| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Lukaku | Baş Scout | 81 | 15 | 53% | 26.02.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Axel De Bruyne | Gözlemci | 39 | 0 | 55% | 31.12.2026 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AfrikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Radja Alderweireld | Futbol Direktörü | 12 | 0 | 65% | 05.10.2026 | |
| Timothy Nainggolan | Gözlemci | 2 | 0 | 51% | 17.08.2026 | |
| Kevin Batshuayi | Gözlemci | 1 | 0 | 55% | 11.01.2027 | |
| Lois Castagne | Gözlemci | 1 | 0 | 62% | 31.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roméo Lavia | DM | 23 | Chelsea | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.10.2026 | 14.02.2027 | 14 | 0 | 151 | 152 | 93% | 118% | 58.5M | #24 DM | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 22.10.2026 | 11.02.2027 | 5 | 0 | 129 | 130 | 83% | 114% | 7.8M | #50 DL | — | — | |
| Tim Jabol-Folcarelli | DM | 27 | Trabzonspor | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 16.02.2027 | 26.02.2027 | 4 | 0 | 140 | 134 | 80% | 118% | 11.7M | #50 DL | — | — | |
| Brian De Keersmaecker | DM | 26 | Oxford United | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 14.12.2026 | 11.02.2027 | 3 | 0 | 131 | 129 | 75% | 114% | 11.0M | #50 DL | — | — | |
| Ismaël Doukouré | DC | 23 | RC Strasbourg | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.02.2027 | 23.02.2027 | 2 | 0 | 147 | 140 | 67% | 116% | 18.9M | #50 DL | — | — | |
| Kristoffer Lund | DL | 24 | Birmingham | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 01.02.2027 | 21.02.2027 | 2 | 0 | 133 | 130 | 67% | 114% | 21.0M | #50 DL | — | — | |
| Liberato Cacace | DL | 26 | Wrexham | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.02.2027 | 20.02.2027 | 2 | 0 | 129 | 129 | 67% | 112% | 27.0M | #50 DL | — | — | |
| Mats Wieffer | DR | 27 | Brighton | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 12.02.2027 | 20.02.2027 | 2 | 0 | 148 | 150 | 67% | 120% | 41.3M | #50 DL | — | — | |
| Sikou Niakaté | DC | 27 | Braga | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.02.2027 | 18.02.2027 | 2 | 0 | 140 | 141 | 67% | 116% | 18.9M | #50 DL | — | — | |
| Bradley Locko | DL | 24 | Stade Brestois | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 04.02.2027 | 09.02.2027 | 2 | 0 | 137 | 146 | 67% | 117% | 20.7M | #50 DL | — | — | |
| Michel Ndary Adopo | DM | 26 | Cagliari | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.12.2026 | 01.02.2027 | 2 | 0 | 139 | 139 | 67% | 117% | 24.0M | #50 DL | — | — | |
| Andy Irving | MC | 26 | Arouca | Christian Lukaku | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 130 | 66% | 100% | 4.7M | — | — | — | |
| Aguibou Camara | MC | 25 | Septemvri | Christian Lukaku | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 115 | 66% | 100% | 3.4M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Tobias Christensen | MC | 26 | ABC | Christian Lukaku | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 122 | 63% | 100% | 2.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Pedrinho | MR | 28 | Estoril Praia | Christian Lukaku | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 133 | 62% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Ammar Ramadan | AMR | 26 | OFI | Christian Lukaku | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 117 | 66% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Roméo Lavia | DM | 23 | Chelsea | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 26.12.2026 | 6 | 0 | 149 | 153 | 86% | 118% | 52.2M | — | — | — | |
| Amadou Onana | DM | 25 | Aston Villa | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 25.12.2026 | 6 | 0 | 153 | 154 | 86% | 112% | 45.0M | — | — | — | |
| Sinaly Diomandé | DC | 25 | AJ Auxerre | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 18.12.2026 | 6 | 0 | 129 | 131 | 86% | 112% | 12.6M | — | — | — | |
| Oucasse Mendy | AML | 25 | Universitatea Cluj | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 03.12.2026 | 6 | 0 | 119 | 112 | 86% | 96% | 2.3M | — | — | — | |
| Justin Kluivert | ML | 27 | Bournemouth | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 23.12.2026 | 5 | 0 | 153 | 145 | 83% | 105% | 45.9M | — | — | — | |
| Xian Emmers | MC | 27 | FC Argeș | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 30.12.2026 | 4 | 0 | 111 | 110 | 80% | 99% | 2.4M | — | — | — | |
| Amadou Onana | DM | 25 | Aston Villa | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 19.12.2026 | 4 | 0 | 154 | 155 | 80% | 124% | 44.1M | — | — | — | |
| Brice Ambina | DM | 25 | Valerenga | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.11.2026 | 4 | 0 | 130 | 126 | 80% | 106% | 4.8M | — | — | — | |
| Maxime Busi | DR | 27 | Stade de Reims | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 23.12.2026 | 3 | 0 | 111 | 107 | 75% | 97% | 4.4M | — | — | — | |
| Denzel De Roeve | DR | 22 | Brann | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 18.12.2026 | 3 | 0 | 128 | 119 | 75% | 101% | 3.4M | — | — | — | |
| Maxime Busi | DR | 27 | Stade de Reims | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 18.12.2026 | 3 | 0 | 117 | 118 | 75% | 103% | 4.4M | — | — | — | |
| Tanguy Coulibaly | ML | 26 | Samsunspor | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 17.12.2026 | 3 | 0 | 129 | 122 | 75% | 101% | 10.0M | — | — | — | |
| Michaël Cuisance | DM | 27 | Hertha BSC | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 17.12.2026 | 3 | 0 | 129 | 133 | 75% | 116% | 14.5M | — | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 10.12.2026 | 3 | 0 | 125 | 119 | 75% | 113% | 7.6M | — | — | — | |
| Clément Vidal | DC | 26 | Grenoble Foot 38 | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 01.12.2026 | 3 | 0 | 115 | 124 | 75% | 102% | 3.4M | — | — | — | |
| Ilias Sebaoui | AML | 25 | Sint-Truiden | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 16.11.2026 | 3 | 0 | 119 | 129 | 75% | 104% | 10.0M | — | — | — | |
| Denzel De Roeve | DR | 22 | Brann | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 31.12.2026 | 2 | 0 | 119 | 116 | 67% | 107% | 3.4M | — | — | — | |
| Carlos Vicente | MR | 27 | Birmingham | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 24.12.2026 | 2 | 0 | 152 | 140 | 67% | 107% | 40.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 22.12.2026 | 2 | 0 | 155 | 162 | 67% | 121% | 69.3M | — | — | — | |
| Maxime Soulas | DC | 27 | SonderjyskE | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 20.12.2026 | 2 | 0 | 125 | 124 | 67% | 103% | 3.6M | — | — | — | |
| Evangelos Patoulidis | AMR | 25 | Sandefjord | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 17.12.2026 | 2 | 0 | 105 | 113 | 67% | 94% | 1.0M | — | — | — | |
| Shea Charles | DC | 23 | Southampton | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 15.12.2026 | 2 | 0 | 143 | 145 | 67% | 117% | 30.0M | — | — | — | |
| Ismahila Ouédraogo | DM | 27 | OB | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 15.12.2026 | 2 | 0 | 117 | 113 | 67% | 105% | 4.0M | — | — | — | |
| Jesse Bosch | DM | 27 | GKS Katowice | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 10.12.2026 | 2 | 0 | 117 | 120 | 67% | 107% | 2.6M | — | — | — | |
| Ismaël Boura | DL | 26 | ESTAC Troyes | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 10.12.2026 | 2 | 0 | 121 | 120 | 67% | 98% | 6.7M | — | — | — | |
| Maxime Soulas | DC | 27 | SonderjyskE | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 08.12.2026 | 2 | 0 | 113 | 101 | 67% | 103% | 3.6M | — | — | — | |
| Brandon Baiye | DM | 26 | Erzurumspor | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 01.12.2026 | 2 | 0 | 105 | 109 | 67% | 103% | 2.7M | — | — | — | |
| Demba Seck | AMR | 26 | Partizan | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 29.11.2026 | 2 | 0 | 110 | 125 | 67% | 90% | 4.2M | — | — | — | |
| Jonathan Varane | DM | 25 | Queens Park Rangers | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 29.11.2026 | 2 | 0 | 122 | 120 | 67% | 112% | 12.6M | — | — | — | |
| Michaël Cuisance | DM | 27 | Hertha BSC | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 12.11.2026 | 2 | 0 | 134 | 140 | 67% | 116% | 13.8M | — | — | — | |
| Franck Kanouté | DM | 28 | Radnicki Nis | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 12.11.2026 | 2 | 0 | 112 | 115 | 67% | 109% | 2.0M | — | — | — | |
| James Eto'o | DM | 26 | CSKA Sofia | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 09.11.2026 | 2 | 0 | 118 | 121 | 67% | 111% | 6.2M | — | — | — | |
| Yorbe Vertessen | AMR | 26 | Red Bull Salzburg | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 09.11.2026 | 2 | 0 | 129 | 126 | 67% | 97% | 6.0M | — | — | — | |
| Thibaut Vargas | DR | 26 | Stade Lavallois | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 05.11.2026 | 2 | 0 | 109 | 111 | 67% | 108% | 4.1M | — | — | — | |
| Jeppe Erenbjerg | MR | 26 | Racing Genk | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 05.11.2026 | 2 | 0 | 127 | 126 | 67% | 102% | 14.0M | — | — | — | |
| Joseph Nonge | DM | 21 | Kocaelispor | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 04.11.2026 | 2 | 0 | 121 | 126 | 67% | 99% | 3.2M | — | — | — | |
| Joseph Nonge | DM | 21 | Kocaelispor | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 108 | 108 | 67% | 106% | 3.2M | — | — | — | |
| Facundo Pellistri | MR | 25 | Panathinaikos | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 129 | 67% | 100% | 2.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jeremy Antonisse | MR | 24 | Athens Kallithea | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 67% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Paulinho Moccelin | AML | 32 | Londrina | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 109 | 109 | 66% | 100% | 900.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bobby Adekanye | AML | 28 | Manisa FK | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 66% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Júnior Todinho | AMR | 33 | Náutico | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 115 | 115 | 66% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lee Tae-Suk | DR | 24 | Austria Wien | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 66% | 100% | 4.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Paulo Sérgio | AMR | 37 | Náutico | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 66% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Aguibou Camara | MC | 25 | Septemvri | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 66% | 100% | 3.4M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Emam Ashour | DM | 29 | Al Ahly | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 65% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ruslanbek Jiyanov | AMR | 25 | Navbahor | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 64% | 100% | 3.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Amar Memić | WR | 26 | Viktoria Plzen | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 64% | 100% | 5.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Massimo Bruno | ML | 33 | Francs Borains | Lois Castagne | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 112 | 62% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| George Bello | DL | 25 | LASK | Radja Alderweireld | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 124 | 62% | 100% | 4.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Arnaud Dony | DL | 22 | Patro Eisden | Kevin Batshuayi | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 100 | 55% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Mohamed Salah | MR | 22 | Lommel | Timothy Nainggolan | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 101 | 51% | 100% | 2.9M | — | — | — | |
| Yllan Okou | DL | 24 | RAAL La Louviere | Timothy Nainggolan | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 103 | 51% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Jayden Oosterwolde | DL | 25 | Fenerbahce | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 26.02.2027 | 26.02.2027 | 1 | 0 | 129 | 127 | 40% | 121% | 15.3M | #50 DL | — | — | |
| Caolan Boyd-Munce | DM | 27 | Wycombe Wanderers | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 25.02.2027 | 25.02.2027 | 1 | 0 | 136 | 122 | 40% | 109% | 11.0M | #50 DL | — | — | |
| Amadou Danté | DL | 26 | Zbrojovka Brno | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 23.02.2027 | 23.02.2027 | 1 | 0 | 115 | 109 | 40% | 102% | 2.6M | #50 DL | — | — | |
| Tariq Lamptey | DR | 26 | Queens Park Rangers | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.02.2027 | 22.02.2027 | 1 | 0 | 128 | 133 | 40% | 103% | 24.0M | #50 DL | — | — | |
| Ethan Galbraith | DR | 25 | Swansea City | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.02.2027 | 22.02.2027 | 1 | 0 | 133 | 136 | 40% | 112% | 28.0M | #50 DL | — | — | |
| Fidel Ambríz | DM | 23 | Monterrey | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 21.02.2027 | 21.02.2027 | 1 | 0 | 126 | 135 | 40% | 112% | 8.4M | #50 DL | — | — | |
| Léo Leroy | DM | 27 | Preston | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 19.02.2027 | 19.02.2027 | 1 | 0 | 133 | 127 | 40% | 114% | 13.0M | #50 DL | — | — | |
| Emmanuel Biumla | DC | 21 | Angers SCO | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 19.02.2027 | 19.02.2027 | 1 | 0 | 129 | 131 | 40% | 106% | 9.9M | #50 DL | — | — | |
| Djaoui Cissé | DM | 23 | Stade Rennais | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 17.02.2027 | 17.02.2027 | 1 | 0 | 128 | 141 | 40% | 115% | 12.6M | #50 DL | — | — | |
| Tim Iroegbunam | DM | 23 | Hull City | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.02.2027 | 16.02.2027 | 1 | 0 | 126 | 142 | 40% | 118% | 28.0M | #50 DL | — | — | |
| Harrison Burrows | DL | 25 | Sheffield United | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2027 | 15.02.2027 | 1 | 0 | 131 | 138 | 40% | 113% | 18.9M | #50 DL | — | — | |
| Abdel Rahim Alhassane | DL | 25 | Bologna | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2027 | 15.02.2027 | 1 | 0 | 134 | 136 | 40% | 112% | 22.0M | #50 DL | — | — | |
| Micky van de Ven | DL | 25 | Tottenham | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 12.02.2027 | 12.02.2027 | 1 | 0 | 175 | 169 | 40% | 123% | 73.8M | #50 DL | — | — | Sakat |
| Christ Makosso | DC | 22 | Luton Town | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2027 | 08.02.2027 | 1 | 0 | 123 | 126 | 40% | 105% | 6.7M | #50 DL | — | — | Sakat |
| Junior Tchamadeu | DR | 23 | Stoke City | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2027 | 06.02.2027 | 1 | 0 | 132 | 124 | 40% | 108% | 11.7M | #50 DL | — | — | |
| Aidan Morris | DM | 25 | Middlesbrough | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 05.02.2027 | 05.02.2027 | 1 | 0 | 133 | 132 | 40% | 114% | 23.4M | #50 DL | — | — | |
| Sean Roughan | DL | 23 | Huddersfield Town | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 05.02.2027 | 05.02.2027 | 1 | 0 | 117 | 120 | 40% | 112% | 9.1M | #50 DL | — | — | |
| Willem Geubbels | ST | 25 | Lecce | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 123 | 40% | 105% | 22.0M | #29 ST | — | — | |
| Brian De Keersmaecker | DM | 26 | Oxford United | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 123 | 40% | 114% | 16.0M | — | — | — | |
| Bastien Meupiyou | DC | 21 | Varzim | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2026 | 26.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 118 | 40% | 107% | 4.7M | — | — | — | |
| Jesús Rodríguez | AMR | 21 | Como | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2026 | 25.12.2026 | 1 | 0 | 137 | 149 | 40% | 104% | 53.0M | — | — | — | |
| Louis Patris | DR | 25 | Union SG | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 18.12.2026 | 1 | 0 | 127 | 132 | 40% | 107% | 7.4M | — | — | — | |
| Yari Verschaeren | MC | 25 | Sampdoria | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 125 | 40% | 100% | 6.5M | — | — | — | |
| Maxence Caqueret | DM | 27 | Como | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 139 | 142 | 40% | 116% | 18.0M | — | — | — | |
| Giovanni Haag | DM | 26 | Eupen | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 134 | 40% | 114% | 4.2M | — | — | — | |
| Christ Makosso | DC | 22 | Luton Town | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 11.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 40% | 104% | 8.1M | — | — | — | |
| Jordan van der Gaag | MR | 28 | Leiria | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 104 | 111 | 40% | 90% | 6.6M | — | — | — | |
| Bienvenue Kanakimana | MR | 27 | Zbrojovka Brno | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 123 | 40% | 90% | 1.9M | — | — | — | |
| Finn van Breemen | DC | 24 | Famalicao | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 126 | 40% | 107% | 8.0M | — | — | — | |
| Javi Vázquez | DL | 27 | Torreense | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 115 | 116 | 40% | 109% | 6.8M | — | — | — | |
| Luca Oyen | AML | 23 | Heerenveen | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2026 | 30.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 121 | 40% | 94% | 4.3M | — | — | — | |
| Julien Anziani | MC | 27 | Pau FC | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 102 | 106 | 40% | 97% | 3.2M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 171 | 162 | 40% | 121% | 68.4M | — | — | — | |
| Lohann Doucet | DM | 24 | Vitoria Guimaraes | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 127 | 118 | 40% | 110% | 9.5M | — | — | — | |
| Kélian Nsona | MR | 24 | Casa Pia | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 22.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 114 | 40% | 91% | 7.6M | — | — | — | |
| Clément Vidal | DC | 26 | Grenoble Foot 38 | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 21.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 118 | 40% | 101% | 3.3M | — | — | — | |
| Thibaut Vargas | DR | 26 | Stade Lavallois | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 103 | 106 | 40% | 102% | 4.3M | — | — | — | |
| Timothée Pembélé | DR | 24 | Le Havre AC | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 2 | 0 | 125 | 125 | 40% | 106% | 7.1M | — | — | — | |
| Matisse Samoise | DR | 25 | KAA Gent | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 118 | 40% | 112% | 9.9M | — | — | — | |
| Ismahila Ouédraogo | DM | 27 | OB | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 119 | 40% | 99% | 3.1M | — | — | — | |
| Famara Camara | DM | 21 | Ranheim | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 108 | 40% | 104% | 1.9M | — | — | — | |
| Tom Lacoux | DM | 25 | HNK Gorica | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 117 | 109 | 40% | 106% | 2.4M | — | — | — | |
| Jonathan Varane | DM | 25 | Queens Park Rangers | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 136 | 122 | 40% | 103% | 12.6M | — | — | — | |
| Pape Guèye | DM | 28 | Villarreal | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 2 | 0 | 135 | 144 | 40% | 120% | 43.2M | — | — | — | |
| Mory Gbané | DM | 26 | Stade de Reims | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 137 | 130 | 40% | 111% | 7.2M | — | — | — | |
| Mohamed Zoungrana | DM | 25 | MC Alger | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 110 | 40% | 109% | 5.4M | — | — | — | |
| Claus Niyukuri | DR | 27 | Sarpsborg 08 | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 115 | 40% | 106% | 2.8M | — | — | — | |
| Francis Amuzu | AML | 27 | Grêmio | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 118 | 117 | 40% | 98% | 6.7M | — | — | — | |
| Brandon Baiye | DM | 26 | Erzurumspor | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 102 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | |
| Matthéo Xantippe | DL | 24 | Grenoble Foot 38 | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 116 | 40% | 101% | 2.0M | — | — | — | |
| James Eto'o | DM | 26 | CSKA Sofia | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 122 | 40% | 111% | 5.6M | — | — | — | |
| Wilitty Younoussa | DM | 25 | Rodez AF | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 118 | 40% | 105% | 3.6M | — | — | — | |
| Mory Gbané | DM | 26 | Stade de Reims | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 131 | 40% | 111% | 7.2M | — | — | — | |
| Godfried Frimpong | DL | 27 | Kasimpasa | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 107 | 40% | 108% | 5.0M | — | — | — | |
| Elies Mahmoud | AMR | 26 | Randers | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 99 | 107 | 40% | 93% | 3.6M | — | — | — | |
| Noé Sow | DC | 28 | Sion | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 125 | 40% | 102% | 5.2M | — | — | — | |
| Nathan Gassama | DC | 26 | Baltika | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 116 | 40% | 105% | 3.7M | — | — | — | |
| Danley Jean-Jacques | DM | 26 | Philadelphia Union | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 134 | 130 | 40% | 110% | 9.0M | — | — | — | |
| Hannes Delcroix | DC | 28 | Lugano | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 131 | 40% | 111% | 7.8M | — | — | — | |
| Raphaël Lipinski | DL | 24 | Rodez AF | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 117 | 40% | 95% | 4.0M | — | — | — | |
| Bilal Brahimi | MC | 26 | Viborg | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 117 | 40% | 98% | 3.7M | — | — | — | |
| Yanis Cimignani | MR | 25 | Lugano | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 122 | 40% | 97% | 7.9M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 124 | 116 | 40% | 107% | 7.1M | — | — | — | |
| Jesse Bosch | DM | 27 | GKS Katowice | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 123 | 124 | 40% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Hugo Vandermersch | DR | 27 | St. Gallen | Christian Lukaku | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 124 | 40% | 104% | 7.8M | — | — | — | |
| Brandon Soppy | DR | 25 | Lausanne-Sport | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 123 | 40% | 109% | 3.9M | — | — | — | |
| Wilitty Younoussa | DM | 25 | Rodez AF | Axel De Bruyne | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 113 | 111 | 40% | 105% | 3.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roméo Lavia | DM | Chelsea | #113 | #50 | Hemen Al | 145 | 151 | 92% | 118% | 54.9M | Aktif | |
| Assane Diao | AMR | Monaco | #82 | — | Hemen Al | 142 | 149 | 80% | 100% | 39.6M | Gölge | |
| Bradley Locko | DL | Stade Brestois | #116 | #50 | Hemen Al | 137 | 146 | 67% | 117% | 20.7M | Aktif | |
| Amadou Onana | DM | Aston Villa | #108 | — | Hemen Al | 152 | 158 | 52% | 124% | 44.1M | Aktif | |
| Carlos Vicente | MR | Birmingham | #97 | — | Hemen Al | 142 | 148 | 40% | 107% | 40.0M | Gölge | |
| Jesús Rodríguez | AMR | Como | #101 | — | Hemen Al | 137 | 149 | 40% | 104% | 53.0M | Gölge | |
| Harrison Burrows | DL | Sheffield United | #120 | #50 | Hemen Al | 131 | 138 | 40% | 113% | 18.9M | Aktif | |
| Djaoui Cissé | DM | Stade Rennais | #122 | #50 | Hemen Al | 128 | 141 | 40% | 115% | 12.6M | Aktif | |
| Tim Iroegbunam | DM | Hull City | #121 | #50 | Hemen Al | 126 | 142 | 40% | 118% | 28.0M | Aktif | |
| Fidel Ambríz | DM | Monterrey | #126 | #50 | Hemen Al | 126 | 135 | 40% | 112% | 8.4M | Aktif | |
| Kristoffer Lund | DL | Birmingham | #110 | #50 | Hemen Al | 123 | 136 | 40% | 114% | 21.0M | Aktif | |
| Roméo Lavia | DM | Chelsea | #119 | #50 | Al | 151 | 152 | 93% | 118% | 58.5M | Aktif | |
| Roméo Lavia | DM | Chelsea | #114 | #50 | Al | 148 | 149 | 93% | 118% | 54.9M | Aktif | |
| Roméo Lavia | DM | Chelsea | #108 | — | Al | 146 | 148 | 92% | 118% | 53.1M | Aktif | |
| Isaac Solet | DM | Lokomotiv Plovdiv | #117 | #50 | Al | 129 | 130 | 83% | 114% | 7.8M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | Bournemouth | #77 | — | Al | 149 | 150 | 80% | 105% | 26.1M | Sakat | Gölge |
| Mats Wieffer | DR | Brighton | #125 | #50 | Al | 148 | 150 | 67% | 120% | 41.3M | Aktif | |
| Sikou Niakaté | DC | Braga | #123 | #50 | Al | 140 | 141 | 67% | 116% | 18.9M | Aktif | |
| Michel Ndary Adopo | DM | Cagliari | #110 | #50 | Al | 139 | 139 | 67% | 117% | 24.0M | Aktif | |
| Tim Jabol-Folcarelli | DM | Trabzonspor | #123 | #50 | Al | 133 | 133 | 67% | 118% | 11.7M | Aktif | |
| Liberato Cacace | DL | Wrexham | #125 | #50 | Al | 129 | 129 | 67% | 112% | 27.0M | Aktif | |
| Maxime Busi | DR | Stade de Reims | #91 | — | Al | 114 | 114 | 67% | 97% | 4.4M | Gölge | |
| Steve Mvoué | DM | Brann | #110 | #50 | Al | 115 | 130 | 52% | 108% | 2.6M | Aktif | |
| Shea Charles | DC | Southampton | #108 | — | Al | 143 | 145 | 47% | 117% | 30.0M | Aktif | |
| Lucas Da Cunha | DM | Lecce | #110 | #50 | Al | 132 | 136 | 47% | 116% | 13.0M | Aktif | |
| Jesse Bosch | DM | GKS Katowice | #108 | — | Al | 117 | 120 | 47% | 107% | 2.6M | Aktif | |
| Ismaël Doukouré | DC | RC Strasbourg | #122 | #50 | Al | 145 | 145 | 40% | 116% | 18.0M | Aktif | |
| Diego Moreira | WL | Anderlecht | #82 | — | Al | 145 | 147 | 40% | 98% | 27.0M | Gölge | |
| Abdel Rahim Alhassane | DL | Bologna | #120 | #50 | Al | 134 | 136 | 40% | 112% | 22.0M | Aktif | |
| Ethan Galbraith | DR | Swansea City | #127 | #50 | Al | 133 | 136 | 40% | 112% | 28.0M | Aktif | |
| Emmanuel Biumla | DC | Angers SCO | #124 | #50 | Al | 129 | 131 | 40% | 106% | 9.9M | Aktif | |
| Tariq Lamptey | DR | Queens Park Rangers | #127 | #50 | Al | 128 | 133 | 40% | 103% | 24.0M | Aktif | |
| Willem Geubbels | ST | Lecce | #109 | — | Al | 123 | 123 | 40% | 105% | 22.0M | Aktif | |
| Christ Makosso | DC | Luton Town | #115 | #50 | Al | 123 | 126 | 40% | 105% | 6.7M | Sakat | Aktif |
| Sean Roughan | DL | Huddersfield Town | #112 | #50 | Al | 117 | 120 | 40% | 112% | 9.1M | Aktif | |
| Maxence Caqueret | DM | Como | #108 | — | Al | 139 | 142 | 28% | 116% | 18.0M | Aktif | |
| Tim Jabol-Folcarelli | DM | Trabzonspor | #130 | #50 | Düşün | 140 | 134 | 80% | 118% | 11.7M | Aktif | |
| Isaac Solet | DM | Lokomotiv Plovdiv | #111 | #50 | Düşün | 127 | 123 | 80% | 114% | 7.8M | Aktif | |
| Tim Jabol-Folcarelli | DM | Trabzonspor | #129 | #50 | Düşün | 140 | 133 | 75% | 118% | 11.7M | Aktif | |
| Brian De Keersmaecker | DM | Oxford United | #117 | #50 | Düşün | 131 | 129 | 75% | 114% | 11.0M | Aktif | |
