| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 6 | 0 | 41% | 01.01.2027 | Okyanusya | |
| Bryce Hughes | Scout | 4 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Okyanusya |
| Peter Davies | Scout | 3 | 0 | 45% | 01.01.2027 | Okyanusya |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šime Gržan | — | — | Peter Davies | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 54 | 69 | 55% | 100% | 18.0K | — | — | — | ||
| Sebastian Esposito | DC | 22 | Lecce | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 118 | 48% | 100% | 300.0K | — | — | — | ||
| Luis Felipe Gallegos | DM | 35 | Auckland FC | Bryce Hughes | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 59 | 66 | 41% | 100% | 9.0K | — | — | — | |
| James Tuiloma | ST | 30 | Sydney FC | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 72 | 40% | 74% | 350.0K | — | — | — | ||
| James Delianov | GK | 27 | Newcastle Jets | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 10.08.2026 | 2 | 0 | 86 | 82 | 40% | 61% | 150.0K | — | — | — | Tutum | |
| Dylan Peraić-Cullen | GK | 21 | Central Coast Mariners | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 68 | 40% | 61% | 100.0K | — | — | — | Tutum | |
| Andriano Lebib | DC | 21 | Perth Glory | Peter Davies | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 74 | 40% | 64% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Alex Gersbach | DL | 30 | Western Sydney Wanderers | Bryce Hughes | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 59 | 74 | 40% | 69% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Alex Grant | DC | 33 | Sydney FC | Bryce Hughes | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 68 | 40% | 74% | 100.0K | — | — | — | TutumYaş |
| Cayden Steffener | MC | 19 | Auckland City | Peter Davies | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 81 | 40% | 69% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Ryan Fraser | AMR | 33 | Western Sydney Wanderers | Bryce Hughes | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 94 | 40% | 77% | 150.0K | — | — | — | Yaş |
| Reno Piscopo | AML | 29 | Melbourne Victory | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 61 | 40% | 66% | 180.0K | — | — | — | ||
| Nathanael Blair | AMR | 23 | Central Coast Mariners | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 61 | 40% | 64% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piero Quispe | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jake Girdwood-Reich | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pedrão | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zahi Ahmed | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Benson | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67101569 | Reddet | — | -0.81 | — | — | 1.50 | 3600.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Peter Davies | Piero Quispe | Reddet | -0.90 | 65% | Çok Pahalı |
| Peter Davies | Jake Girdwood-Reich | Reddet | -1.17 | 84% | Çok Pahalı |
| Peter Davies | Pedrão | Reddet | -0.90 | 65% | Çok Pahalı |
| Peter Davies | Zahi Ahmed | Reddet | -0.90 | 65% | Çok Pahalı |
| Peter Davies | Manuel Benson | Reddet | -0.90 | 65% | Çok Pahalı |
| Peter Davies | Player #67101569 | Reddet | -0.81 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Arzani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Wataru Kamijo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Panashe Madanha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ben Garuccio | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Arzani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Wataru Kamijo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Panashe Madanha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ben Garuccio | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Arzani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Wataru Kamijo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Panashe Madanha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ben Garuccio | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Garuccio | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Panashe Madanha | Reddet | — | -0.11 | — | — | 1.50 | 13500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| James McGarry | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Wataru Kamijo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Arzani | Reddet | — | -1.14 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Peter Davies | Panashe Madanha | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Daniel Arzani | Reddet | -1.14 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jay Barnett | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ben Garuccio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panashe Madanha | İzlemeye Devam | #9 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| James McGarry | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alou Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Macklin Freke | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lawrence Wong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ben Gibson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Peter Davies | Panashe Madanha | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lawrence Wong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jay Barnett | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ben Gibson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alou Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Macklin Freke | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Takeshi Kanamori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Kuen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Kuen | İzlemeye Devam | #5 | -0.10 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lawrence Wong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jay Barnett | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ben Warland | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ben Gibson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alou Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Macklin Freke | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Takeshi Kanamori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bryce Hughes | Andreas Kuen | Daha Fazla Bilgi | -0.10 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sarpreet Singh | Wellington Phoenix | AMR | Orta Saha | 77 | 94 | 95% | 350.0K | 20.03.2027 | 18 | 3 |
| Cameron Boxall | Wellington Phoenix | WR | Orta Saha | 64 | 78 | 95% | 100.0K | 20.03.2027 | 0 | 11 |
| Dimitris Valkanis | Brisbane Roar | DC | Defans | 99 | 113 | 65% | 850.0K | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Marius Lode | Brisbane Roar | DC | Defans | 85 | 103 | 65% | 100.0K | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Nick D'Agostino | Brisbane Roar | ST | Forvet | 82 | 92 | 65% | 450.0K | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Sebastian Esposito | Melbourne Victory | DC | Defans | 90 | 118 | 65% | 350.0K | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Franco Lino | Melbourne Victory | DL | Defans | 88 | 115 | 65% | 650.0K | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Manuel Benson | Melbourne Victory | AMR | Orta Saha | 84 | 105 | 65% | 500.0K | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Zahi Ahmed | Central Coast Mariners | AMR | Orta Saha | 88 | 102 | 65% | 800.0K | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Pedrão | Melbourne City | DR | Defans | 85 | 104 | 65% | 500.0K | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Daniel Arzani | Melbourne City | AMR | Orta Saha | 93 | 113 | 84% | 1.0M | 30.01.2027 | 2 | 2 |
| Heitor | Melbourne City | DC | Defans | 90 | 100 | 48% | 650.0K | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Marcus Younis | Melbourne City | AMR | Orta Saha | 94 | 114 | 48% | 800.0K | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Jake Girdwood-Reich | Auckland FC | DC | Defans | 83 | 96 | 84% | 350.0K | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Piero Quispe | Sydney FC | AMC | Orta Saha | 93 | 113 | 65% | 800.0K | 09.01.2027 | 2 | 0 |