| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jefry Zapata | Once Caldas | Rapor Hazır | 124 / 120 | 80% | 4 | 10.12.2029 | - |
| Lawan | Cuiabá | Aktif | 126 / 124 | 40% | 1 | 10.12.2029 | - |
| Sebastián da Silva | Racing | Aktif | 117 / 113 | 40% | 1 | 10.12.2029 | - |
| Lautaro Taboada | Comunicaciones | Rapor Hazır | 117 / 114 | 67% | 2 | 08.12.2029 | - |
| Renato Marques | Mirassol | Aktif | 126 / 125 | 40% | 1 | 08.12.2029 | - |
| Samuel Ezekiel | Ikorodu City | Aktif | 107 / 112 | 40% | 1 | 08.12.2029 | - |
| Gonzalo Plata | Brann | Rapor Hazır | 149 / 145 | 80% | 4 | 07.12.2029 | - |
| José Villalba | Comunicaciones | Rapor Hazır | 103 / 101 | 75% | 3 | 07.12.2029 | - |
| Yojan Garcés | Independiente Medellin | Aktif | 121 / 122 | 40% | 1 | 07.12.2029 | - |
| Mateo Torrisi | Deportes Recoleta | Rapor Hazır | 107 / 109 | 67% | 2 | 06.12.2029 | - |
| Máximo Guzmán | Sportivo Italiano | Rapor Hazır | 112 / 109 | 75% | 3 | 06.12.2029 | - |
| Maclyn Biokpo Jenewari | Rivers United | Rapor Hazır | 117 / 116 | 80% | 4 | 06.12.2029 | - |
| Denner | Juventude | Aktif | 107 / 116 | 40% | 1 | 06.12.2029 | - |
| Bassey John | Rangers International | Aktif | 104 / 106 | 40% | 1 | 06.12.2029 | - |
| Kerwin Vargas | Minnesota United FC | Rapor Hazır | 135 / 134 | 67% | 2 | 03.12.2029 | - |
| Isaac | Vila Nova | Aktif | 125 / 127 | 40% | 1 | 03.12.2029 | - |
| Valentín Cerrudo | Atlético Goianiense | Aktif | 104 / 109 | 40% | 1 | 03.12.2029 | - |
| Matías Reyna | San Martín | Rapor Hazır | 89 / 95 | 67% | 2 | 02.12.2029 | - |
| Dean Benamar | Stoke City | Aktif | 110 / 116 | 40% | 1 | 02.12.2029 | - |
| Noah Holm | Brann | Rapor Hazır | 138 / 136 | 67% | 2 | 30.11.2029 | - |
| Sebastián Cocimano | Nueva Chicago | Rapor Hazır | 114 / 110 | 75% | 3 | 30.11.2029 | - |
| Dylan Cabral | Arsenal | Rapor Hazır | 108 / 109 | 75% | 3 | 29.11.2029 | - |
| Abel Ruiz | Lanús | Rapor Hazır | 148 / 146 | 75% | 3 | 29.11.2029 | - |
| Franco Mesa | Londrina | Aktif | 114 / 110 | 40% | 1 | 29.11.2029 | - |
| Genílson | Joinville | Rapor Hazır | 94 / 97 | 67% | 2 | 28.11.2029 | - |
| Tomás Martínez | Flandria | Rapor Hazır | 109 / 111 | 75% | 3 | 28.11.2029 | - |
| Sodiq Lawal | Ikorodu City | Aktif | 90 / 99 | 40% | 1 | 28.11.2029 | - |
| Jerónimo Porto Lapegüe | San Telmo | Aktif | 108 / 106 | 40% | 1 | 28.11.2029 | - |
| Jalal Abdullai | Molde | Rapor Hazır | 128 / 129 | 67% | 2 | 27.11.2029 | - |
| Philip Ejike | Enyimba | Aktif | 103 / 104 | 40% | 1 | 27.11.2029 | - |
| Renato Morales | Cobresal | Rapor Hazır | 96 / 104 | 75% | 3 | 24.11.2029 | - |
| Abdulganeey Teslim | Kwara United | Rapor Hazır | 83 / 88 | 75% | 3 | 24.11.2029 | - |
| Aliyu Hussaini | Niger Tornadoes | Rapor Hazır | 102 / 110 | 80% | 4 | 24.11.2029 | - |
| Lautaro Closter | Almagro | Rapor Hazır | 90 / 94 | 80% | 4 | 23.11.2029 | - |