| Tanguy Coulibaly | ML | Samsunspor | #90 | — | Düşün | 129 | 122 | 75% | 101% | 10.0M | Gölge | |
| Xian Emmers | MC | FC Argeș | #79 | — | Düşün | 110 | 109 | 75% | 99% | 2.2M | Gölge | |
| Ismaël Doukouré | DC | RC Strasbourg | #128 | #50 | Düşün | 147 | 140 | 67% | 116% | 18.9M | Aktif | |
| Kristoffer Lund | DL | Birmingham | #126 | #50 | Düşün | 133 | 130 | 67% | 114% | 21.0M | Aktif | |
| Brian De Keersmaecker | DM | Oxford United | #116 | #50 | Düşün | 123 | 121 | 67% | 114% | 11.0M | Aktif | |
| Ismaël Boura | DL | ESTAC Troyes | #81 | — | Düşün | 121 | 120 | 67% | 98% | 6.7M | Gölge | |
| Evangelos Patoulidis | AMR | Sandefjord | #90 | — | Düşün | 105 | 113 | 67% | 94% | 1.0M | Gölge | |
| Sinaly Diomandé | DC | AJ Auxerre | #108 | — | Düşün | 128 | 121 | 58% | 112% | 12.6M | Aktif | |
| Rodrigo Huescas | DR | Udinese | #110 | #50 | Düşün | 136 | 122 | 52% | 112% | 8.3M | Aktif | |
| Isaac Solet | DM | Lokomotiv Plovdiv | #108 | — | Düşün | 125 | 119 | 52% | 113% | 7.6M | Aktif | |
| Jordan Teze | DR | Montpellier HSC | #110 | #50 | Düşün | 148 | 138 | 47% | 118% | 26.1M | Aktif | |
| Michaël Cuisance | DM | Hertha BSC | #108 | — | Düşün | 138 | 135 | 47% | 116% | 17.1M | Aktif | |
| Denzel De Roeve | DR | Brann | #108 | — | Düşün | 119 | 116 | 47% | 107% | 3.4M | Aktif | |
| Ismahila Ouédraogo | DM | OB | #108 | — | Düşün | 117 | 113 | 47% | 105% | 4.0M | Aktif | |
| Maxime Soulas | DC | SonderjyskE | #108 | — | Düşün | 113 | 101 | 47% | 103% | 3.6M | Aktif | |
| Micky van de Ven | DL | Tottenham | #118 | #50 | Düşün | 175 | 169 | 40% | 123% | 73.8M | Sakat | Aktif |
| Bradley Locko | DL | Stade Brestois | #111 | #50 | Düşün | 143 | 131 | 40% | 116% | 19.8M | Aktif | |
| Sikou Niakaté | DC | Braga | #114 | #50 | Düşün | 143 | 134 | 40% | 116% | 18.9M | Aktif | |
| Mats Wieffer | DR | Brighton | #118 | #50 | Düşün | 143 | 141 | 40% | 120% | 41.3M | Aktif | |
| Loum Tchaouna | MR | Olympique de Marseille | #93 | — | Düşün | 139 | 132 | 40% | 102% | 37.0M | Gölge | |
| Liberato Cacace | DL | Wrexham | #115 | #50 | Düşün | 138 | 120 | 40% | 112% | 27.0M | Aktif | |
| Tim Jabol-Folcarelli | DM | Trabzonspor | #121 | #50 | Düşün | 136 | 130 | 40% | 118% | 11.7M | Aktif | |
| Caolan Boyd-Munce | DM | Wycombe Wanderers | #129 | #50 | Düşün | 136 | 122 | 40% | 109% | 11.0M | Aktif | |
| Jack Clarke | AMR | Nottingham Forest | #87 | — | Düşün | 136 | 124 | 40% | 98% | 27.5M | Gölge | |
| Aidan Morris | DM | Middlesbrough | #112 | #50 | Düşün | 133 | 132 | 40% | 114% | 23.4M | Aktif | |
| Léo Leroy | DM | Preston | #124 | #50 | Düşün | 133 | 127 | 40% | 114% | 13.0M | Aktif | |
| Junior Tchamadeu | DR | Stoke City | #113 | #50 | Düşün | 132 | 124 | 40% | 108% | 11.7M | Aktif | |
| Jayden Oosterwolde | DL | Fenerbahce | #130 | #50 | Düşün | 129 | 127 | 40% | 121% | 15.3M | Aktif | |
| Bienvenue Kanakimana | MR | Zbrojovka Brno | #77 | — | Düşün | 128 | 123 | 40% | 90% | 1.9M | Gölge | |
| Amadou Danté | DL | Zbrojovka Brno | #128 | #50 | Düşün | 115 | 109 | 40% | 102% | 2.6M | Aktif | |
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #108 | — | Düşün | 172 | 158 | 28% | 121% | 69.3M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #131 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 16 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #110 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #111 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #112 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #113 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 17 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #114 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #115 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #116 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #117 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #118 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #119 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 17 | 1 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #120 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #121 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #122 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #123 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #124 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #125 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 18 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #126 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #127 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #128 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #129 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #130 | #50 | DL | 115 | 20–27 | 4.0M | Christian Lukaku | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Christian Lukaku | RSCA Futures | #131 | 27.02.2027 |
| Kevin Batshuayi | Club NXT | #108 | 27.02.2027 |
| Axel De Bruyne | Jong Gent | #131 | 27.02.2027 |
| Timothy Nainggolan | Jong Genk | #118 | 27.02.2027 |
| Lois Castagne | Lokeren-Temse U20 | #118 | |
| Timothy Nainggolan | Beerschot U20 | #115 | |
| Axel De Bruyne | Olympic Charleroi U20 | #109 | |
| Lois Castagne | Patro Eisden U20 | #109 | |
| Timothy Nainggolan | Waasland-Beveren U20 | #109 | |
| Kevin Batshuayi | KV Kortrijk U20 | #131 | |
| Timothy Nainggolan | Westerlo U20 | #116 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Júnior Todinho | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lee Tae-Suk | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulinho Moccelin | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Júnior Todinho | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lee Tae-Suk | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulinho Moccelin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Júnior Todinho | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lee Tae-Suk | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulinho Moccelin | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Júnior Todinho | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lee Tae-Suk | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulinho Moccelin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Júnior Todinho | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lee Tae-Suk | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulinho Moccelin | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Júnior Todinho | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lee Tae-Suk | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulinho Moccelin | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksii Hutsuliak | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Júnior Todinho | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Kirill Glebov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Oleksii Hutsuliak | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Júnior Todinho | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.07 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksii Hutsuliak | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Júnior Todinho | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Kirill Glebov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Oleksii Hutsuliak | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Júnior Todinho | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.07 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksii Hutsuliak | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Kirill Glebov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Oleksii Hutsuliak | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Emam Ashour | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.07 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Bitello | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Kirill Glebov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Paulo Sérgio | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | Listeye Al | — | 1.80 | ✓ | — | 0.00 | 0.22 | Mutabakatla transfer |
| Aguibou Camara | Listeye Al | — | 1.82 | ✓ | — | 0.00 | 0.07 | Mutabakatla transfer |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Massimo Bruno | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Maxim Glushenkov | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christian Lukaku | Aguibou Camara | Onayla | 1.09 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lois Castagne | Massimo Bruno | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Bitello | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Christensen | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eren Elmalı | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Alderweireld | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Aguibou Camara | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Tobias Christensen | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Lukáš Červ | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Amar Memić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Marwan Ateya | Onayla | 0.69 | 63% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Eren Elmalı | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Facundo Pellistri | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Radja Alderweireld | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | DR | Defans | 129 | 132 | 63% | 4.7M | 05.10.2026 | 8 | 0 |
| Paulinho Moccelin | Londrina | AML | Orta Saha | 109 | 109 | 66% | 900.0K | 05.10.2026 | 11 | 0 |
| Bobby Adekanye | Manisa FK | AML | Orta Saha | 106 | 106 | 66% | 3.7M | 05.10.2026 | 7 | 0 |
| Emam Ashour | Al Ahly | DM | Defans | 132 | 132 | 65% | 4.1M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| Júnior Todinho | Náutico | AMR | Orta Saha | 115 | 115 | 66% | 1.1M | 28.09.2026 | 10 | 0 |
| Jason van Duiven | Lommel | ST | Forvet | 115 | 122 | 69% | 3.8M | 28.09.2026 | 7 | 0 |
| Perotti | Chapecoense | ST | Forvet | 111 | 111 | 68% | 4.9M | 28.09.2026 | 10 | 0 |
| Lee Tae-Suk | Austria Wien | DR | Defans | 113 | 115 | 66% | 4.7M | 28.09.2026 | 8 | 0 |
| Kirill Glebov | CSKA Moscow | ML | Orta Saha | 127 | 134 | 66% | 8.3M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Paulo Sérgio | Náutico | AMR | Orta Saha | 116 | 116 | 66% | 300.0K | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Fadel Gobitaka | RFC Liege | MR | Orta Saha | 111 | 111 | 67% | 4.9M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.9M | 21.09.2026 | 5 | 0 |
