| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Scout | 14 | 0 | 50% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 11 | 0 | 44% | 25.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 03.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Alberto Guerrero | Scout | 3 | 0 | 43% | 04.06.2027 | Batı Avrupa |
| Marcos Esteban | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jefté Betancor | ST | 34 | Olympiacos | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 95 | 100 | 84% | 100% | 950.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Stanislav Lobotka | DM | 32 | Napoli | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 113 | 124 | 65% | 100% | 3.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Martin James | GK | 19 | Paris Saint-Germain | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 124 | 156 | 65% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andrey Trofimov | AMR | 21 | Córdoba | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 87 | 120 | 65% | 100% | 2.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Samuele Mulattieri | ST | 26 | Sassuolo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 115 | 58% | 100% | 3.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Martín Fernández | DM | 26 | Newell's Old Boys | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 111 | 58% | 100% | 1.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Dieguinho | ST | 23 | Bragantino | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 123 | 48% | 100% | 2.6M | — | — | — | |
| Maxime De Brul | DC | 18 | Juventus | Cristian López | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 116 | 156 | 48% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Dieguinho | ST | 23 | Bragantino | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 123 | 48% | 100% | 2.6M | — | — | — | ||
| Stanislav Lobotka | DM | 32 | Napoli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 113 | 124 | 48% | 100% | 2.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Óscar Plano | AMR | 36 | Leganés | Alberto Guerrero | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 87 | 48% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| André Horta | DM | 30 | SC Braga | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 112 | 125 | 45% | 100% | 4.0M | — | — | — | ||
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Alberto Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 163 | 161 | 40% | 125% | 49.0M | #57 DL | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 145 | 139 | 40% | 106% | 22.0M | #56 GK | — | — | |
| João Neves | DM | 22 | Paris Saint-Germain | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 150 | 155 | 40% | 124% | 27.0M | — | — | — | |
| Gabriel | DC | 29 | Arsenal | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 146 | 40% | 122% | 30.0M | — | — | — | |
| William Saliba | DC | 26 | Arsenal | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 139 | 151 | 40% | 124% | 39.0M | — | — | — | |
| Rayan Cherki | AMR | 23 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 154 | 155 | 40% | 117% | 58.0M | — | — | — | ||
| Dedryck Fellaini | ST | 27 | Liverpool | Alberto Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 140 | 143 | 40% | 116% | 54.0M | — | — | — | |
| Brandon Austin | GK | 28 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 133 | 40% | 93% | 15.3M | — | — | — | ||
| Berke Özer | GK | 27 | LOSC Lille | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 112 | 40% | 93% | 6.1M | — | — | — | ||
| Maarten Paes | GK | 29 | Ajax | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 126 | 40% | 101% | 8.8M | — | — | — | |
| Pierluigi Gollini | GK | 32 | AS Roma | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 127 | 40% | 102% | 5.0M | — | — | — | Yaş |
| Moise Kean | ST | 27 | Fiorentina | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 103 | 40% | 97% | 10.0M | — | — | — | |
| Artem Dovbyk | ST | 30 | AS Roma | Cristian López | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 98% | 9.1M | — | — | — | |
| Riccardo Calafiori | DL | 25 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 123 | 40% | 113% | 19.0M | — | — | — | ||
| Alexis Mac Allister | DM | 28 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 113 | 40% | 116% | 21.0M | — | — | — | ||
| Khvicha Kvaratskhelia | AML | 26 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 158 | 143 | 40% | 123% | 41.0M | — | — | — | ||
| Michael Folorunsho | WL | 29 | Napoli | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 130 | 40% | 118% | 24.0M | — | — | — | ||
| Christian Pulisic | AMR | 28 | AC Milan | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 136 | 40% | 119% | 18.0M | — | — | — | ||
| Antoñito Cordero | AMR | 20 | Newcastle United | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 135 | 28% | 100% | 2.8M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #12 | — | Düşün | 163 | 161 | 40% | 125% | 49.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Napoli | #11 | — | Düşün | 145 | 139 | 40% | 106% | 22.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #13 | #58 | MC | 154 | 21–29 | 788.8K | Marcos Esteban | 7 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #59 | ST | 156 | 21–29 | 788.8K | Cristian López | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Cristian López | Real Sociedad B | #13, #14 | 05.06.2027 |
| Marcos Esteban | Córdoba U20 | #13, #14 | |
| Marcos Esteban | Real Valladolid U20 | #12, #13, #14 | |
| Alberto Guerrero | Castellón U20 | #13, #14 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.93 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.93 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.93 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.93 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Lobotka | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jefté Betancor | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martin James | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Trofimov | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Stanislav Lobotka | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Jefté Betancor | Onayla | 0.96 | 84% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Martin James | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Cristian López | Andrey Trofimov | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuele Mulattieri | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Fernández | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Samuele Mulattieri | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Martín Fernández | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuele Mulattieri | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Fernández | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Samuele Mulattieri | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Martín Fernández | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuele Mulattieri | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Fernández | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Samuele Mulattieri | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Martín Fernández | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuele Mulattieri | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Fernández | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Samuele Mulattieri | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Martín Fernández | Onayla | 1.01 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dani Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67066947 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fernando | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Cristian López | Dani Rodríguez | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Embarba | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67066947 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fernando | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Embarba | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cristian López | Dani Rodríguez | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fernando | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrián Embarba | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67066947 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Marcos Esteban | Fernando | Onayla | 0.71 | 62% | Rol Uyumlu |
| Adrián Embarba | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Cristian López | Dani Rodríguez | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Player #43077014 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenan Kodro | Real Zaragoza | AML | Orta Saha | 91 | 108 | 95% | 1.0M | 05.06.2027 | 42 | 24 |
| Nikola Čumić | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 89 | 106 | 95% | 3.2M | 05.06.2027 | 33 | 26 |
| Róber | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 80 | 97 | 95% | 1.4M | 05.06.2027 | 5 | 19 |
| Noah Ohio | Real Valladolid | ST | Forvet | 93 | 116 | 84% | 3.6M | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| Paul Akouokou | Real Zaragoza | DM | Defans | 116 | 139 | 95% | 8.2M | 29.05.2027 | 36 | 37 |
| David Kalokoh | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 108 | 128 | 95% | 10.0M | 22.05.2027 | 37 | 2 |
| Vadim Averkiev | Eibar | GK | Kaleci | 71 | 75 | 65% | 600.0K | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Hugo Cuenca | Burgos | AMR | Orta Saha | 99 | 128 | 84% | 6.8M | 15.05.2027 | 2 | 2 |
| Ignacio Laquintana | Huesca | AMR | Orta Saha | 107 | 124 | 84% | 9.0M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Grady Makiobo | Burgos | DC | Defans | 119 | 147 | 65% | 5.7M | 08.05.2027 | 2 | 0 |
| Bilal Laurendon | Huesca | GK | Kaleci | 119 | 145 | 65% | 7.5M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| André Horta | Almería | DM | Defans | 112 | 125 | 71% | 6.0M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Pietro Comuzzo | Cádiz | DC | Defans | 119 | 128 | 65% | 6.7M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Nikita Massalyga | Cádiz | AMR | Orta Saha | 111 | 151 | 48% | 7.5M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Samuele Mulattieri | Deportivo La Coruña | ST | Forvet | 102 | 115 | 84% | 4.0M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Andrey Trofimov | Córdoba | AMR | Orta Saha | 87 | 120 | 65% | 2.8M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Hyllarion Goore | Córdoba | ST | Forvet | 96 | 112 | 65% | 4.8M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Luka Gagnidze | Granada | DM | Defans | 95 | 119 | 84% | 3.3M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Martin James | FC Andorra | GK | Kaleci | 124 | 156 | 65% | 4.1M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Imanol | FC Andorra | DL | Defans | 88 | 115 | 65% | 3.6M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Wilfried Gnonto | Granada | AMR | Orta Saha | 110 | 129 | 58% | 6.8M | 03.04.2027 | 1 | 1 |
| Esteban Andrada | Real Zaragoza | GK | Kaleci | 117 | 140 | 95% | 300.0K | 27.03.2027 | 32 | 16 |
| Andrés Ferrari | Sporting Gijón | ST | Forvet | 83 | 98 | 68% | 1.5M | 27.03.2027 | 1 | 2 |
| Jefté Betancor | Albacete | ST | Forvet | 95 | 100 | 84% | 950.0K | 20.03.2027 | 2 | 2 |
| Sergio Barcia | Las Palmas | DC | Defans | 111 | 130 | 84% | 8.3M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Iker Bravo | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 110 | 133 | 84% | 6.2M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Martín Fernández | Albacete | DM | Defans | 94 | 111 | 75% | 2.9M | 13.03.2027 | 2 | 1 |
| Lorenzo Amatucci | Las Palmas | DM | Defans | 120 | 148 | 38% | 10.0M | 13.03.2027 | 0 | 2 |
| Taisei Miyashiro | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 99 | 119 | 58% | 3.3M | 13.03.2027 | 1 | 1 |
| Jacopo Fazzini | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 113 | 138 | 48% | 7.7M | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Stanislav Lobotka | Málaga | DM | Defans | 113 | 124 | 65% | 3.1M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Arthur Atta | Málaga | DM | Defans | 109 | 127 | 65% | 7.6M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Thiago Helguera | Mirandés | DM | Defans | 99 | 126 | 28% | 3.8M | 27.02.2027 | 0 | 1 |
| Aarón Martín | Mirandés | DM | Defans | 87 | 119 | 28% | 1.3M | 27.02.2027 | 0 | 1 |
| Antoñito Cordero | Cádiz | AMR | Orta Saha | 105 | 135 | 38% | 5.0M | 06.02.2027 | 0 | 2 |
| Matteo Cancellieri | Granada | AMR | Orta Saha | 113 | 129 | 48% | 10.0M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Evertton Araújo | Real Zaragoza | DM | Defans | 120 | 135 | 95% | 9.7M | 26.12.2026 | 16 | 1 |
| Maxime De Brul | Racing Santander | DC | Defans | 116 | 156 | 48% | 4.2M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Estanis Pedrola | Las Palmas | AMR | Orta Saha | 67 | 93 | 28% | 600.0K | 17.10.2026 | 0 | 1 |
| Dieguinho | Castellón | ST | Forvet | 98 | 123 | 48% | 2.6M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #56 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 788.8K | İzlemede | — | — |
| #57 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 788.8K | İzlemede | — | — |
| #58 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 788.8K | İzlemede | — | — |
| #59 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 788.8K | İzlemede | — | — |