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Rapor Hazır | 112 / 115 | 86% | 6 | 23.11.2029 | - |
| Matías Pecile | Volta Redonda | Rapor Hazır | 109 / 116 | 67% | 2 | 23.11.2029 | - |
| Juan Manuel Gutiérrez | Goiás | Aktif | 125 / 128 | 40% | 1 | 21.11.2029 | - |
| Gonzalo Gelini | Talleres | Aktif | 145 / 149 | 40% | 1 | 21.11.2029 | - |
| Rodrigo Giménez | Itabaiana | Rapor Hazır | 108 / 107 | 75% | 3 | 20.11.2029 | - |
| Francisco Borda | Central Norte | Rapor Hazır | 106 / 101 | 67% | 2 | 19.11.2029 | - |
| Killian Sueldo | Villa Dálmine | Rapor Hazır | 105 / 104 | 67% | 2 | 19.11.2029 | - |
| Bamba Dieng | Sport Recife | Reddedildi | 145 / 143 | 40% | 1 | 18.11.2029 | Daha Fazla Bilgi |
| Emmanuel Dung | Bendel Insurance | Aktif | 105 / 102 | 40% | 1 | 16.11.2029 | - |
| Chisom Orji | Abia Warriors | Rapor Hazır | 93 / 91 | 67% | 2 | 15.11.2029 | - |
| Risilanu Ismail | El-Kanemi Warriors | Rapor Hazır | 106 / 108 | 75% | 3 | 15.11.2029 | - |
| Santino Quinteros | Comunicaciones | Rapor Hazır | 94 / 102 | 88% | 7 | 14.11.2029 | - |
| Sean Healy Andresen | Brann | Aktif | 118 / 123 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Federico Matarán | Deportivo Armenio | Aktif | 108 / 116 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Juan Quintero | Envigado | Aktif | 131 / 127 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Alan Coria | Guarani | Aktif | 121 / 119 | 40% | 1 | 13.11.2029 | - |
| Augustine Nwaorisa | Enyimba | Aktif | 99 / 97 | 40% | 1 | 11.11.2029 | - |
| Ignacio Serpa | San Martín de Burzaco | Rapor Hazır | 115 / 111 | 67% | 2 | 10.11.2029 | - |
| Kevin Viveros | Athletico Paranaense | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 09.11.2029 | - |
| Kauã Pascini | Botafogo | Rapor Hazır | 121 / 124 | 80% | 4 | 07.11.2029 | - |
| Francisco Lencinas | Patronato | Rapor Hazır | 107 / 114 | 86% | 6 | 07.11.2029 | - |
| Jairo Ebel | Morón | Rapor Hazır | 89 / 94 | 86% | 6 | 07.11.2029 | - |
| Julián Ledesma | Arsenal | Aktif | 95 / 101 | 40% | 1 | 07.11.2029 | - |
| Ismail Sarki | Niger Tornadoes | Aktif | 104 / 107 | 40% | 1 | 05.11.2029 | - |
| Juan Pedro Raemdonck | Pouso Alegre | Rapor Hazır | 92 / 96 | 75% | 3 | 30.10.2029 | - |
| Jorge Morinigo | Almirante Brown | Aktif | 91 / 98 | 40% | 1 | 30.10.2029 | - |
| Octavio Bertarelli | Argentino de Quilmes | Rapor Hazır | 94 / 100 | 67% | 2 | 29.10.2029 | - |
| Luis Karbowski | Academia Puerto Cabello | Rapor Hazır | 93 / 97 | 67% | 2 | 28.10.2029 | - |
| Facundo Balatti | Danubio | Rapor Hazır | 117 / 116 | 67% | 2 | 28.10.2029 | - |
| Santiago Silveira | Sarmiento | Rapor Hazır | 116 / 125 | 75% | 3 | 27.10.2029 | - |
| Idris Bashir | Kano Pillars | Rapor Hazır | 87 / 91 | 75% | 3 | 26.10.2029 | - |
| Jeremías Arias | Liniers | Rapor Hazır | 92 / 97 | 80% | 4 | 25.10.2029 | - |
