| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ángel Rodado | Wisla Krakow | Reddedildi | 114 / 105 | 67% | 2 | 09.11.2026 | Reddet |
| Lincoln | Spartak Subotica | Aktif | 102 / 105 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Mirandinha | Guarani | Reddedildi | 111 / 92 | 67% | 2 | 08.11.2026 | Reddet |
| Valentín Quevedo | Colegiales | Aktif | 104 / 87 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Ganbold Ganbayar | Zlate Moravce | Aktif | 114 / 99 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Heinz Mörschel | Feirense | Aktif | 116 / 135 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Silvio Merkaj | Vicenza | Reddedildi | 116 / 120 | 67% | 2 | 06.11.2026 | Reddet |
| Davide Massaro | CSC Dumbrăvița | Aktif | 91 / 70 | 67% | 2 | 06.11.2026 | İzle |
| Ime Ndon | UTA Arad | Aktif | 107 / 112 | 67% | 2 | 03.11.2026 | İzle |
| Lebogang Dala | Free State Stars | Aktif | 96 / 118 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Agustín Módica | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 105 / 111 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Mattia Felici | Cagliari | Aktif | 116 / 126 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Sidney Osei | Maritimo | Aktif | 81 / 76 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Thomas Alberti | Cavese | Aktif | 109 / 95 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Nazareno Bazán Vera | Almirante Brown | Aktif | 117 / 100 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Shandre Campbell | KV Kortrijk | Aktif | 96 / 117 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Fran Brodić | Bravo | Aktif | 111 / 99 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Edward Chilufya | FC Midtjylland | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Ignacio Lago | Colón | Aktif | 111 / 103 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Dom Ballard | Leyton Orient | Aktif | 122 / 133 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Andile Mokoena | Black Aces | Reddedildi | 100 / 98 | 67% | 2 | 26.10.2026 | Reddet |
| Bruno Rangel | Goiânia | Aktif | 79 / 76 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | Aktif | 122 / 118 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Emanuele Schimmenti | Potenza | Aktif | 95 / 116 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Samuel Anakwe | Remo Stars | Aktif | 90 / 104 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Giuseppe Panico | Foggia | Aktif | 119 / 124 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Santiago Sala | Güemes | Aktif | 130 / 104 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Aaron Drinan | Swindon Town | Aktif | 94 / 99 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| David Ankeye | Zeleznicar Pancevo | Reddedildi | 114 / 109 | 67% | 2 | 22.10.2026 | Reddet |
| Lebogang Hlatshwayo | Black Aces | Aktif | 100 / 91 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Leonardo Rossi | Moss | Aktif | 85 / 85 | 80% | 4 | 20.10.2026 | İzle |
| Luca Franco | Arsenal | Aktif | 114 / 99 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| James Ampofo | Esbjerg | Aktif | 83 / 107 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Shayne Lavery | Cambridge United | Reddedildi | 115 / 112 | 67% | 2 | 17.10.2026 | Reddet |
| Itumeleng Jali | Free State Stars | Aktif | 118 / 139 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Gonzalo Álvarez | Deportes Recoleta | Aktif | 121 / 95 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Jacob Brown | Bristol Rovers | Aktif | 127 / 107 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Hicham Mahou | Lommel | Aktif | 126 / 130 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Cedric Gondo | Reggiana | Aktif | 117 / 123 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Marco Da Graca | Novara | Aktif | 88 / 83 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Filip Ilie | Corvinul Hunedoara | Aktif | 98 / 105 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Kelvin John | Aalborg | Reddedildi | 116 / 142 | 40% | 1 | 11.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Omar Sowe | IBV | Reddedildi | 102 / 110 | 67% | 2 | 09.10.2026 | Reddet |
| Luis Palma | Zaglebie | Aktif | 128 / 113 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Kikas | Eupen | Aktif | 115 / 131 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Przemysław Banaszak | Slask | Reddedildi | 115 / 104 | 75% | 3 | 05.10.2026 | Reddet |
| Vitor Queiroz | Brasil de Pelotas | Aktif | 147 / 149 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Tomás Jerez | Argentino de Merlo | Reddedildi | 113 / 112 | 67% | 2 | 30.09.2026 | Reddet |
| Abdoulie Manneh | Mjällby | Aktif | 129 / 132 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Matteo Rover | Reggiana | Aktif | 123 / 113 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Fabio Abiuso | Carrarese | Aktif | 102 / 102 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Dilan Ortíz | Ufa | Aktif | 93 / 118 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Ian Vera | Estudiantes | Aktif | 111 / 88 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Renato Espinosa | Unirea Slobozia | Aktif | 106 / 96 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Franco Mesa | UAI Urquiza | Aktif | 109 / 113 | 40% | 1 | 24.09.2026 | - |
| Hugo Vallejo | Piast | Aktif | 114 / 90 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Néstor Caicedo | Northampton Town | Aktif | 105 / 122 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Yeferson Soteldo | Fluminense | Aktif | 108 / 107 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Victor Mbaoma | Tusker | Aktif | 109 / 104 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Jay Enem | Bologna | Aktif | 98 / 122 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Alban Ajdini | Lausanne-Sport | Aktif | 100 / 110 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Noah Christoffersson | Örgryte | Aktif | 102 / 76 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Matías Contrera | Patriotas | Aktif | 90 / 115 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Ayo Akinola | Vaduz | Aktif | 102 / 112 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Marcos Machado | Mitre | Aktif | 110 / 106 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Tiziano Dornell | Almagro | Aktif | 125 / 116 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Salvatore Longo | Monopoli | Aktif | 87 / 97 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Stanley Kanu | Zlin | Aktif | 107 / 111 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Luis Acevedo | Deportes Temuco | Aktif | 124 / 113 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Alejo Cruz | Juventud | Aktif | 124 / 120 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Rodrigo Piñeiro | América Mineiro | Aktif | 98 / 134 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Enzo Avaro | Mitre | Aktif | 131 / 129 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Gonzalo Valenzuela | Deportivo Merlo | Aktif | 114 / 81 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |