| TV Geliri | $507K |
| Sıralama TV Bonusu | $101K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $79K |
| Oyuncu Maaşları | $456K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $392K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $813K | $877K | $-64K | $25.4M |
| Jun 2027 | $243K | $759K | $-515K | $25.5M |
| May 2027 | $202K | $759K | $-557K | $26.0M |
| Apr 2027 | $73K | $710K | $-637K | $26.5M |
| Mar 2027 | $36K | $2.8M | $-2.7M | $27.2M |
| Feb 2027 | $77K | $4.2M | $-4.1M | $29.9M |
| Jan 2027 | $3.6M | $615K | $3.0M | $34.0M |
| Dec 2026 | $7.2M | $593K | $6.6M | $31.0M |
| Nov 2026 | $6.4M | $567K | $5.9M | $24.4M |
| Oct 2026 | $3.2M | $563K | $2.7M | $18.5M |
| Sep 2026 | $15.7M | $234K | $15.5M | $15.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |