| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncuyla olumlu etkileşim | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 21gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jayden Lienou | FK Csíkszereda | Rapor Hazır | 107 / 118 | 75% | 3 | 11.03.2030 | - |
| Dean Benamar | Stoke City | Aktif | 108 / 123 | 40% | 1 | 11.03.2030 | - |
| Luca Williams-Barnett | Sporting CP | Aktif | 147 / 153 | 40% | 1 | 11.03.2030 | - |
| Harry Gray | Hull City | Rapor Hazır | 141 / 142 | 83% | 5 | 10.03.2030 | - |
| Cristian | Juazeirense | Aktif | 114 / 104 | 40% | 1 | 10.03.2030 | - |
| Cristiano Carboni | Fleetwood Town | Aktif | 98 / 113 | 40% | 1 | 10.03.2030 | - |
| Kalen Brunson | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 97 / 106 | 80% | 4 | 09.03.2030 | - |
| Alwande Booysen | SuperSport United | Rapor Hazır | 111 / 116 | 67% | 2 | 09.03.2030 | - |
| Fabian Merién | PSV | Rapor Hazır | 121 / 122 | 75% | 3 | 07.03.2030 | - |
| Harvey Higgins | Birkirkara | Rapor Hazır | 113 / 115 | 67% | 2 | 07.03.2030 | - |
| Jean Mambuku | Hebar | Aktif | 111 / 109 | 40% | 1 | 07.03.2030 | - |
| Diego Castel-Branco | Benfica | Rapor Hazır | 120 / 130 | 67% | 2 | 06.03.2030 | - |
| George Lawrence | Accrington Stanley | Rapor Hazır | 101 / 113 | 80% | 4 | 06.03.2030 | - |
| Nursultan Alisherov | Spartak Moscow | Aktif | 107 / 115 | 40% | 1 | 06.03.2030 | - |
| Vít Skokan | Slavia Prague | Rapor Hazır | 110 / 119 | 67% | 2 | 05.03.2030 | - |
| Tegan Finn | Preston | Aktif | 104 / 116 | 40% | 1 | 05.03.2030 | - |
| Joe Bradshaw | Wrexham | Aktif | 116 / 115 | 40% | 1 | 05.03.2030 | - |
| Luke Brooke-Smith | Fulham | Rapor Hazır | 140 / 139 | 80% | 4 | 01.03.2030 | - |
| Fredrik Berg | Derby County | Aktif | 98 / 114 | 40% | 1 | 01.03.2030 | - |
| Rudolf Obal | Akhmat Grozny | Rapor Hazır | 120 / 128 | 80% | 4 | 28.02.2030 | - |
| Ruan | Valletta | Rapor Hazır | 100 / 100 | 75% | 3 | 28.02.2030 | - |
| Bautista Bainotti | Milton Keynes Dons | Rapor Hazır | 104 / 114 | 75% | 3 | 27.02.2030 | - |
| Dylan Patel | Pacos de Ferreira | Rapor Hazır | 110 / 119 | 67% | 2 | 27.02.2030 | - |
| Mathis Albert | Go Ahead Eagles | Aktif | 126 / 128 | 40% | 1 | 25.02.2030 | - |
| Timofey Marinkin | Dinamo Moscow | Rapor Hazır | 100 / 107 | 67% | 2 | 24.02.2030 | - |
| Gioele Giammattei | Palermo | Aktif | 123 / 124 | 40% | 1 | 24.02.2030 | - |
| Vincenzo Damiano | Portsmouth | Aktif | 113 / 118 | 40% | 1 | 21.02.2030 | - |
| Michee Talamaku Mvukana | Chernomorets Burgas | Aktif | 118 / 127 | 40% | 1 | 21.02.2030 | - |
| Leo Pecover | Oxford United | Rapor Hazır | 114 / 123 | 67% | 2 | 20.02.2030 | - |
| Ludvig Arvidsson | Halmstad | Aktif | 117 / 124 | 40% | 1 | 20.02.2030 | - |
| Bradley Burrowes | Birmingham | Aktif | 112 / 123 | 40% | 1 | 18.02.2030 | - |
| Ceadach O'Neill | Rio Ave | Aktif | 117 / 120 | 40% | 1 | 14.02.2030 | - |
| Kauã Pascini | Botafogo | Aktif | 128 / 128 | 40% | 1 | 14.02.2030 | - |
| David Holzer | Mlada Boleslav | Aktif | 118 / 115 | 40% | 1 | 13.02.2030 | - |
| Pedro González | Confiança | Aktif | 116 / 111 | 40% | 1 | 12.02.2030 | - |
| Thato Mabena | Ajax Cape Town | Aktif | 114 / 113 | 40% | 1 | 11.02.2030 | - |
| Lucas Álvarez | Osasuna | Aktif | 110 / 115 | 40% | 1 | 08.02.2030 | - |
| Nathan Mbala | FC Metz | Rapor Hazır | 119 / 127 | 67% | 2 | 05.02.2030 | - |
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Rapor Hazır | 116 / 115 | 67% | 2 | 11.01.2030 | - |
| Santiago Galván | Cuiabá | Aktif | 109 / 118 | 40% | 1 | 11.01.2030 | - |
| Glib Katkov | Dinamo Tbilisi | Aktif | 113 / 130 | 40% | 1 | 14.08.2029 | - |
| Ale Gomes | Levante | Aktif | 117 / 132 | 40% | 1 | 14.08.2029 | - |
| Mauro Furtado | Girona | Aktif | 110 / 121 | 40% | 1 | 06.08.2029 | - |
| Geremías Coppo | Athletic Bilbao | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 06.08.2029 | - |
| Fabrizio Martínez | Arenteiro | Aktif | 105 / 118 | 40% | 1 | 23.07.2029 | - |
| Santiago Silveira | Sarmiento | Aktif | 121 / 111 | 40% | 1 | 16.07.2029 | - |
| Fabrizio Cavegn | Bristol Rovers | Aktif | 123 / 124 | 40% | 1 | 02.07.2029 | - |
| Victor Osimhen | Betis | Aktif | 168 / 162 | 40% | 1 | 18.06.2029 | - |
| Phoenix Valentine | Stoke City | Aktif | 108 / 117 | 40% | 1 | 01.06.2029 | - |
| Toby Collyer | West Bromwich Albion | Aktif | 142 / 137 | 83% | 1 | 07.08.2028 | - |