| Oleksii Hutsuliak | Polissia | MR | Orta Saha | 121 | 121 | 66% | 4.8M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 66% | 11.7M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Eren Elmalı | Galatasaray | DL | Defans | 134 | 134 | 68% | 14.4M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 128 | 129 | 67% | 2.2M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 123 | 127 | 67% | 6.8M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Ruslanbek Jiyanov | Navbahor | AMR | Orta Saha | 112 | 113 | 64% | 3.2M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Tobias Christensen | Rapid Bucharest | MC | Orta Saha | 122 | 122 | 63% | 2.4M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 131 | 131 | 67% | 5.0M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 123 | 124 | 62% | 4.0M | 31.08.2026 | 4 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.5M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Marwan Ateya | Al Ahly | DM | Defans | 130 | 130 | 63% | 3.2M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Jeremy Antonisse | Athens Kallithea | MR | Orta Saha | 113 | 115 | 67% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 11.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Aguibou Camara | Septemvri | MC | Orta Saha | 114 | 115 | 66% | 3.4M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Andy Irving | Sparta Prague | MC | Orta Saha | 130 | 130 | 66% | 4.7M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 133 | 133 | 62% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Denzel De Roeve | Defans | 119 | 31.12.2026 | 67% | Düşün |
| Roméo Lavia | Orta Saha | 149 | 07.12.2026 | 89% | Al |
| Wesley Fofana | Defans | 172 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Michaël Cuisance | Defans | 138 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Bienvenue Kanakimana | Orta Saha | 128 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Justin Kluivert | Orta Saha | 149 | 07.12.2026 | 80% | Al |
| Maxime Soulas | Defans | 113 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Sinaly Diomandé | Defans | 128 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Tanguy Coulibaly | Orta Saha | 129 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Evangelos Patoulidis | Orta Saha | 105 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Xian Emmers | Orta Saha | 110 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Isaac Solet | Defans | 125 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Jordan Teze | Defans | 148 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Jesse Bosch | Defans | 117 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Ismaël Boura | Orta Saha | 121 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Diego Moreira | Orta Saha | 145 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Assane Diao | Orta Saha | 142 | 07.12.2026 | 80% | Hemen Al |
| Rodrigo Huescas | Defans | 136 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Jesús Rodríguez | Orta Saha | 137 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Loum Tchaouna | Orta Saha | 139 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Carlos Vicente | Orta Saha | 142 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Brian De Keersmaecker | Orta Saha | 127 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Lucas Da Cunha | Defans | 132 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Maxence Caqueret | Defans | 139 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Amadou Onana | Defans | 152 | 07.12.2026 | 75% | Hemen Al |
| Ismahila Ouédraogo | Defans | 117 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Shea Charles | Defans | 143 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Jack Clarke | Orta Saha | 136 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Maxime Busi | Orta Saha | 114 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Steve Mvoué | Defans | 115 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #23 | MR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 114 | 124 | 20–27 | 11.5M | Listede | Ammar Ramadan | ✓ |
| #29 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 112 | 122 | 20–27 | 3.8M | Listede | Max Dean | ✓ |
| #50 | DL | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 115 | 125 | 20–27 | 4.0M | İzlemede | — | — |
| #51 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 76 | 86 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #24 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 111 | 121 | 20–27 | 5.0M | Tamamlandı | Ryan Merlen | ✓ |
| #25 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 7.7M | Tamamlandı | Mathieu Cachbach | ✓ |
| #26 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 7.7M | Vazgeçildi | Léandro Rousseau | ✓ |
| #27 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 89 | 94 | 18–32 | 7.7M | Vazgeçildi | Rayan Berberi | ✓ |
| #42 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 84 | 89 | 18–32 | 7.7M | Vazgeçildi | Tristen Alliet | ✗ |
| #43 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 90 | 95 | 18–32 | 7.7M | Vazgeçildi | Michiel Haentjens | ✓ |
| #46 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 90 | 95 | 18–32 | 7.7M | Vazgeçildi | Michiel Haentjens | ✓ |