Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $115K |
| Maç Günü Geliri | $165K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $26K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $616K |
| Personel Maaşları | $63K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$306K |
$864K |
$-558K |
$196.1M |
| Jul 2036 |
$25.4M |
$864K |
$24.5M |
$196.6M |
| Jun 2036 |
$2.9M |
$900K |
$2.0M |
$172.1M |
| May 2036 |
$307K |
$900K |
$-593K |
$170.1M |
| Apr 2036 |
$306K |
$917K |
$-612K |
$170.7M |
| Mar 2036 |
$307K |
$916K |
$-609K |
$171.3M |
| Feb 2036 |
$45.4M |
$918K |
$44.5M |
$171.9M |
| Jan 2036 |
$2.8M |
$918K |
$1.9M |
$127.4M |
| Dec 2035 |
$310K |
$918K |
$-608K |
$125.5M |
| Nov 2035 |
$310K |
$918K |
$-608K |
$126.1M |
| Oct 2035 |
$312K |
$918K |
$-606K |
$126.8M |
| Sep 2035 |
$313K |
$918K |
$-605K |
$127.4M |