| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $62K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $480K |
| Tesis Bakımı | $703K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.4M | $2.9M | $-526K | $4.9M |
| Jul 2027 | $2.3M | $2.5M | $-170K | $5.4M |
| Jun 2027 | $2.4M | $2.7M | $-333K | $5.6M |
| May 2027 | $2.4M | $3.0M | $-616K | $5.9M |
| Apr 2027 | $2.4M | $2.8M | $-411K | $6.5M |
| Mar 2027 | $2.4M | $2.6M | $-170K | $7.0M |
| Feb 2027 | $2.4M | $2.6M | $-200K | $7.1M |
| Jan 2027 | $2.5M | $2.6M | $-110K | $7.3M |
| Dec 2026 | $2.8M | $2.6M | $187K | $7.4M |
| Nov 2026 | $984K | $2.4M | $-1.4M | $7.2M |
| Oct 2026 | $359K | $3.7M | $-3.4M | $8.6M |
| Sep 2026 | $1.2M | $1.9M | $-715K | $12.0M |