| Larry Hinestroza | Deportivo Santani | Aktif | 93 / 94 | 40% | 1 | 25.10.2029 | - |
| Aytor Herrera | Academia Puerto Cabello | Aktif | 98 / 100 | 40% | 1 | 24.10.2029 | - |
| Yamil Chiguer | Defensores | Rapor Hazır | 86 / 89 | 67% | 2 | 20.10.2029 | - |
| Andre Garcia | Club Brugge | Aktif | 125 / 125 | 40% | 1 | 17.10.2029 | - |
| Valentino Ahumada | Excursionistas | Rapor Hazır | 94 / 102 | 75% | 3 | 14.10.2029 | - |
| Aquiles Paoli | Estudiantes | Aktif | 90 / 88 | 40% | 1 | 13.10.2029 | - |
| Mateo Ferrari | Atlanta | Rapor Hazır | 92 / 102 | 75% | 3 | 12.10.2029 | - |
| Alan Luongo | Deportivo Laferrere | Aktif | 95 / 108 | 40% | 1 | 02.10.2029 | - |
| Camilo Granados | Nueva Chicago | Aktif | 88 / 102 | 40% | 1 | 03.09.2029 | - |
| Recep Taşbakır | Sakaryaspor | Rapor Hazır | 110 / 109 | 86% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Kyle Joseph | Middlesbrough | Aktif | 127 / 125 | 40% | 1 | 30.07.2029 | - |
| David Romero | Parma | Kaybedildi | 137 / 129 | 40% | 1 | 30.07.2029 | - |
| Sergio Camello | Deportivo La Coruña | Aktif | 139 / 141 | 40% | 1 | 30.07.2029 | - |
| Phoenix Valentine | Stoke City | Aktif | 105 / 111 | 67% | 2 | 24.07.2029 | Onayla |
| Freddie Simmonds | Bristol Rovers | Aktif | 119 / 126 | 40% | 1 | 24.07.2029 | - |
| Vinícius Lira | MC Alger | Aktif | 121 / 129 | 40% | 1 | 24.07.2029 | - |
| John Yeboah | Pescara | Aktif | 123 / 124 | 40% | 1 | 19.07.2029 | - |
| Ali Yavuz Kol | Fatih Karagumruk | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 19.07.2029 | - |
| Conrado Martínez | Gijón | Kaybedildi | 105 / 111 | 67% | 2 | 16.07.2029 | - |
| Buba Sangaré | Mallorca | Aktif | 139 / 135 | 40% | 1 | 16.07.2029 | - |
| Bernardo Lima | Casa Pia | Aktif | 130 / 132 | 40% | 1 | 09.07.2029 | - |
| Tyler Smith | Fakel | Aktif | 93 / 104 | 40% | 1 | 09.07.2029 | - |
| Sacha Marloye | Club Brugge | Kaybedildi | 110 / 117 | 40% | 1 | 02.07.2029 | - |
| Noham Akil | Angusht | Aktif | 93 / 99 | 40% | 1 | 02.07.2029 | - |
| Freddie Simmonds | Bristol Rovers | Kaybedildi | 119 / 122 | 40% | 1 | 25.06.2029 | - |
| Calvin Carrilho | Volendam | Kaybedildi | 125 / 133 | 40% | 1 | 25.06.2029 | - |
| Mandla Mokotjo | Free State Stars | Aktif | 96 / 100 | 40% | 1 | 25.06.2029 | - |
| Andri Guðjohnsen | Hull City | Aktif | 129 / 130 | 40% | 1 | 18.06.2029 | - |
| Dan Agyei | Kocaelispor | Aktif | 108 / 107 | 40% | 1 | 18.06.2029 | - |
| Gaetano Oristanio | Venezia | Aktif | 143 / 143 | 40% | 1 | 18.06.2029 | - |
| Rivas Manuhutu | PSV | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 02.06.2029 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Aktif | 120 / 125 | 40% | 1 | 02.06.2029 | - |
| Baylee Dipepa | Shrewsbury Town | Aktif | 116 / 121 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |
| Fabrizio Cavegn | Bristol Rovers | Aktif | 122 / 125 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |