| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $8.3M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $27K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $739K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.9M | $9.1M | $-7.3M | $10.0M |
| Nov 2027 | $1.7M | $7.6M | $-5.9M | $17.2M |
| Oct 2027 | $1.9M | $7.4M | $-5.4M | $23.0M |
| Sep 2027 | $4.9M | $7.2M | $-2.3M | $28.4M |
| Aug 2027 | $4.9M | $7.6M | $-2.7M | $30.7M |
| Jul 2027 | $5.0M | $6.1M | $-1.1M | $33.3M |
| Jun 2027 | $13.7M | $6.5M | $7.2M | $34.5M |
| May 2027 | $5.3M | $8.4M | $-3.1M | $27.3M |
| Apr 2027 | $5.2M | $8.0M | $-2.8M | $30.3M |
| Mar 2027 | $5.4M | $6.7M | $-1.3M | $33.1M |
| Feb 2027 | $5.6M | $6.6M | $-912K | $34.4M |
| Jan 2027 | $5.8M | $6.2M | $-366K | $35.3M |