
| Mar 2027 | $321K | $1.0M | $-691K | $-4.6M |
| Feb 2027 | $54K | $1.1M | $-1.1M | $-3.9M |
| Jan 2027 | $54K | $1.1M | $-1.1M | $-2.9M |
| Dec 2026 | $66K | $948K | $-882K | $-1.9M |
| Nov 2026 | $51K | $884K | $-833K | $-1.0M |
| Oct 2026 | $88K | $1.0M | $-955K | $-254K |
| Sep 2026 | $50K | $501K | $-450K | $665K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |