| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 6 | 0 | 44% | 16.08.2027 | Orta-Doğu Avrupa | |
| Beka Ananidze | Futbol Direktörü | 6 | 0 | 56% | 07.06.2029 | |
| Scout | 2 | 0 | 35% | 01.01.2027 | ||
| Scout | 2 | 0 | 48% | 06.01.2029 | ||
| Scout | 1 | 0 | 48% | 07.08.2028 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jorginho | DL | 31 | Torpedo Kutaisi | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 07.06.2029 | 07.06.2029 | 1 | 0 | 66 | 83 | 58% | 100% | 180.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Giorgi Kokhreidze | AML | 30 | Torpedo Kutaisi | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2029 | 03.06.2029 | 1 | 0 | 73 | 84 | 58% | 100% | 300.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Luka Meskhidze | MC | 28 | Shukura | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2029 | 02.06.2029 | 1 | 0 | 65 | 87 | 58% | 100% | 650.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Revaz Gvelesiani | DM | 32 | Kolkheti | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 07.01.2029 | 07.01.2029 | 1 | 0 | 81 | 86 | 58% | 100% | 225.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| — | — | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2029 | 04.01.2029 | 1 | 0 | 62 | 77 | 58% | 100% | 22.9K | — | — | İzlemeye Devam | |||
| Evgeny Shlyakov | DR | 37 | Samtredia | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 72 | 62 | 55% | 100% | 20.0K | — | — | — | ||
| Revaz Kvilitaia | DC | 16 | Lokomotivi | Personel Önerisi | Aktif | 06.01.2029 | 06.01.2029 | 1 | 0 | 77 | 66 | 48% | 100% | 90.0K | — | — | — | ||
| Daniel Suško | DC | 24 | Samtredia | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2029 | 03.01.2029 | 1 | 0 | 67 | 70 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | ||
| Revaz Kvilitaia | DC | 16 | Lokomotivi | Personel Önerisi | Aktif | 07.08.2028 | 07.08.2028 | 1 | 0 | 77 | 67 | 48% | 100% | 80.0K | — | — | — | ||
| — | — | Beka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 81 | 97 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |||
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 81 | 97 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | ||||
| Irakli Kakabadze | GK | 30 | Saburtalo | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 91 | 40% | 72% | 688.5K | — | — | — | ||
| Abdelatif Ramdane | GK | 28 | Dila | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 99 | 40% | 66% | 500.0K | — | — | — | Tutum | |
| Hayk Khachatryan | GK | 24 | Ararat-Armenia | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 49 | 63 | 40% | 57% | 100.0K | — | — | — | Tutum | |
| Alexey Ploschadny | GK | 25 | Noah | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 88 | 40% | 66% | 350.0K | — | — | — | Tutum | |
| Saba Kharebashvili | DL | 20 | Dinamo Tbilisi | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 78 | 35% | 100% | 22.5K | — | — | — | ||
| Giorgi Gvasalia | DR | 21 | Dinamo Tbilisi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 80 | 35% | 100% | 12.5K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | #133 | GK | 146 | 21–29 | 189.1K | — | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #134 | DL | 151 | 21–29 | 189.1K | — | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #13 | #135 | ML | 154 | 21–29 | 189.1K | — | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #136 | FL | 156 | 21–29 | 189.1K | — | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luka Meskhidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Kokhreidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luka Meskhidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Kokhreidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luka Meskhidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Kokhreidze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000249782 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Revaz Gvelesiani | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.03 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000249782 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Revaz Gvelesiani | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.58 | 1.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249782 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Revaz Gvelesiani | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249782 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Revaz Gvelesiani | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komnen Andrić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43283755 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001044713 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdoulaye Yoro | Dinamo Tbilisi | DM | Defans | 99 | 123 | 65% | 2.6M | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Komnen Andrić | Torpedo Kutaisi | ST | Forvet | 91 | 113 | 65% | 650.0K | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Dila | DL | Defans | 81 | 97 | 48% | 550.0K | 03.04.2027 | 1 | 0 | |
| Emmanuel Addai | Torpedo Kutaisi | AMR | Orta Saha | 83 | 100 | 48% | 800.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #133 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 189.1K | İzlemede | — | — |
| #134 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 189.1K | İzlemede | — | — |
| #135 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 189.1K | İzlemede | — | — |
| #136 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 189.1K | İzlemede | — | — |